Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anders Lindegaard
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1
Anders Lindegaard
[Obrazek: Anders-Lindegaard-Manchester-United-Profile_2655195.jpg]

13. ANDERS LINDEGAARD

Data urodzenia: 13 kwietnia 1984
Miejsce urodzenia: Odense, Dania
Narodowość: Duńczyk
Pozycja: bramkarz
Wzrost: 193 cm

Poprzedni klub: Aalesunds
Debiut w MU: 29 stycznia 2011 v Southampton (A)



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2015 17:50 przez Intel.)
27-11-2010 11:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
Re: Anders Lindegaard
Cytat:Anders jest jednym z najjaśniejszych talentów na świecie - przekonuje sir Alex Ferguson. - W Manchesterze United wyzwaniem jest zawsze patrzenie w przyszłość. Podpisując kontrakt z Andersem pozyskaliśmy zawodnika o dużych umiejętnościach i jeszcze większym potencjale.
Zobaczymy co z niego będzie. Może będzie jak Peter?



Mój Blog: Pod presją czasu
27-11-2010 11:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Anders Lindegaard
Sam Peter Smeichel powiedział że on jest za słaby na United. Przyznam szczerze, że nigdy nie widziałem go w akcji. Zastanawia mnie jaką role ma on spełniać w zespole. Czy będzie bramkarzem nr1, a w tej sytuacji Kuszczak odchodz(zakładam że Tomek nie wytrzymałby takiego manewru Safa), czy Tomek zostanie nr1 a Lindegaard zostanie nr2. Tutaj zamiary Szkota są nie do końca, jasne.
27-11-2010 12:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #4
Re: Anders Lindegaard
Sam sir Alex powiedział, że to przechuj. Czas pokaże kto ma rację.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
27-11-2010 12:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #5
Re: Anders Lindegaard
Chudy napisał(a):Sam Peter Smeichel powiedział że on jest za słaby na United. Przyznam szczerze, że nigdy nie widziałem go w akcji. Zastanawia mnie jaką role ma on spełniać w zespole. Czy będzie bramkarzem nr1, a w tej sytuacji Kuszczak odchodz(zakładam że Tomek nie wytrzymałby takiego manewru Safa), czy Tomek zostanie nr1 a Lindegaard zostanie nr2. Tutaj zamiary Szkota są nie do końca, jasne.

O ile mi wiadomo to wypowiedź Schmeichela nie dotyczyła bezpośrednio Lindegaarda. Schmeichel po prostu powiedział, że United potrzebuje klasowego bramkarza, a angielskie serwisy przytoczyły ten cytat w kontekście transferu Lindegaarda na Old Trafford.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
27-11-2010 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #6
Re: Anders Lindegaard
Ferguson napisał(a):Andres jest jednym z najlepszych młodych bramkarzy. Wyzwaniem Manchesteru United jest ciągłe spoglądanie w przyszłość, co za tym idzie ściągnęliśmy do siebie bardzo obiecującego bramkarza.

26 lat = młody talent? Coś się nie zgadza. Ciekawe co by powiedział jakby kupił dla lata młodszego Akinfeeva...

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
27-11-2010 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #7
Re: Anders Lindegaard
Na razie wstrzymam się z osądami tego transferu. Nie widziałem gry Lindegaarda ale Ferguson już nie raz udowadniał, że jest dobrze zorientowany na rynku, więc na razie nie ma co się martwić.

Zastanawiające jest tylko jak teraz będzie wyglądała hierarchia bramkarzy. Wiadomo coś czy Edwin kończy karierę po tym sezonie? Jeśli przechodzi na emeryturę to nie widzę problemu. Tomek i Anders rywalizują o miejsce w jedenastce. Jeśli natomiast VdS zostanie( czego chyba wszyscy by jednak chcieli :-D ) to doliczając Fostera mamy za dużo bramkarzy i chyba oczywiste kto jest w takiej sytuacji najbliżej odejścia.
27-11-2010 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jaruzel Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Anders Lindegaard
Sirius napisał(a):Jeśli natomiast VdS zostanie( czego chyba wszyscy by jednak chcieli :-D ) to doliczając Fostera mamy za dużo bramkarzy i chyba oczywiste kto jest w takiej sytuacji najbliżej odejścia.


Foster został sprzedany do Birmingham City, tak więc jeden z konkurencji wypada. Nie wiem czy duński bramkarz jest wystarczająco dobry na rolę pierwszego goalkeepera United, moim zdaniem De Gea jest od niego lepszy(ale to tylko moja skromna opinia ;] . Jeżeli chodzi o Tomasza Kuszczaka to dużo wskazuję na to że Tomek jednak opóści United. Ferguson już go chyba skreślił z walki o pierwszą jedenastkę, więc w sumie może lepiej i dla United i dla samego Kuszczaka jeżeli latem odejdzie z Old Trafford. Mimo wszystko fajnie było oglądać polaka w pierwszym składzie United .
27-11-2010 13:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #9
Re: Anders Lindegaard
I niestety, kupiliśmy tego całego Lindegaarda, a co gorsze, po wypowiedziach Fergusona możemy się spodziewać, że to właśnie on będzie następcą Edwina. Czy SAF-owi mało było pomyłek transferowych na pozycji bramkarza :?:

Cały czas mam jednak nadzieję, że ten Duńczyk będzie u nas co najwyżej rezerwowym.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
27-11-2010 14:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #10
Re: Anders Lindegaard
Oglądałeś jakieś jego mecze?
27-11-2010 14:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #11
Re: Anders Lindegaard
Nie, ale jeśli taki fachowiec, jak Schmeichel mówi, że to za słaby bramkarz, aby być numerem jeden w bramce takiego klubu jak Manchester United oraz to, że tak długo skrywał swój niby niesamowity talent, nie wydaje mi się, aby był odpowiednią osobą do zastąpienia Edwina.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
27-11-2010 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #12
Re: Anders Lindegaard
Już było pisane wcześniej, że wypowiedź Schmeichela była źle zinterpretowana. A nawet jeśli to ja bardziej ufam SAFowi niż Duńczykowi. Więc nie pisz bzdur dopóki go sam nie zobaczysz w grze.
27-11-2010 14:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #13
Re: Anders Lindegaard
jaruzel napisał(a):Foster został sprzedany do Birmingham City, .

Oczywiście chodziło o Amosa Wink

A jeśli chodzi już o skreślanie Tomka. Pod warunkiem, że Edwin odejdzie na emeryturę nie widzę problemu. Amos to jednak jeszcze nie ten poziom żeby konkurować o stałe miejsce w składzie, a rywalizacja między Kuszczakiem a naszym nowym nabytkiem posłuży obu.
27-11-2010 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Anders Lindegaard
Ja tam nie widzę problemu. Odszedł Foster, bo mu zależało na regularnych występach. Na jego miejsce SAF ściągnął innego bramkarza. Przyda się, bo raczej na pewno jest lepszy od Amosa i będzie konkurentem Kuszczaka o miejsce na ławce.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
27-11-2010 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #15
Re: Anders Lindegaard
Ja już go uznaję za udany transfer. Wystarczyło by nasi dowiedzieli się że jest naszym piłkarzem i od razu zagrali najlepszy mecz w sezonie :-D

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
27-11-2010 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości