Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Newsy piłkarskie
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #301
Re: Newsy piłkarskie
No to ładnie McLeish chce się wypiąć na wszystkich działaczy, piłkarzy, a przede wszystkim kibiców Birmingham. Ja to nie wiem, ze świecą szukać takiego, dla którego ważniejsze są tradycje klubowe etc., niż kasa, perspektywy sportowe :/

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
14-06-2011 06:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #302
Re: Newsy piłkarskie
RedLucas napisał(a):No to ładnie McLeish chce się wypiąć na wszystkich działaczy, piłkarzy, a przede wszystkim kibiców Birmingham.

Piłkarze wypieli się najpierw na niego. Po ostatnich 5 meczach Birmingham w tabeli przybył im 1 punkt :lol: Chyba każdy teraz wie czym to się skończyło :lol:

Gdyby byli skazywani na porażkę przed sezonem, bronili się twardo, ale jednak spadli - okej, bywa, awansujemy za rok i jeszcze raz spróbujemy - ale tak niestety nie było. Dysponowali przyzwoitym składem na środek tabeli, a teraz będą się błąkać po Championship.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
14-06-2011 09:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #303
Re: Newsy piłkarskie
RedLucas napisał(a):No to ładnie McLeish chce się wypiąć na wszystkich działaczy, piłkarzy, a przede wszystkim kibiców Birmingham. Ja to nie wiem, ze świecą szukać takiego, dla którego ważniejsze są tradycje klubowe etc., niż kasa, perspektywy sportowe :/
McLeish nigdy nie dał do zrozumienia, że jest zadeklarowanym fanem Birmingham, kocha ten klub ponad wszystko i w razie spadku zostanie. Ma ambicję, jak każdy trener i jeśli trafia mu się oferta z Aston Villi to wcale mu się nie dziwię. Ciężko znaleźć trenera tak przywiązanego do jednego klubu, nie każdy pragnie zaspokajać swoje ambicje w jednym kraju/drużynie, nie licząc byłych zawodników poszczególnych zespołów.

Jednak mógł sobie darować tego imejla, to troszkę nieeleganckie.
14-06-2011 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #304
Re: Newsy piłkarskie
Cytat:"Józek, kur..., co ty robisz?!" - krzyknął do swojego zawodnika trener Bytovii Waldemar Walkusz podczas meczu piłkarskiego rozgrywanego w Słupsku. Teraz może przejść do historii jako pierwszy szkoleniowiec skazany za przeklinanie podczas meczu.
więcej...
:lol:


Fan United od 1992 roku
04-07-2011 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #305
Re: Newsy piłkarskie
Cytat:6 lipca telewizja nowej generacji n poinformowała, że zapewniła sobie prawa do transmisji piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA oraz Ligi Europy UEFA na sezony 2012 - 2015. Przyznanie prawa do transmisji Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA na najbliższe 3 lata było niezmiernie ważne dla być albo nie być własnego kanału sportowego nSport HD i pośrednio także samej telewizji n. Oficjalna prezentacja ramówki programów n w sierpniu.

- Jesteśmy dumni z rozszerzenia naszego partnerstwa z UEFA. Począwszy od przyszłego roku będziemy pokazywać najbardziej prestiżowe międzynarodowe, klubowe rozgrywki piłki nożnej w Europie - skomentował Christian Anting, Wiceprezes i Dyrektor Operacyjny ITI Neovision.

Dalsze informacje podane będą podczas oficjalnej prezentacji ramówki telewizji nowej generacji n na sezon 2011/2012 w sierpniu. Data prezentacji zostanie potwierdzona wkrótce.


Telewizja nowej generacji n na koniec 1 kwartału 2011 r. posiadała bazę liczącą 830 000 abonentów.

Znów LM w tej żenującej telewizji i słabym komentarzem. Ciekawe czy tym samym Polsat nie będzie już pokazywał meczów LE czy zachowa chociaż jeden mecz z kolejki :?:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
06-07-2011 10:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #306
Re: Newsy piłkarskie
Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale wydaje mi się, że Polsat stracił prawa do LM jak i również do LE.
Podobno mają być jakieś mecze w otwartym TVN i TVP, zobaczymy co to będzie...
06-07-2011 11:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #307
Re: Newsy piłkarskie
Jaroldz napisał(a):Znów LM w tej żenującej telewizji i słabym komentarzem. :?:

Wole komentarz Wojtka Jagody z Nki niż Szpakowskiego czy Szaranowicza z TVP. Chodź wiadomo że Sergiusz Ryczel przegina pałe ze swoimi tekstami :-D
06-07-2011 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
santi Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #308
Re: Newsy piłkarskie
Kolejne lata z Ryczelem.
[*]

Przynajmniej mają dobrą jakość transmisji.

You told us to come back when we've won 18. We are back.
06-07-2011 20:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #309
Re: Newsy piłkarskie
Cóż, kolejny rok ze streamami z Sky Sports.

Cytat:Wole komentarz Wojtka Jagody z Nki niż Szpakowskiego czy Szaranowicza z TVP

Szacun :o
06-07-2011 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #310
Re: Newsy piłkarskie
Jaceks_21 napisał(a):Cóż, kolejny rok ze streamami z Sky Sports.

Big Grin

Cóż, jako że N-ki nie posiadam z prostej przyczyny (po prostu mało oglądamy telewizję w domu, więc na kij to), to chyba wezmę przykład z kolegi cytowanego powyżej Tongue

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
07-07-2011 08:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #311
Re: Newsy piłkarskie
Choćby mieli zwolnić Ryczela i tak ich nie będę oglądał bo...

I tak Martin Tyler ze SkySports to najlepszy komentator w historii sportu.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
07-07-2011 10:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #312
Re: Newsy piłkarskie
Cytat:Piłkarz Zjednoczonych Emiratów Arabskich Theyab Awana w towarzyskim meczu z Libanem (7:2) zdobył bramkę z rzutu karnego kopiąc piłkę piętą. Nieoczekiwanie grozi mu za to kara grzywny, bo zdaniem rodzimej federacji zachował się lekceważąco w stosunku do rywala.

Awana podbiegł do piłki, a następnie obrócił się o 180 stopni i kopnął piłkę piętą. Ta wtoczyła się do bramki obok zdezorientowanego bramkarza. Kilku libańskich piłkarzy zaczęło krzyczeć ze złości, ale strzelec nietypowego gola jedynie śmiał się i wrócił na swoją połowę boiska.

Kierownik reprezentacji Zjednoczonych Emiratów Arabskich Esmaeel Rashed w wywiadzie dla miejscowej gazety przyznał, że zachowanie Awany było niestosowne. Według niego piłkarzowi może grozić kara grzywny, a nawet zawieszenia.

Jak dla mnie, to takie kary są też trochę nie na miejscu. Może to i do końca fair nie jest, ale ileż to razy gracze strzelają bramki piętką, chociaż mogliby inaczej. Karnego pewnie nie wielu próbowało, ale tylko dlatego, że szanse na zdobycie bramki nie są jakieś ogromne i ni mniej ni więcej sami sobie szkodzą, a że jemu się udało, no cóż brawa dla niego...jakiejś ekspresji w kierunku przeciwnika po tej bramce też nie było. Także jak dla mnie, to jest nieco przesada, bo skoro piłka, to ma być show, to jest show, niedługo, to żeby przeciwnik się gorzej nie poczuł zabronimy zespołom wygrywać, bo to przecież upokarzające Tongue

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
19-07-2011 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #313
Re: Newsy piłkarskie
Przypomniała mi się opcja z Ronaldo, kiedy ten już w barwach Realu odegrał do kolegi z drużyny piłkę plecami. Ileż było wycia z oburzenia nad chamstwem i pyszałkowatością Portugalczyka.

Kiedy indziej Ibrakadabra (wiem, wielu tutaj lubi tę ksywkę) też spróbował, ale wtedy to była technika i katalońska joga bonito Smile

Gdzie jest Groszek?
19-07-2011 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #314
Re: Newsy piłkarskie
robaldo napisał(a):Jak dla mnie, to takie kary są też trochę nie na miejscu.
Kiedyś kumpel w meczu położył się przed linią bramkową i wturlał piłkę głową do bramki rywali, to nam sędzia gola odebrał, do dziś nie wiem za co, to była dopiero kara.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
20-07-2011 11:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #315
Re: Newsy piłkarskie
SuperKarny Tottiego. Jakby Totti zrobiłby coś takiego podczas meczu to też dostałby karę? Dla mnie nonsensem ukaranie jest piłkarza z ZEA. Trafił? Trafił! A, że zrobił to w 'innym' stylu niż wszyscy to jego sprawa. Nawet niech z przewrotki strzelają te karne - co to komu przeszkadza... :roll:

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
20-07-2011 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości