Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programy rozrywkowe
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #46
Re: Programy rozrywkowe
Miko

A jaką nazwę ma ten program? Myślałem, że 'Mam Talent' to o ludziach, których Bóg odbdarzył talentem a nie zapałem do wytrenowania czegoś. To nie program 'Mam psa', czy 'Przez ostatnie 10 lat nie wychodziłem z siłowni' (odnoszę się tu do tej z psem i do tych dwóch, w których przedstawieniu jeden drugiego trzymał jedną ręką). Idea programu jest świetna, ale zmieniają ją tacy ludzie, jak kurwa druga Maryla. Gdzie ten facet ma talent? Jeśli on, czy ta z psem dostali miejscwe w finale, to czemu tego nei dostał ten facet na motocyklu, który zaczął ćwierkać (to było naprawdę śmiechowe i o niebo lepsze niż połowa finalistów).

matys

Mogłeś o tym nie wspominać. Tak samo, jak ja mogę nie wspominać, że polski rząd przeznacza 5,5mlrd na kościół rocznie. Obie te informacje denerwują nas nawzajem w tym samym stopniu (chyba, że wiedziałeś o tym ;]). Rozumiem, że religia jest ważna, ale bez przesady. Ale tą dyskusję zaraz przeniosę do innego tematu.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
31-10-2008 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #47
Re: Programy rozrywkowe
Ta 15-letnia dziewczyna wygrała już "Szansę na sukces". Naprawdę nie przemawiają do mnie ludzie, którzy ładnie śpiewają itp. Mam talent!, to coś co zachwyca, czy śpiew jest swoistą oryginalnością?

Dobra, moim zdaniem, i to tylko moje zdanie ludzi śpiewających być nie powinno.
31-10-2008 16:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #48
Re: Programy rozrywkowe
Widzieliście coś takiego jak Moment prawdy? Zassałem z ciekawości dwa odcinki i nie mogę ogarnąć, jak za takie marne grosze można sprzedać swoje życie.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
01-10-2009 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #49
Re: Programy rozrywkowe
Polska wersja to lajcik w porównaniu z amerykańską, tam to dopiero są fajne pytania No i pytania przewidywalne, większość to zdrady lub prawdopodobieństwo zdrady. Aczkolwiek jeszcze dochodzą zajawkowe o rodzinie, zazwyczaj mąż ma uśmiechniętą minę: "Jak przyjdziesz do domu to pogadamy".
01-10-2009 14:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #50
Re: Programy rozrywkowe
Najbardziej zjebany teleturniej jaki kiedykolwiek widziałem. Pcha się baba do programu dobrze widząc że pytania będą nieprzyjemne i później przed całą Polską ryczy bo Vizir zadał pytanie czy zdradziła swojego męża :| Rzygać się chce

Pele good, Maradona better, George Best
05-10-2009 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #51
Re: Programy rozrywkowe
Po 10 latach, mamy pierwszy milion w polskiej edycji "Milionerów"!

Więcej tutaj.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
26-02-2010 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #52
Re: Programy rozrywkowe
Reklama dźwignią handlu... tak słyszałem :?


Fan United od 1992 roku
27-02-2010 08:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #53
Re: Programy rozrywkowe
Właśnie zakończył się półfinał programu X-Factor. Ciekaw jestem, co o nim sądzicie, bo mnie dzisiaj nieco zawiódł Wojewódzki swoim zachowaniem, kiedy Sablewska chciała ocenić Gienka. Nie dość, że wpieprzył się jej w słowo, to jeszcze wyjechał durnym argumentem. Jak na swój styl i swoją błyskotliwość to mógł zrobić to lepiej, a zrobił chamsko. To raz.

Dwa. Ada Szulc.. Czasami się zastanawiam, dlaczego Wojewódzki ją tak hm.. powiedzmy - forsuje. Sound of silence lipnie, nie za trudna piosenka moim zdaniem, nie podołała. Wyła momentami. To samo z Rolling in the Deep w tamtym tygodniu. Ale muszę przyznać, że Ironic podobało mi się bardzo. Widać, że to repertuar dla niej.
Michał Szpak. No niby gość śpiewa fajnie, powiem nawet, że jego wokalizy urzekają mnie w całości. Barwę ma ładną. "Californication" zaśpiewał zdecydowanie za mocno, nie taki to utwór. Ale już "Wspomnienie" mi się podobało. Ale nie rzuca mnie na kolana, zupełnie do mnie nie przemawia. Nie mówiąc o tym, że zachowuje się, jakby pozjadał wszystkie rozumy i był już mega gwiazdą. Ten człowiek mnie irytuje i nie rozumiem zachwytu nim.
Gienek. Moim zdaniem jest absolutnie najlepszy. Jak śpiewał Zauchę to po prostu się rozpłynąłem. Cudownie śpiewa, ten gość ma fantastyczne wibrato, niesamowitą barwę i czucie. Z jego wykonania po prostu emanują emocje i o to właśnie chodzi w wykonaniach na żywo.. Jest skromny i naturalny i nie potrzebuje nie wiadomo czego robić na scenie, żeby poruszyć. A, i nie wiem, co Wojewódzki miał ostatnio do jego angielskiego. Niebo lepszy niż angielski np. Szpaka.
Pani Małgorzata. W tamtym tygodniu sądziłem, że powinna odpaść, bo Kuba na nią postawił, robiąc zagrywkę taktyczną. Dalej tak sądzę, ale gdyby jej nie było w tym odcinku, to nie usłyszelibyśmy najlepszego wykonania. Cudowny wykon "Co mi Panie dasz". Zgadzam się z Kubą - najlepszy ever.

A teraz jeszcze tak ogólnie o programie. Moim zdaniem niewypał. Trudno w sumie powiedzieć dlaczego, niby wszystko fajnie, okej, ale jednak ten program nie ma tego, czym przyciągał mnie Mam talent. Wg mnie, X-Factor zjebali, Mam talent był dobry.

EDIT:
Jeszcze co do Gienka. Dziś w programie powiedział bardzo ważne i bardzo mądre zdanie. "Muszę improwizować. Na tym polega i dobra muza, i życie". Proszę, jak niewiele trzeba, żeby powiedzieć prawdę o muzyce i o życiu. Gratuluję.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
29-05-2011 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #54
Re: Programy rozrywkowe
Kuba robi to co zawsze, czyli wszystko pod publikę. Natomiast Czesiek pokazał klasę. Zrobił coś na co Kubę nigdy stać nie było i nie będzie. Brawo, po takich decyzjach poznaje się wielkość ludzi.

Również uważam, że ten cały X-factor to taki trochę niewypał.

Co do finalistów:
Ada - mi osobiście podoba się jak dziewczyna śpiewa. Nie w każdej piosence wypadła dobrze, ale często była to też wina jego niewłaściwego dobrania.

Genek - jeśli nie wygra tego programu, będę wielce zdziwiony. Facet jest niesamowicie prawdziwy, a do tego ma niesamowity głos. W każdym utworze, który śpiewał brzmiał super.

Szpak - pominę już wygląd... facet, o ile można tak o nim napisać, nie rzuca mnie na kolana. Głos średni i tak naprawdę dziwię się, że zaszedł tak daleko. Zaryzykuje, że awans do finału zawdzięcza swojej "inności"

O wiele bardziej niż X-factor podobał mi się pogram na TVP 2, Bitwa na Głosy.



Mój Blog: Pod presją czasu
29-05-2011 23:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
santi Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #55
Re: Programy rozrywkowe
X Factor oglądam głównie dla Czesława, rozbraja mnie jego sposób mówienia i to, jak strasznie chciałby coś przekazać, ale nie umie. Nie wiem, kto dokonywał wyboru jury, ale jest kompletnie nietrafione. Wojewódzki sprawdzał się w Mam Talent, bo tam chodziło głównie o 'medialność', ale autorytetem muzycznym to on nie jest. Dodatkowo, mam wrażenie, że jest zbyt stronniczy (patrz: wyrzucenie Malcolma i Dziewczyn) i próbuje wypromować sam siebie konfliktami z Sablewską.

Dla mnie najlepszym kandydatem do zwycięstwa jest Gienek. Miałam okazję słyszeć go na patelni, jest naprawdę niesamowity. Autentyczny, bez zbytniego gwiazdorzenia (co mnie okropnie denerwuje w Szpaku) i bardzo utalentowany.

Ada Szulc mnie drażni, sama nie wiem czemu. Może to przez nachalną promocję Wojewódzkiego, czasami mam wrażenie, że oni ze sobą sypiają.

Tomassen napisał(a):A teraz jeszcze tak ogólnie o programie. Moim zdaniem niewypał. Trudno w sumie powiedzieć dlaczego, niby wszystko fajnie, okej, ale jednak ten program nie ma tego, czym przyciągał mnie Mam talent. Wg mnie, X-Factor zjebali, Mam talent był dobry.

Na szczęście Mam Talent wraca, a X Factor pewnie zniknie po tej edycji. Dużo szumu, ale efekt średni.

You told us to come back when we've won 18. We are back.
29-05-2011 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #56
Re: Programy rozrywkowe
santi napisał(a):czasami mam wrażenie, że oni ze sobą sypiają.

I...? Smile

Akurat Wojewódzki jest znany ze związków z młodszymi dziewczynami. Parę miesięcy temu był z licealistką ;p A tak swoją drogą, bardzo miły i w porządku człowiek Smile
29-05-2011 23:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
santi Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #57
Re: Programy rozrywkowe
Minh napisał(a):I...?

Nikomu pod kołdrę nie zaglądam, niech robią, co chcą Wink Dopóki nie wplywa to na odbiór programu.

Minh napisał(a):A tak swoją drogą, bardzo miły i w porządku człowiek

Nie znam osobiście, ale nie lubię go spotykać na drodze Wink

You told us to come back when we've won 18. We are back.
29-05-2011 23:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #58
Re: Programy rozrywkowe
Foster napisał(a):Szpak - pominę już wygląd... facet, o ile można tak o nim napisać, nie rzuca mnie na kolana. Głos średni i tak naprawdę dziwię się, że zaszedł tak daleko. Zaryzykuje, że awans do finału zawdzięcza swojej "inności"

No to widzę, że co do tego człowieka mamy podobne podejście.

Foster napisał(a):O wiele bardziej niż X-factor podobał mi się pogram na TVP 2, Bitwa na Głosy.

No a mnie prawdę mówiąc średnio. Rzeczywiście, niektóre wykony były świetne. Ale jury w tym programie to porażka. Jagielski stracił w moich oczach wiele w tym programie. On i Szapołowska siedzieli tam jakby na siłę. Jakby nie wiedzieli, co mówić momentami. Jedynie Węgorzewska miała coś mądrego do powiedzenia.

santi napisał(a):Na szczęście Mam Talent wraca, a X Factor pewnie zniknie po tej edycji.

Mam talent wróci, ale moim zdaniem jury bez Wojewódzkiego nie będzie już takie samo. W Mam talent naprawdę lubiłem jego błyskotliwe riposty i komentarze, w X-Factor jakby od tego odszedł. Szkoda.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
30-05-2011 11:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #59
Re: Programy rozrywkowe
Nie oglądam tego programu, ale dwukrotnie przypadkowo siedząc w barze, miałem okazję słyszeć w wykonaniu tego całego Szpaka "I don't want to miss a thing" Aerosmitha i wczoraj chyba Californication i muszę przyznać, że chłop śpiewa chujowo jak nieszczęście. Gienek jest milion razy lepszy.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
30-05-2011 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #60
Re: Programy rozrywkowe
Widzę twarda dyskusja idzie, a więc się włączę Wink

Co do jury, to wg mnie zamysł był naprawdę dobry. Czesław jest zajebisty, nie jest gwiazdorem i jest prześmieszny, gdy chce coś szybko powiedzieć. Sablewska ogarnia lepiej, niż można było się spodziewać. Zaś Kuba miał raczyć widzów swoimi śmiesznymi ripostami. Ale właśnie "miał". To, że prywatnie Kuba jest normalnym, fajnym gościem, a w mediach robi wszystko pod publiczkę, to chyba pisać nie trzeba. Jednak wracając do X-Factor, to producenci nie przewidzieli, że wchodząc w rywalizację - tak jak niektórzy faceci - staje się chamski i momentami ciężko go słuchać. Po prostu w tym programie dla niego liczy się tylko zwycięstwo, nawet po trupach. IMO dużo lepiej to wszystko wyglądałoby, gdyby jurorzy nie mieli swoich grup. Nie byłoby takich gierek etc.

Co do samych wykonawców, którzy zostali. No to Gienek po prostu zajebioza. Również słyszałem go na patelni sto razy fajniejsze przeżycie, niż w TV. W finale ma zaśpiewać It's a mans world Jamesa Browna, które jestem przekonany sprawi, że wszystkie jego poprzednie wykony będą musiały zostać ocenione jako chujowe. Do Szpaka mam identyczne zdanie, jak Wy - potwornie mnie gość denerwuje. Zaś Ada moim zdaniem śpiewa ładnie, poprawnie, ale nic ponad to. Podzielam zdanie Cześka w każdym jej wykonaniu czegoś mi brakuje. Dziewczyna nie ma takiej osobowości za którą pójdą tłumy, nie ma tego "czegoś".

Jeszcze tam po krótce o niektórych. Pani Małgosia cudowna w każdym polskim repertuarze, można jej słuchać i słuchać. Mi też bardzo podobały się Dziewczyny, a w szczególności ta bruneta, fenomenalny miała głos. A i w duecie fajnie brzmiały, bo ładnie się uzupełniały te ich głosy.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
30-05-2011 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości