Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programy rozrywkowe
Szeszu Offline
Member
***

Liczba postów: 87
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Teleturnieje
Co do tego pytania o milion podobnie wydaje mi się to ustawione lub po prostu rodzinka ją nastawiła "bierz milion i spierdalaj".Tydzień temu, pewna maturzystka również grała o milion, strzelała właściwie w każdym pytaniu, wydaje mi się to ustawione.

Jeśli chodzi o "Milionerów" to wkurwiają mnie reklamy, a i pytanie głównie "z dupy", mało jest pytań typowo na wiedzę, większość to ciekawostki.IMO najlepszy jest " 1 z 10", gdzie pytania są trudne i z każdej dziedziny.Pamiętam, że moja ŚP. ciotka była w tym bardzo dobra( miała ponad 90lat), zawsze chwaliła się ile by wygrała w tym odcinku Smile Jak na osobę "przedwojenną" była bardzo światła.

"Jaka to melodia" jest fajna, ale większość piosenek szczerze mówiąc nie znam.Czasami jest kilka rockowych szlagierów typu : Led Zeppelin, Aerosmith czy Queen, ale to wyjątki.

Hate your enemies
Save, save your friends
Find, find your place
Speak, speak the truth
23-05-2008 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #32
Re: Teleturnieje
W sumie nazwa tematu to 'Teleturnieje', ale niech jakiś moderator zmieni nazwę, na 'Programy rozrywkowe' czy coś w tym stylu, żeby można było napisać np o reality czy talkshow.

Tak mnie naszło, bo włączyłem 'Szymon Majewski Show' i w po kilkunastu minutach seansu, nie wytrzymałem. Straszna chujowizna, rzekłbym, że Majewski skończył się na Kill Em' All :lol: Goście denni, sztuczni, nieśmieszni, nie mający nic ciekawego do powiedzenia. Tydzień temu Kożuchowska, z tak sztucznym śmiechem, że rzygać się chce, a dzisiaj... Dzisiaj u Szymona zagościły Górniak i Herbuś. Aż postawię świeczkę [*] !

Jak Górniak zaczęła, udzielać porad Herbuś porad dotyczących jak znaleźć partnera, to padłem na cyce. To ma być reality show? Jakieś Figo Fago, które przyprawia o sraczkę, jakiś super tajny telefon dla Kaczyńskiego, pani Barbara która sili się ile może, żeby powiedzieć coś śmiesznego... Skończyły się pomysły, więc zamiast ratować program porządnymi gośćmi, to on zaprasza takie tępe baby. Co mnie interesuje, że Górniak bije swojego Dareczka, jak się zezłości?! Co ona może mieć ciekawego do powiedzenia? Tak samo Herbuś.

Mało to ciekawych ludzi w Polsce mamy, których można by zaprosić do takiego programu? Już nawet nie musi być śmiesznie - choć na tym ten program polega -, ale żeby chociaż było ciekawie. Majewski, już mnie też nie śmieszy. Pewnie jeszcze z rok pociągnie, po czym zniknie ze sceny, albo poprowadzi jaki niszowy program, bo za wiele nie ma do zaoferowania.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
22-09-2008 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #33
Re: Programy rozrywkowe
Szymon Majewski Show to szit. Dużo chętniej oglądam Kube Wojewódzkiego (o ile to jeszcze emitują). Wojewódzki>Majewski i to zdecydowanie. Uwielbiam poczucie humoru Kuby i rozmowy są w pewnym sensie bardziej "intymne". Trudniejsze pytania dla gości itp.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
23-09-2008 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Programy rozrywkowe
Tylko że z Wojewódzkim to wygląda tak, że jest to konkurs: ile zdołasz wytrwać? Wojewódzki jest strasznie chamski i czasami w sumie wkurwiający. Dlatego coraz mniej osób do niego chce przychodzić. U Kuby z gośćmi nie jest lepiej. Ostatnio na TVN-ie widziałem zapowiedź kolejnego odcinka, w którym były dwie "gwiazdy", które pierwszy raz w życiu na oczy widziałem, z czego jeden śpiewał jakieś kompletne brednie, które wcale nie były śmieszne i nawet pękająca ze śmiechu publika mnie nie zmyliła i śmiać się nie zacząłem, natomiast babka mówiła, że się nie depiluje, jakby to kogokolwiek cokolwiek obchodziło. W każdym razie to chyba też było śmieszne. Więc generalnie przychodzi taka dwójka i Kubuś przez 45 minut jeździ po nich jak arab po żydzie. W sumie jeden program wart drugiego. Przydał by się jakiś klasiasty talk-show, z lekką nutką inteligentnego dowcipu. Ciekawe czy się czegoś takiego doczekamy...

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
23-09-2008 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Programy rozrywkowe
Cytat:Przydał by się jakiś klasiasty talk-show, z lekką nutką inteligentnego dowcipu. Ciekawe czy się czegoś takiego doczekamy...
Może to nie jest dokładnie to czego oczekujesz, ale ja np. lubię obejrzeć od czasu do czasu "szkło kontaktowe' w tvn24. Ludzie wygadani, inteligentni, którzy w sumie parodiują polską scenę polityczne ale nie jest to takie jak właśni u Majewskiego- Kaczyński jest be-ha ha ha ^^
Zresztą przedstawiać tego programu chyba nie trzeba, bynajmniej tak mi się wydaje...

a Wojewódzkiemu ostatnio strasznie sondaże oglądalności poleciały, tonący brzytwy się chwyta.
a ta baba o której pisałeś, to jakaś super extra gwiazda, która nagrała super extra kontrowersyjną płytę, pełną słowa 'wzwód' czy coś w tym stylu...

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
24-09-2008 09:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #36
Re: Programy rozrywkowe
Nom mnie też przyszło na myśl szkło kontaktowe. Lubię ich oglądać, chociaż rzadko mam okazję. A tak w ogóle to wolę Majewskiego, bo Wojewódzki jest chamem. Kawał chuja, reszte dziada. Majewski ma głupawe żarty, ale to właśnie on jest przez to śmieszny, a nie jego żarty...
A poza tym to najbardziej lubię "Dzień dobry bardzo" w radiu Zet. Starybrat i Budnik potrafią rozbawić do łez. Teraz się zgrali i świetnie prowadzą, bo wcześniej moim zdaniem byli kiepscy, lepszy był sam Starybrat. A teraz jest fajnie, bo nie jest tak łyso, jak jest sam Marek. Także, kto ma okazję słuchać radia do 9.00, to polecam Wink Od której nie pamiętam, bodajże od 6.00 Wink

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
24-09-2008 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #37
Re: Programy rozrywkowe
'Szkło kontaktowe' kiedyś było fajne... A może inaczej, kiedyś było lepsze, dzisiaj dalej jest fajne, ale w moim odczucie jakby teraz za dużo pieprzenia, za mało konkretów. Czasami między panami prowadzącymi a zaproszonymi gośćmi, potrafi się wywiązać taka gadka, że z utęsknieniem czekam na przerwę reklamową.

A Wojewódzki? Czy ja wiem czy on taki ostry? W sumie jedzie raczej po ludziach nieobecnych, a tych w studiu jakoś ostro nie traktuje. Zadaje trudne pytania, czasami czym dowali mocniej, ale myślę, że to się sprzedaje. Co prawda coraz mniej ludzi to ogląda, ale jednak program jakoś się trzyma. Nie oglądałem nigdy Show Miska Koterskiego, ale podobno on był łagodny jak baranek i wszystkim gościom lizał dupę. I co? I program zdjęli z ramówki Polsatu.

A 'Magiel Towarzyski' ktoś ogląda? Na TVN Style :oops: . To takie telewizyjne wydanie Pudelka, czyli przegląd prasy i chłosta z polskich celebrity.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
24-09-2008 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Programy rozrywkowe
Cytat:A 'Magiel Towarzyski' ktoś ogląda? Na TVN Style :oops:
Na jakim kanale na c+ jest tvn style?^^

Szkiełko mnie nadal satysfakcjonuje, ale w niedziele prowadzą to jacyś ĄĘ w wieku nie wiem, może z 25 lat, którzy sa tak sztywni i sztuczni że szkoda czasu na przełączenie na kanał 6^

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
24-09-2008 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Programy rozrywkowe
"Szkło" to fajny program. Staram się oglądać, bo jest moim zdaniem o wiele bardziej interesujący niż Majewski i Wojewódzki. Tyle że "Szkło kontaktowe" nie jest w sumie talk-showem. ;] To bardziej taki program dowcipno-publicystyczny. Coś w ten deseń raczej. Wink Ja bym właśnie chciał zobaczyć taki dobrze zrobiony typowy talk-show. Smile

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
24-09-2008 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #40
Re: Programy rozrywkowe
Kisia92 napisał(a):Na jakim kanale na c+ jest tvn style?^^
82


Fan United od 1992 roku
24-09-2008 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #41
Re: Programy rozrywkowe
Jedni lubią Wojewódzkiego, inni Majewskiego, a jeszcze inni Prokopa. Imo każdy ogląda to, co lubi. Ja lubię oglądać Wojewódzkiego, gdyż dla mnie jest to rozrywka, interesująco prowadzi rozmowy, czasem żartem, czasem na poważnie. A jego goście? Przeważnie są na prawdę świetni. Czepiacie się Marii Peszki. Gdybyście ją kojarzyli, to byście się tak nie czepiali. Jest na pewno oryginalna i kontrowersyjna. Nie boi się mówić tego, co myśli. I dobrze. Bo w dzisiejszych czasach ludzie myślą, że jak coś powiedzą, to ich za jaja się powiesi. Natomiast drugi gość, Szymon Hołownia mnie rozbił na łopatki. Faktem jest, że facet posiada wielką wiedzę, jest inteligentny i dowcipny. A największą ciekawostką jest to, że Hołownia jest niezwykłym katolikiem. Otwarcie mówi na temat religii i kościoła. Jest w ogóle redaktorem naczelnym jakichś tam gazet kulturalnych. I to co on opowiadał o kościele jest interesujące. Podchodzi na prawdę luźno do tego tematu, a jednocześnie potrafi przestrzegać dekalogu i innych zasad. Ja tam lubię takie programy, w których mówi się o różnych rzeczach na różne tematy.
24-09-2008 17:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: Programy rozrywkowe
Ogląda ktoś z was Fabrykę Gwiazd? Aż dziw bierze, że zarówno 'Mam Talent', jak i "Fabryka Gwiazd' są amerykańskimi hitami. Albo inaczej - TVN potrafił nie zepsuć amerykańskiego hitu. Polsat potrafi zepsuć wszystko. Być może uczestnicy powodują, że ten program jest taki drentwy, co nie zmienia faktu, że nic siętam nie dzieje.

Swoją drogą: czemu wszystkie te programy rozrywkowe są tak do siebie podobne? Wszystko (oprócz You Can Dance) opiera się na zapraszaniu "gwiazd", które mają zatańczyć (nie ważne, czy na lodzie, czy na parkiecie) lub zaśpiewać. Zapewne słyszeliście to, ale warto powtórzyć:

Czemu nie powstanie program np. Gwiazdy hodują świnię? Program trwa kilka tygodni, a każda z gwiazd dostaje do wychowania małego prosiaczka, z którego musi zrobić wielką świnię. Ta gwiazda, która wyhoduje największego wieprza wygrywa.

Człowiek by coś sobie obejżał w nudny czwartkowy wieczór, ale wszystko jest takie same. A tworzący takie programy mówią, że ludzie włąśnie coś takiego lubią. Oglądalność zapewne mówi coś innego, ale nikt nie chce ryzykować tworząc coś odchodzącego od schematów...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
31-10-2008 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Programy rozrywkowe
Szczerze to oglądam: "Mam talent" i naprawdę podoba mi się idea tego programu, jest tylko jedno ALE, osoby, które ładnie śpiewając biorą miejsca w finale ludziom, którzy naprawdę się czymś wyróżniają.
31-10-2008 15:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #44
Re: Programy rozrywkowe
maju napisał(a):"gwiazd"
Nazywanie tych znanych ludzi gwiazdami jest równie żenujące jak nazwanie Mroczków aktorami- o czym pan Nowicki w słynnym wywiadzie zresztą kiedyś wspomniał :roll:

Cytat:-Ja sam nie wiem, czy jestem w stanie powiedzieć jeszcze, na czym polega aktorstwo, ponieważ stopień otumanienia jest obecnie tak ogromny, jeżeli chodzi o produkcje aktorskie, że my już w ogóle nie wiemy, gdzie to aktorstwo jest. Oglądałem w telewizji przeniesiony z Teatru Narodowego spektakl "Narty Ojca Świętego" w reżyserii Piotra Cieplaka. Patrzyłem na Janusza Gajosa i myślałem sobie: kurwa, czy ktoś widzi, jak on gra? Czy Mroczek, Cichopek i cała ta serialowa hałastra widzą, co ten facet robi ze swoją rolą? Przecież tego, co on pokazuje w ciągu minuty, oni nie zrobią w ciągu całego życia.

- Czuję, że z rozmysłem wymienia pan nazwisko Mroczek, bo już pan kiedyś o tych gwiazdorach z "M jak miłość" ostro mówił.

- Mroczkowie stali się dla mnie pewnym symbolem. Mroczna epoka Mroczków, to się narzuca. Któryś z nich do mnie nawet kiedyś zadzwonił, żebym dał im spokój. Powiedziałem mu: bardzo przepraszam, ale tak mi się pan jakoś nawinął, a poza tym pan jest, zdaje się, studentem politechniki, to nie powinno to pana boleć. Bo gdyby się dotknęło zawodowego aktora, to mógłby czuć się dotknięty, ale taki Mroczek nie ma prawa do oburzenia.

- Ale może pan temu Mroczkowi niesłusznie odbiera wrażliwość? W końcu on gra...

- Gra? Pan żartuje! On niczego nie gra. W moim zawodzie ostali się w zasadzie tylko ci, którzy mają charaktery. Gajos, Frycz, Globisz, Trela, Władek Kowalski... Nazywam ich świętymi.

No ale cóż, jaki kraj, takie gwiazdy. Nie ma się co dziwić później temu co leci w tv, bo stacje pokazują to co się świetnie sprzedaje. Na takie programy jest zapotrzebowanie.


Fan United od 1992 roku
31-10-2008 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #45
Re: Programy rozrywkowe
A ja ostatnio dowiedziałem, że TVP może pokazywać także mecze wtorkowe LM, tylko że mają mniejszą oglądalność niż M jak Miłość, dlatego wtorki należą do starszych babć, a kibice muszą zadowolić się środami, nawet wtedy gdy leci chujowizna, w porównaniu do tego co mogliśmy obejrzeć we wtorek. Także ave, polskie społeczeństwo.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
31-10-2008 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości