Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naziemna telewizja cyfrowa
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #1
Naziemna telewizja cyfrowa
Hej!
Może mi ktoś wytłumaczyć jak to z tym jest/będzie? Tzn teraz wystarczy kupić dekoder lub mieć odpowiedni telewizor i mamy taki podstawowy zestaw kanałów za free. Moje pytanie jest takie czy będzie za to jakaś opłata? Czytałem, że za dodatkowe pakiety trzeba będzie płacić, a ten który jest teraz będzie cały czas za free. Prawda? Czytałem też coś, że później żeby odbierać te kanały trzeba będzie płacić abonament rtv. Pomocy! :-D

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
04-08-2012 11:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #2
Re: Naziemna telewizja cyfrowa
http://www.telewizja-cyfrowa.com/faq.html
Tu masz wszystko, łącznie z listą 17 kanałów, które są za darmo. Dodatkowe pakiety to zupełnie co innego, m.in polsat sport, będzie można je dokupić za dodatkową opłatę.
Tak naprawdę ta telewizja cyfrowa to dokładnie to samo co platformy cyfrowe(cyfra, polsat, N), z tą samą funkcjonalnością. Jeśli ktoś ma którąś z platform, to nie musi nawet myśleć o kupowaniu dekodera/telewizora pod bezpłatną telewizję, bo nic nowego tam nie znajdzie. Ale abonament rtv i tak płacić kurwa będzie musiał.

Ruuuuuuuuuud napisał(a):Czytałem też coś, że później żeby odbierać te kanały trzeba będzie płacić abonament rtv.
No wiesz, teoretycznie teraz też trzeba płacić, więc jeśli kiedyś udoskonalą system jego egzekwowania to pewnie posypią się kary, ale nie wyłączą danemu użytkownikowi, bo niby jak. Telewizor z tunerem, w przeciwieństwie do dekoderów płatnych platform, nie jest przypisany w żaden sposób do danego abonenta.


Fan United od 1992 roku
04-08-2012 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #3
Re: Naziemna telewizja cyfrowa
sebos_krk napisał(a):więc jeśli kiedyś udoskonalą system jego egzekwowania

:lol:

sebos_krk napisał(a):Jeśli ktoś ma którąś z platform, to nie musi nawet myśleć o kupowaniu dekodera/telewizora pod bezpłatną telewizję, bo nic nowego tam nie znajdzie.

True, ale jeśli jest taka sytuacja jak u mojej babci, gdzie płaci polsatowi ok. 20zł za te kilka śmiesznych programów, to lepiej zainwestować stówkę w dekoder i odbierać te same kanały za free.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
04-08-2012 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #4
Re: Naziemna telewizja cyfrowa
Ja na laptopa kupiłem sobie ta całą telewizję za 5 dych i jestem w miarę zadowolony. Zawsze można w podróży coś pooglądać, gorzej z zasięgiem, bo niekiedy transmisja zacina mi się na dłuższy czas. Z drugiej strony można dokupić dodatkową antenkę i wtedy powinno być już wszystko OK. A ja posiadam samo to, co się podpina do USB i taki kabelek zakończony magnesem Big Grin

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
04-08-2012 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości