Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Aston Villa 2-2 Manchester United (13.11.2010)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #28
Re: PL: Aston Villa - Manchester United (13.11.2010)
Nie zasłużyliśmy na ten remis i chyba nawet lepsza byłaby porażka, może Ferg by się w końcu obudził, zauważył parę spraw. A tak, to nie zdziwię się, jeśli zaraz Szkot powie, że w gruncie rzeczy to jest dobry wynik, w naszej grze nie wszystko było źle itd. Po prostu ten rezultat przysłania nam rzeczywisty obraz sytuacji, w której jeśli Nani nie pociągnie, lub nie mamy noża na gardle to z przodu mamy totalny piach.

Wspomniany Portugalczyk po urazie nie może się odnaleźć, do tego słaby Berba, którego IMO trzeba posadzić na ławce (może to jakoś nim wstrząśnie) i jest słabo. Flecz niby próbuje coś rozgrywać, ale to za mało. Poza tym słabiutko zaprezentowała się dziś defensywa. Brown to chyba z godzinkę sobie w szatni posiedzi, zanim będzie w stanie wstać i prostym krokiem zmierzyć do autokaru. Zawiedli wszyscy, jedynie wyróżnić można Carricka oraz Machedę i Obertana, którzy zaprezentowali się zajebiście, ale znów! Czemu tak późno? Od początku drugiej połowy graliśmy padakę, dlaczego zmiany dopiero bodajże w 70 min? No i już mój ostatnio wniosek na dziś, to że nasi po prostu mają srakę, gdy przychodzi im grać na wyjazdach. Boją się zaatakować, odsłonić, nieważne z kim przyjdzie im grać. Dopiero, gdy już żadna presja na nich nie ciąży, nie mają nic do stracenia, to potrafią coś sensownego skonstruować.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
13-11-2010 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Aston Villa - Manchester United (13.11.2010) - RedLucas - 13-11-2010 16:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości