Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Newsy piłkarskie
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #61
Re: Newsy piłkarskie
Platiniego powaliło. Przecież to śmiech na sali xD. Ja bym na jego miejscu starał się zmusić takie PZPNy do wyleczenie korupcji a nie ruszania chociażby ligi angielskiej, która świetnie funkcjonuje.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
16-07-2008 15:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #62
Re: Newsy piłkarskie
Wielki , świetny wręcz genialny piłkarz i chyba na tym powinien zakończyć swoją przygodę z futbolem ale on jednak chce naprawiać świat : ) i przede wszystkim co gorsza równać szanse angielskiej Premier League z Azerbejdżańskim gównem ; /

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
16-07-2008 21:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #63
Re: Newsy piłkarskie
Co do tego ze Platini swietnym pilkarzem byl nie mamy watpliwosci,ale to co on teraz chce wprowadzic w europejskiej pilce jest glupota jak dla mnie...

I zgadzam sie absolutnie z Radziem co do tego ze powinien wziac sie za korupcje w roznych federacjach,a nie proponowac ustawy ktore jeszcze bardziej zrobia z football´u eurpejskiego flaki z olejem...

Zal...

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
17-07-2008 01:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #64
Re: Newsy piłkarskie
soccer.com.pl napisał(a):Tajne śledztwo dziennikarzy BBC ujawniło, że młodzi piłkarze z Afryki są oszukiwani na tysiące dolarów przez oszustów podających się za przedstawicieli klubów Premier League.

Jeden gang udawał przeds6awicieli Manchesteru United pracujących z Sir Alexem Fergusonem, inny oszust podawał się za szefa skautów Chelsea.

Naiwni młodzi Afrykanie wysyłają pieniądze w nadziei, ze płacą jakieś opłaty rejestracyjne, by móc przyjechać na testy do swego wymarzonego klubu PL.. Oszuści inkasują pieniadze i znikają.

Reporter BBC podał się za ojca młodego napastnika z Ghany, który chce zaistnieć w Anglii. Skontaktował się z facetem, który nazywał się „Paul Jones” i twierdził, ze reprezentuje Man U. W mailach i skrycie nagrywanych rozmowach, ów niejaki Jones stwierdził, że Sir Alex jest tak zafascynowany wymyślonym przez BBC piłkarzem, ze oferuje mu dwuletni okres próbny.

Dalej Jones wciskał, że United wytrenują piłkarza na gwiazdę po otrzymaniu „opłaty rejestracyjnej” w wysokości ponad 7 000 $. – Jak pańskie dziecko przyjedzie do Londynu, klub zasponsoruje mu jedzenie, akomodację, wszystkie niezbędne rzeczy potrzebne w klubie. Jeśli po dwóch latach treningów zawodnik będzie się dobrze prezentował zostanie przyjęty do Manchesteru United – obiecywał w rozmowie telefonicznej.

By uwiarygodnić kłamstwa, Jones przesłał mailem klika „formularzy rejestracyjnych”. Dokumenty były opatrzone oficjalnym logo klubu, ale zawierały kardynalny błąd – były adresowane do … Matta Busby’ego, który zmarł w 1994 r.

Oszust miał nadzieję, ze uda mu się podszyć pod rzeczywistego Paula Jonesa, londyńskiego prawnika, który założył projekt, mający za zadanie pomagać w rozwoju młodym piłkarzom z Ghany.

Reporter BBC przekonał oszusta, by ten wysłał swego „asystenta” , „dr Franka Johnsona” na spotkanie w Lagos w celu odebrania osobiście gotówki za „opłatę rejestracyjną”. Tam został sfilmowany z fałszywym formularzem. Zapewniał również dziennikarza, że United są skłonni zatrudnić więcej afrykańskich graczy, a jego syn zostanie dobrze wynagrodzony.

-My dajemy im dobry kontrakt. Dlatego musi się pan wpisać jako sponsor – bajerował szubrawiec – Przygotujemy apartament dla pańskiego syna i zapewnimy mu specjalne treningi więc się rozwinie. Potem ustawimy go z innym klubem, lub zagra dla nas.

Nagły koniec zaskoczył dr Johnsona, gdy wkroczyła ekipa telewizyjna, a reporter Gavin Lee ujawnił się. „Przedstawiciel” Manchesteru dalej próbował iść w zaparte, pomimo dowodu na taśmie, lecz w końcu przyznał, że naprawdę nazywa się John. Został zabrany przez nigeryjską policję, która ubezpieczała operację BBC.

Zespół BBC mógł za zezwoleniem policji przestudiować komórkę „dr Johnsona”, która zawierała smsy sugerujące, że oszuści mieli na sumieniu ofiary z całej Afryki, a także Europy. Niektórzy ludzie przesłali im nawet dane o swych kontach.

W książce telefonicznej komórki numer reportera BBC był opisany jak „mugu” – słowo to jest używane przez nigeryjskich oszustów na określenie człowieka, którego mają wykiwać.

Inny cwaniak nagrany przez BBC podawał się za szefa skautów Chelsea, Mike’a Emenalo, byłego reprezentanta Nigerii. Fałszywy Emenalo, był tak bezczelny, ze reklamował swe „usługi” na legalnej internetowej stronie sportowej.

Twierdził, że jest pod takim wrażeniem osiągnięć wymyślonego przez BBC piłkarza, że natychmiast zaoferował testy w Chelsea. Tym razem „opłata” miała wynieść 4 000 $.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
17-07-2008 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #65
Re: Newsy piłkarskie
mateksa napisał(a):
onet napisał(a):Michel Platini wpadł na kolejny kontrowersyjny pomysł. Szef UEFA wezwał ministrów Unii Europejskiej, aby zmienili prawo międzynarodowe. Francuz chce wprowadzić nowe przepisy - limit płac w klubach oraz zakaz transferów zawodników poniżej 18. roku życia - donosi "Przegląd Sportowy".
Limit płac ma polegać na tym, że kluby nie będą mogły wydawać na pensje i premie dla swoich zawodników więcej niż 55-65 procent swoich dochodów.

Zakaz transferów zawodników poniżej 18. roku życia wzbudza o wiele więcej kontrowersji. Gdyby ten postulat stał się wiążącym przepisem, mielibyśmy do czynienia z największą rewolucją w piłce od czasów wprowadzenia prawa Bosmana.

Platini jesteć wielki :lol: . Robin Hood XXI wieku, ojebać bogatych, dać biednym. Jakby to miało funkcjonować? Tak jak teraz wygraliśmy podwójną koronę, to przychody wysokie, za rok powinie się nam noga, dochody spadają i co wtedy trzeba ciąć pensje, żeby nie przekroczyć tych 65%? Nie, no ja serio tego nie kumam.

Kluby takie jak MU maja przychody raczejj stale, poza tym wydatki placowe na pewno obejmowalyby przestrzen czasowa, tj. zarabiajac teraz okreslona kwote, bedziemy mogli ja wydawac przez nastepne 3 lub 4 lata, a pozniej zostanie uaktualniona. Nie porazka w LM, a spalenie stadionu mogloby zmienic drastycznie przychody klubu.

Mata napisał(a):Wielki , świetny wręcz genialny piłkarz i chyba na tym powinien zakończyć swoją przygodę z futbolem ale on jednak chce naprawiać świat : ) i przede wszystkim co gorsza równać szanse angielskiej Premier League z Azerbejdżańskim gównem ; /

A on chce rownac szanse? Czy kluby z Azerbejdzanu maja takie same dochody jak kluby Premiership? On nawet nie chce wyrownac poziomu w obrebie jednej ligi, co dopiero calego kontynentu.

On chce tylko zapobiec sytuacjom, w ktorych klub po przejeciu przez magnata moze kupic zawodnika za ogromne pieniadze i skusic go wielkimi zarobkami, mimo ze ten klub wcale nie funkcjonuje dobrze. Nie mowie, ze to swietna idea, ale najpierw postarajcie sie ja zrozumiec, a pozniej krytykujcie.

jestem barmanem na tym dancingu
17-07-2008 14:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #66
Re: Newsy piłkarskie
Sarni, tak krytykowales ostatnio FC, a teraz widze znow zmiana tonu. Co prawda lekko, ale jednak... Czyzby powrot do poczatkow FC? (celowa prowokacja Wink )

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
18-07-2008 03:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #67
Re: Newsy piłkarskie
pawlo napisał(a):Sarni, tak krytykowales ostatnio FC, a teraz widze znow zmiana tonu. Co prawda lekko, ale jednak... Czyzby powrot do poczatkow FC? (celowa prowokacja Wink )

O co dokladnie chodzi? Nigdzie tu nie napisalem nic, co mialoby nawet posredni zwiazek z FC, takze nie wiem o co dokladnie biega. :roll:

jestem barmanem na tym dancingu
18-07-2008 15:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BartiMU Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #68
Re: Newsy piłkarskie
Cytat:Serwis laromasiamonoi.it donosi, że Ludovic Giuly nie jest już zawodnikiem Romy. Francuz postanowił powrócić do ojczyzny gdzie zagra w drużynie Paris Saint Germain

Popularny "Picollo Principe" zaledwie po rocznej przygodzie z Romą wraca do ojczystego kraju. Według włoskich źródeł Rzymianie na tym transferze zarobili ok. 3 mln euro.

No proszę, Giuly zagrał jeden sezon we Włoszech i znowu zmiana otoczenia... Wraca do ojczyzny, i może wreszcie pomoże PSG na nieco wyższą pozycję niż tylko wymęczone utrzymanie się w lidze.

Manchester United
19-07-2008 09:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #69
Re: Newsy piłkarskie
http://www.igol.pl/article,4044.html

Polecam przeczytać całe.
23-07-2008 10:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #70
Re: Newsy piłkarskie
Lucas napisał(a):http://www.igol.pl/article,4044.html

Wiadomo jednak już nie od dziś, że jesteś świetnie wyszkolony technicznie. Co możesz powiedzieć o swojej technice ?

Trenerzy mówią, że jestem dobrym pod względem techniki. Kiedy byłem jeszcze mały to nie trenowałem na siłowni, lecz chodziłem na boisko by tam szkolić swoją technikę. Dla mnie obecnie technika stanowi najważniejszą część futbolu. W tej chwili nawet obrońcy potrafią świetnie kontrolować piłkę. Ja miałem to szczęście, że uczyłem się tego już od najmłodszych lat.
I te słowa tylko potwierdzają tą teorię o której już wypowiadałem się wiele razy na wielu forach. W Polsce trenerów młodzików interesuje nie to ilu ich wychowanków zagra w dorosłej reprezentacji, a to żeby odnieść z tą młodzieżową ekipą jakiś sukces.
Dlatego medale z różnych turniejów jakie były przywożone przez nasze reprezentacje młodzieżowe nigdy nie były żadnym przypadkiem. Po prostu Polacy byli dwa razy silniejsi od rówieśników z wielu lepszych piłkarsko krajów, bo zamiast ćwiczyć technikę to przede wszystkim pracowali na siłowni. Wiadomo, że w takim wieku siła zawsze przezwycięży technikę. I jak Ci włosi czy portugalczycy świetnie w młodym wieku wyszkoleni technicznie idą przed występami w seniorach na wzmocnienie do siłowni co bardzo łatwo nadrobić to nasi trenerzy dostają juniorów, którzy są drwalami, że aż strach. A w takim wieku pewnych nawyków już się nie poprawi i techniki przecież nie nauczy. Co nie zrobione było za młodu później już jest nie nadrobienia.
To tak jakby ktoś się dziwił, że piłkarze którzy od małego są szkoleni w zagranicznych klubach dziwnym trafem są lepszymi od tych wychowanych w Polsce.

edit:
A poza tym wywiad z ostatniej piłki nożnej z Ryszardem Komornickim, który teraz pracuje w Szwajcarii:
-Jakie wnioski po grze biało- czerwonych na Euro?
-Nasz występ to była totalna żenada. Przywieźliśmy totalnych analfabetów. Ale wcale mnie to nie dziwi. Widziałem przecież jak szkoli się młodzież w Górniku. Wychodzi na boisko brzuchaty trener, rzuca piłkę, a sam dzwoni przez komórkę, albo sobie z kimś gada na boku.


Fan United od 1992 roku
23-07-2008 12:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #71
Re: Newsy piłkarskie
http://www.sports.pl/artykuly/artykul.asp?Artykul=31891 :|

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
28-07-2008 20:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #72
Re: Newsy piłkarskie
paolo napisał(a):http://www.sports.pl/artykuly/artykul.asp?Artykul=31891 :|
No to się nasi byli reprezentanci nieźle popisali- nie ma co. Zamiast dawać przykład młodym piłkarzom to pokazują to co najgorsze. Majdan do tego jest jeszcze radnym Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego- widać jaki z niego przykładny obywatel, święcący przykładem. wstyd

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
28-07-2008 20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #73
Re: Newsy piłkarskie
Cytat:Legenda światowej piłki nożnej, Sir Bobby Robson oznajmił, że przegrywa walkę z rakiem, choć do samego końca będzie walczył.

75-letni były znakomity szkoleniowiec i napastnik Fulham przyznał na łamach "The Sun", że stoi przed najważniejszą walką w swoim życiu. Po raz pierwszy oznaki choroby pojawiły się w 1991 roku. W zeszłym roku nastąpiło nasilenie się objawów, a lekarze wykryli złośliwy nowotwór w płucach. Jednakże Robson pozostaje silny i zapowiada, że nie da sobie tak łatwo odebrać ostatnich dni na Ziemi.

- Przyjąłem do wiadomości informacje od lekarzy i pozostało mi jak najlepiej wykorzystać ostatnie dni - powiedział Robson.

...


Fan United od 1992 roku
07-08-2008 09:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #74
Re: Newsy piłkarskie
http://www.newsoftheworld.co.uk/sport/article9688.ece

Możliwe, że rodzi się nowa Chelsea.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
09-08-2008 11:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #75
Re: Newsy piłkarskie
mateksa napisał(a):Możliwe, że rodzi się nowa Chelsea.
Raczej nowe Man City. Romek przed wykupieniem Chelsea trochę kasy włożył w CSKA, co nieco o piłce wie no i jest kibicem (kilka lat temu bywał na większości meczów niebieskich, nie wiem jak obecnie). Rubli nie żałuje, no i poza pewnymi wyjątkami (Szewa) zostawia trenerom wolną rękę jeżeli chodzi o wybór składu. Azjaci nie mają pojęcia o angielskim futbolu i pewnie skończy się na wymienianiu trenera co roku i połowy składu co 2-3 lata.
10-08-2008 19:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości