Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #196
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Kaka napisał(a):Ja tak tylko na marginesie: odpadam z jakichkolwiek gier w tym tygodniu. Egzaminy mam od poniedziałku do piątku. Więc jak coś to najbliższy termin dla mnie to późny piątkowy wieczór. Trzymajcie kciuki.
Jestem już dyspozycyjny!
27-01-2011 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #197
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Jam chory, ni hu hu o 23:00 na necie...

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
27-01-2011 15:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #198
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Tak więc najbliższy termin naszego meczu to poniedzialek/wtorek. Z naszymi spotkaniami nie jest tak źle, tak więc jakiegoś wielkiego ciśnienia na jak najszybsze rozegranie meczu być nie powinno.

Poza tym mój zawodnik kontuzjowany ; ***

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
27-01-2011 18:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #199
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Tylko że termin jest do niedzieli... Smile
Więc panowie trzeba się zorganizować. Gramy dzisiaj, jutro?

Blog
27-01-2011 18:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Angelito Offline
Legenda Haxa :)
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 5
Post: #200
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Kaka napisał(a):
Kaka napisał(a):Ja tak tylko na marginesie: odpadam z jakichkolwiek gier w tym tygodniu. Egzaminy mam od poniedziałku do piątku. Więc jak coś to najbliższy termin dla mnie to późny piątkowy wieczór. Trzymajcie kciuki.
Jestem już dyspozycyjny!

Panowie ... jako ,że Kris jeszcze z KoKS nie dał znaku bo też miał planowany wyjazd o którym wspominał ... może ustawimy mecz w ramach 6 kolejki Joga Bonito vs Alkojka
pisać kiedy kto może chociaż jak wiadomo nas czyli Squad Joga można spotkać prawie codziennie wieczór (21:00- ....)
27-01-2011 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #201
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Wiewior napisał(a):
Kaka napisał(a):
Kaka napisał(a):Ja tak tylko na marginesie: odpadam z jakichkolwiek gier w tym tygodniu. Egzaminy mam od poniedziałku do piątku. Więc jak coś to najbliższy termin dla mnie to późny piątkowy wieczór. Trzymajcie kciuki.
Jestem już dyspozycyjny!

Panowie ... jako ,że Kris jeszcze z KoKS nie dał znaku bo też miał planowany wyjazd o którym wspominał ... może ustawimy mecz w ramach 6 kolejki Joga Bonito vs Alkojka
pisać kiedy kto może chociaż jak wiadomo nas czyli Squad Joga można spotkać prawie codziennie wieczór (21:00- ....)

Mi pasuje praktycznie każdy termin oprócz jutra wieczorem i niedzieli między 19 a 22. Tak więc ja się mogę dostosować...
27-01-2011 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #202
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Ja prawdopodobnie będę mógł zagrać jutro , ale to na 70% . Dam znać jeszcze.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
28-01-2011 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #203
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Dobra, plany weekendowe mi się zjebały, dlatego rozegrać możemy ten mecz dzisiaj albo w niedziele, prosiłbym o szybką decyzję chłopcyWink

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
28-01-2011 18:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #204
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Ja mogę. Ale i tak nam się gram najlepiej w niedzielę o 22:00. Przed tygodniem udowodniliśmy tą prawidłowość 8-)

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
28-01-2011 19:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #205
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
To jesteśmy umówieni Big Grin

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
28-01-2011 19:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #206
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Cześć wam.
Słuchajcie, sytuacja wygląda tak.
Dziś jestem wolny do nocy, jutro z rana znów wyjeżdżam na tydzień i będę w domu w niedzielę 6. lutego dopiero. Tak więc, o ile dobrze pamiętam, mieliśmy grać z Alkojkami. gdyby był skład to bardzo bym chciał dziś to zagrać. Da się?

Ps. Bo jeśli nie, to pozostaje 06.02 i to najlepiej wieczorem...

Gdzie jest Groszek?
29-01-2011 18:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #207
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Orły - Pijani dziś wieczorem? Jutro wieczorem?

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
29-01-2011 19:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #208
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Pasuje to i to.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
29-01-2011 19:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #209
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Obojętnie

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
29-01-2011 19:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #210
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
To jedziemy dzisiaj o 21?



Mój Blog: Pod presją czasu
29-01-2011 19:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości