Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programy rozrywkowe
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Programy rozrywkowe
Moim zdaniem teleturnieje to najciekawsze [poza sportem] propozycje, jakie można znaleźć w telewizji. Oglądacie? Które lubicie szczególnie?
Ogólna dyskusja o teleturniejach Smile

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
27-01-2008 19:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pimpek Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Teleturnieje
Ostatnio powrócili "Milionerzy" (sobota i niedziela, godz. 18:00), których bardzo lubię i w zasadzie jest to jedyny teleturniej, który darzę sympatią.
28-01-2008 18:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #3
Re: Teleturnieje
Przez długi czas nie było żadnego teleturnieju z dużymi stawkami do wygrania za wiedzę. Zniknęły Milionerzy i Życiowa Szansa. Dobrze, że TVN postawił na sprawdzony produkt.
Jest na rynku masa bezsensownych zabaw/ teleturniejów, w których każdy może coś wygrać. To drażni. Wróciło Koło Fortuny, czy zbliży się do sukcesu poprzednika- zobaczymy.
Ja osobiście od lat lubię oglądać Jeden z Dziesięciu- teleturniej, w którym można się więcej nauczyć niż na niejednych studiach. Do tego programu trzeba mieć zdecydowanie największą wiedzę.
No i trzeba wspomnieć, że niedawno wycofany został najsłynniejszy polski teleturniej- Wielka Gra.


Fan United od 1992 roku
28-01-2008 19:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
vtg87 Offline
Member
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Teleturnieje
A ja za to codziennie od kilku lat oglądam "Jaka to melodia?" - uwielbiam muzykę i ten teleturniej Smile Rodzina mnie wyrzuca tam zresztą Tongue
Ale w ogóle lubię takie intelektualne rzeczy - 1 z 10, rzadziej Koło Fortuny, Milionerzy, bardzo lubiłam teleturnieje na TV4 z Orleańskim, ale niestety koniec dobrego Sad Kiedyś w ogóle tego wszystkiego było więcej, a teraz stawia się raczej na show rozrywkowy np. Taniec z Gwiazdami, You can dance, Taniec na lodzie...
A szkoda, bo przynajmniej dużo ludzi mogło liczyć na "przemycany" pod osłoną telewizji poziom intelektualny... A teraz... pfff.
Kiedyś był taki bardzo fajny teleturniej wyczynowy "Fort Boyard" - fantastyczne to było, pokazywała go Telewizja Publiczna. No i jeszcze z teleturniejów o niższej zawartości "mądrości" uwielbiam "Pięść Mistrza Zen" emitowaną na MTV (jedyny warty oglądnięcia program po South Parku). No i "NIeustraszeni", którzy niebawem jak tak dalej pójdzie będą emitowani o 3 nad ranem, bo już są coraz później. Ale to mówię - takie, które nie wymagają żadnej wiedzy.

1908 and 1911 and 1952 and
1956 and 1957 and 1965 and
1967 and 1993 and 1994 and
1996 and 1997 and 1999 and
2000 and 2001 and 2003 and
2007 and 2008 and 2009 !!!!!
...as The Reds go marching on on on!!
---
<!-- m -->http://sktg.pl<!-- m -->

Piszę poprawnie po polsku.
28-01-2008 19:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #5
Re: Teleturnieje
Ja bardzo rzadko oglądałem teleturnieje. W sumie to wymiata Końca nie widać ( Tongue ), a tak poza tym do gustu mi nawet przypadła Gra w ciemno Big Grin Poza tym Milionerzy też nie takie bee Wink

Ajj, jak mogłem zapomnieć o "Jaka to melodia"? Chociaż nie śledzę tego, ale sądzę, że jeden z najlepszych teleturniejów ;-)

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
28-01-2008 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Teleturnieje
U mnie najwyżej w hierarchii stoi '1z10', bo prezentuje najwyższy poziom. Nie ma zbędnego gadania, czy reklam, a i pytania są bardzo zróżnicowane. Na tyle, że wygrany musi wykazać się wiedzą dosłownie na każdy temat.

Z powrotu Milionerów także się cieszę, ale denerwują mnie bardzo, bo jakby odjąć reklamy, sam teleturniej trwa ze 20 minut.

Lubiłam też Najsłabsze Ogniwo, choć nie był to teleturniej dla ludzi szczególnie obeznanych. Sama znałam odpowiedź na większość pytań...

Był też taki teleturniej, który prowadził Ibisz. Grały tam najpierw trzy zespoły, z których wygrany mierzył się z 'Mistrzami' [zwycięzcami poprzedniego odcinka]. Bardzo lubiłam to oglądać. I nawet czasem trafiam na to na Polsacie 2.

Koło fortuny też oglądam, chociaż wolę teleturnieje, w których wymaga się od uczestników konkretnej wiedzy. To, to raczej taka zabawa.

Jaka to melodia - też lubię, ale dawno nie oglądałam. Podziwiam ludzi, którzy na podstawie dwóch nutek potrafią odgadnąć jakiś utwór, z - bądź, co bądź - ogromnej puli piosenek, jakie pojawiły się na świecie Smile

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
28-01-2008 23:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #7
Re: Teleturnieje
Futbolowa napisał(a):Był też taki teleturniej, który prowadził Ibisz. Grały tam najpierw trzy zespoły, z których wygrany mierzył się z 'Mistrzami' [zwycięzcami poprzedniego odcinka]. Bardzo lubiłam to oglądać. I nawet czasem trafiam na to na Polsacie 2.

Awantura o kasę! Też jeden z moich ulubionych Wink

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
28-01-2008 23:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #8
Re: Teleturnieje
paolo napisał(a):"Gwiazdy tańczą na lodzie"

Ten teleturniej mnie dobija poziomem Big Grin Eureko ja to wiem to też takie troche flegmatyczne. Pozostałe w porządku Wink

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
16-02-2008 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #9
Re: Teleturnieje
paolo napisał(a):Najlepsze jakie widziałem! -"No mówiłem, że świnia!" -"Kto ja?"
Przecież to jest fragment odcinka z serialu "Pierwsza miłość". Ten cały Andrzej wziął udział w tym teleturnieju i na falę to było zrobione. Potem po grze, sapał się do Ibisza, a ten o ile dobrze pamiętam wyjebał mu kopa w brzuch Smile

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
17-02-2008 11:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Teleturnieje
http://www.youtube.com/watch?v=G2Rsc_aJszk

To co powiesz na to? :mrgreen:

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
17-02-2008 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olis Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Teleturnieje
paolo napisał(a):A to co było kiedyś z Chajzerem na TVN czy Polsacie, rodzina dostała jakieś zadanie, jedna osoba je miała wykonać później w studiu, a wcześniej miała tydzień na przygotowania... To było dobre.

Chwila Prawdy :lol: To było świetne, zawsze mówiłam że jakbym była w tym programie, to bym chciała zestaw bobas + łóżeczko A mój tata powiedział, ze on by brał samochód, mama meble, ja wycieczkę do ciepłych krajów, a moja siostra jakiś wypasiony telewizor. W ogóle się nie liczył z naszymi uczuciami. Wink

'It's gonna be legen - wait for it - and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is - DAIRY!'
17-02-2008 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Teleturnieje
Kiedyś oglądałem "Życiowa Szansa", "Awantura o kasę" i inne ...
A teraz od czasu do czasu "Familiadę" sobie oglądnę i "Jaka to melodia" .

"Gra w ciemno" też była przez mnie oglądana ale bardzo często denerwował mnie Ibisz jak dawał jakieś małe sumy a w kopertach było np: po 100 000 zł :shock:

"Gwiazdy tańczą na lodzie" są super !
17-02-2008 14:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Teleturnieje
Miliard w rozumie i Jeden z Dziesięciu.

Jaka to melodia, tez jest fajna do tego chyba najlepszy prowadzący w Polsce ale rzadko oglądam bo nie znam się na takiej muzyce Smile

Milionerzy, nie mogę oglądać tego fagasa silącego się na bycie śmiesznym i "cool". I te jego chamskie per "Ty" do każdego uczestnika. Choć widziałem kilka osób, którzy mu przypomniały, że nie są ze sobą po imieniu.

Gra w ciemno - super selekcja uczestników, takich głąbów wyselekcjonować to jest sztuka. Inteligenty człowiek liczy jaka jest średnia wartość jednej koperty (np.20 000). Więc siada i rzuca 100 000 albo koperty. Ma jeszcze niewielką szansę, że są tam minusy - no ale to ryzyko które trzeba podjąć. I po programie. No ale takich tam nie ma. Rewelacja, jak chce sie pośmiać to oglądam Smile

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
17-02-2008 15:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Teleturnieje
Kula napisał(a):I te jego chamskie per "Ty" do każdego uczestnika. Choć widziałem kilka osób, którzy mu przypomniały, że nie są ze sobą po imieniu.

W wielu teleturniejach, i nie tylko, z założenia uczestnicy wraz z prowadzącym rozmawiają se sobą 'na Ty'.

Lubię obejrzeć przede wszystkim 1 z 10, czasami Milionerów i Jaka to melodia?, kiedyś oglądałem Awanturę o Kasę i Życiową Szansę.

Najbardziej nie trawię Familiady, koła Fortuny, tej idiotycznej gry z TV4 co się hasła z jakby krzyżówki odgaduje i tych wszystkich gier interaktywnych.
17-02-2008 17:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olis Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: Teleturnieje
Co do milionerów... przecież, że Legolas, mistrz łucznictwa Big Grin Takie proste pytanie... Chyba logiczne, że Artemida się nie posługiwała szpadą... :roll: To znaczy chyba Legolas :lol:

'It's gonna be legen - wait for it - and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is - DAIRY!'
05-04-2008 17:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości