Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Chelsea - Manchester United (przełożony na inny termin)
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #16
Re: PL: Chelsea FC - Manchester United (19.12.2010; 17:00)
Fucking Association zawsze coś wymyśli. Powinni im puścić film instruktażowy z meczu Lech-Juventus, chociaż obawiam się, że mogliby w to nie uwierzyć. Na pewno Wenger miałby dziś o 16 pretensje co do boiska. :twisted:

Też uważacie, że weekend bez PL to weekend stracony, o ile w ogóle nazwiemy taki "weekend" weekendem?

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
18-12-2010 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #17
Re: PL: Chelsea FC - Manchester United (19.12.2010; 17:00)
Nie jedyny. Główny to zdrowie zawodników. Ta farsa, której świadkiem byliśmy w Poznaniu nigdy nie powinna mieć miejsca. To nie była piłka nożna, a jakieś zmagania 22 chłopa o zachowanie równowagi (żenujący widok).

Dostalibyśmy w palnik od turów z Chelsea i by było gadanie, że nie mogliśmy pograć piłką, że siła wygrała blabla. Szkoda, że ten pieprzony śnieg spadł, ale nie dajmy się zwariować. Nie odwołuje się meczów dlatego, że ktoś ma taki kaprys.

Cytat:Poza tym - leniwi Angole zabierający się za organizację MŚ - nie widzę tego
Ja pierdole. Żal dupę ściska. Anglicy mają doskonale zorganizowaną ligę, Euro 96 to najlepszy piłkarski turniej, jaki przyszło mi w życiu oglądać. No nie wierzę w to co czytam :plask:

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
18-12-2010 18:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #18
Re: PL: Chelsea FC - Manchester United (19.12.2010; 17:00)
Cytat:Poza tym - leniwi Angole zabierający się za organizację MŚ - nie widzę tego
Cytat:Ja pierdole. Żal dupę ściska. Anglicy mają doskonale zorganizowaną ligę, Euro 96 to najlepszy piłkarski turniej, jaki przyszło mi w życiu oglądać

Fakt.

Cytat:Też uważacie, że weekend bez PL to weekend stracony, o ile w ogóle nazwiemy taki "weekend" weekendem?

Dokładnie. Bierze mnie coś, kiedy jest przerwa na reprezentacje, i nie mogę obejrzeć nic z EPL, a teraz czeka nas jeszcze 8 dni przerwy. Może chociaż ManCity - Everton się odbędzie, a pamiętajmy że rok temu zespół z GP wygrał 2-0, więc kto wie... Wink Cóż, trzeba czekać na Sunderland, a później istny maraton noworoczny. Będzie ciekawie Wink
18-12-2010 19:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: PL: Chelsea FC - Manchester United (19.12.2010; 17:00)
Człowiek L4 załatwił, żeby obejrzeć mecz swoich ulubieńców w spokoju, tydzień czekania itd., a tu DUPA <ściana>

---
19-12-2010 11:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #20
Re: PL: Chelsea FC - Manchester United (19.12.2010; 17:00)
A miał być tak pięknie...
Niestety Anglicy przegrali ze śniegiem, szkoda bo zapowiadał się super meczyk na który czekałem długi czas, w kalendarzu zaznaczony ten dzień od momentu rozpoczęcia rozgrywek. Mam nadzieję że Chelsea utrzyma swoją wysoką formę do momentu rozegrania tego przełożonego meczu Smile Co się odwlecze to nie uciecze Smile

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
19-12-2010 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości