Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Newsy piłkarskie
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #151
Re: Newsy piłkarskie
Cytat:Chelsea Londyn nie zdecyduje się wykupić z Interu Mediolan Ricardo Quaresmy. Portugalczyk jest od stycznia wypożyczony na Stamford Bridge, ale gra niewiele i nikt w Londynie nie myśli o transferze definitywnym.

Quaresma zagrał jedynie w pięciu meczach i tylko raz od pierwszej minuty. Po raz ostatni pojawił się na boisku 21 marca. Guus Hiddink nie stawia na skrzydłowego Interu, który najprawdopodobniej nie zostanie także na San Siro.

Niechciany Quarema wraca do Interu. A jak jeszcze grał w Portugalii to uznawany był za gracza, który jeśli trafi pod dobre skrzydła to ma szanse być super grajkiem. Nic z tego nie wyszło :lol:
14-05-2009 18:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #152
Re: Newsy piłkarskie
Gra w Portugalii i we Włoszech to dwie różne bajki. W Portugalii liga jest do pasa profesjonalna, a od pasa w dół półprofesjonalna a druga liga to często amatorzy (dobrze to Borek kiedyś nakreślił w Cafe Futbol). Tam Quaresma robił ich jak 15-latek grający na podwórku przed domem z 5-latkami.

Na świecie uważa się ligę angielską za tą najbrutalniejsza, ale włoska wiele nie odstaje pod tym względem od Wyspiarzy. Tu też trzeba mieć "twarde łokcie". Widać Quaresma takowych nie ma. Nie poradził sobie. I nie poradzi. Przynajmniej nie poza Portugalią.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
15-05-2009 20:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #153
Re: Newsy piłkarskie
A według mnie, za szybko go skreślili. Możliwe że potrzebował troche czasu, nie trzeba daleko szukać np. Evra pół roku na siłowni spędził, i jak teraz gra ? Big Grin
16-05-2009 08:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #154
Re: Newsy piłkarskie
Quaresma jest przereklamowany. Nie poradził sobie w Barcie, w Interze oraz Chelsea. Wniosek prosty- niech w końcu menager znajdzie mu klub odpowiedni na jego możliwości. Przecież grając w technicznej Hiszpanii nie trzeba od razu kopać w Realu czy FCB. Jest Valencia, jest Sevilla, jest Atletico- zawsze to poziom o dwa piętra wyższy niż powrót do Portugalii.


Fan United od 1992 roku
16-05-2009 09:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #155
Re: Newsy piłkarskie
W zasadzie sebos w swoim poście napisał to, co sam chciałem napisać w poprzednim. Być może źle to ująłem Wink Inna sprawa to też to, że w Porto gra opierała się na nim i wszystko było grane pod niego. Często przecież bywały mecze, które mu nie wychodziły. Więcej (i to znacznie więcej) było jednak tych, w których był bożyszczem fanów. Dlatego, jak coś mu nie wychodziło to i tak grano na niego. W innych klubach jest tylko jednym z wielu i od razu widać jak to się przekłada na jego dyspozycję.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
16-05-2009 09:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #156
Re: Newsy piłkarskie
Cytat:- To najlepszy czas na koniec kariery. Zostałem mistrzem, a siedziałem na ławce. Nie zagram już na najwyższym poziomie. Nie przyjmę również żadnej poważnej oferty - powiedział w sobotę Luis Figo. Profesjonalna przygoda z piłką nożną 36-letniego Portugalczyka trwała 20 lat.

link link

I dobrze, bo jak ktoś nie interesuje się piłką to mógłby się najwyżej zapytać: a to on jeszcze gra? Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny itd.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
17-05-2009 13:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #157
Re: Newsy piłkarskie
http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Bruta ... caid=181b6

MASAKRA! :/ :/ :/

kto ma słabe nerwy niech nie ogląda powtórek , taka rada...

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
28-05-2009 14:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #158
Re: Newsy piłkarskie
http://www.youtube.com/watch?v=Cj2_XNEN ... re=related

Bixente Lizarazu w akcji! Kto by pomyślał , że po sukcesach w piłce nożnej przeżuci się na JIU-JITSU! Big Grin

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
01-06-2009 13:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #159
Re: Newsy piłkarskie
W tej sytuacji raczej nie ma się z czego śmiać, więc wrzuciłem do tego tematu.

[flash=425,344]http://www.youtube.com/watch/v/jb534gSLCb8[/flash]

Cytat:Christian Gauseth (nr 14) opisywał potem - ''Czułem jak mój palec wchodzi w jego gałkę oczną. To było dziwne uczucie, zupełnie jak wkładanie ręki w masło''.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
10-07-2009 13:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #160
Re: Newsy piłkarskie
Oby wygrał swój najważniejszy mecz

Cytat:Były piłkarz reprezentacji Walii John Hartson, u którego lekarze wykryli w niedzielę nowotwór mózgu, walczy o życie. Nowotwór zaatakował także płuca 34-latka - poinformowały brytyjskie media.

Hartson przeszedł już operację mózgu. Do szpitala w Swansea trafił kilka dni wcześniej z silnymi bólami głowy. Były zawodnik m.in. Celticu Glasgow i Arsenalu Londyn mówił wówczas: "Jeśli ktoś może wygrać z rakiem, to właśnie ja jestem jedną z takich osób".


Fan United od 1992 roku
16-07-2009 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #161
Re: Newsy piłkarskie
Micah Richards zaraził się wirusem AH1N1(Świńska grypa). Zawodnik został odizolowany od reszty drużyny. Ten sam wirus zaatakował 4 piłkarzy AS Monaco.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
16-07-2009 22:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #162
Re: Newsy piłkarskie
Cytat:H1N1

To jest AH1N1 (zmutowana wersja H1N1, tzw. hiszpanki).

Życzę im powrotu do zdrowia.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
17-07-2009 10:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #163
Re: Newsy piłkarskie
Cytat:John Hartson przeszedł niebezpieczną operację mózgu. Jego stan jest bardzo ciężki - czytamy w oświadczeniu szpitala.

34-latek został przeniesiony do szpitalu Morriston w Swansea, gdzie można było przeprowadzić operację. Lekarze poinformowali, że rak zaatakował także płuca.

- Pan Hartson jest w bardzo ciężkim stanie i znajduje się pod naszą opieką. Zrobimy wszystko, by radioterapia i chemoterapia zostały wznowione najszybciej jak to możliwe - czytamy w oświadczeniu szpitala.

Sad

Pele good, Maradona better, George Best
17-07-2009 20:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #164
Re: Newsy piłkarskie
Cytat:Sven-Goran Eriksson wraca na Wyspy Brytyjskie. Szwedzki szkoleniowiec został dyrektorem najstarszego klubu piłkarskiego na świecie Notts County, które występuje obecnie w czwartej lidze.

:|

link do całego artykułu:

http://www.sport.pl/sport/1,65025,68466 ... gn=4606275

Nie wiem skąd klub z tak niskiej ligi znalazł dla niego kasę Wink Z tego co słyszałem wypowiedź Szweda to mają w klubie bardzo optymistyczną wizję przyszłych lat- awans do Premiership Smile
23-07-2009 08:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #165
Re: Newsy piłkarskie
Golden Cup łupem Meksyku. W finale Meksykanie pokonali 5:0 gospodarzy turnieju reprezentację USA. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
30-07-2009 14:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości