Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #886
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Intel napisał(a):Planowałem nie wychodzić z inicjatywą, zwłaszcza, że terminy gonią, ale do jutra trzeba rozegrać mecze 5. i 6. kolejki haxballa. Red, Rav, Break, Sejman - będziecie? Może dzisiaj? To samo tyczy się Kojota.

Od razu mówię, że na chwilę obecną awansem nic grać nie będę, może w przyszłym tygodniu, Krisie.

Ja chętnie zagram, Sejman chyba też wieczorkiem będzie.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
15-01-2012 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #887
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
PartnerSheep :arrow: kiedy gramy pucharowy meczyk?

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
15-01-2012 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #888
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
D-Generation X i Redavior - dajcie znać kiedy Wam pasuje zagrać kolejkę, my postaramy się dostosować.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
19-01-2012 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #889
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Ja jestem niemal codziennie dostępny, bo mam ferie. Trzeba poczekać, co Ravior powie Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
19-01-2012 15:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #890
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Ja jak coś to będę mógł dopiero zagrać w środę, bo obecnie nie ma mnie w domu.

Blog
19-01-2012 21:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #891
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Wróg Arsenalu napisał(a):Ja jak coś to będę mógł dopiero zagrać w środę, bo obecnie nie ma mnie w domu.
A w środę, to nie będzie już po terminie kolejki?
Jak to jest w końcu? 2 kolejki na tydzień, czy na dwa tygodnie?

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
20-01-2012 09:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #892
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
A pisał ktoś w ogóle o nowych terminach? Nie bardzo. Więc obowiązku rozgrywania jakiegokolwiek meczu do tego weekendu nie ma. Wypadałoby rozegrać mecze zaległe, więc np. Adis i Wróg mogą się nimi zainteresować (ale nie tymi uznanymi za walkowery), można też grać mecze z kolejek następnych, ale jeśli ktoś w tę sobotę i niedzielę czasu nie ma (jak ja), grać nie musi, bo ustawy nie wprowadzono w życie.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
20-01-2012 11:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #893
Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań
Intel napisał(a):A pisał ktoś w ogóle o nowych terminach? Nie bardzo. Więc obowiązku rozgrywania jakiegokolwiek meczu do tego weekendu nie ma. Wypadałoby rozegrać mecze zaległe, więc np. Adis i Wróg mogą się nimi zainteresować (ale nie tymi uznanymi za walkowery), można też grać mecze z kolejek następnych, ale jeśli ktoś w tę sobotę i niedzielę czasu nie ma (jak ja), grać nie musi, bo ustawy nie wprowadzono w życie.
Nie no spoko, dzięki za info. Ja tylko pytam, bo właśnie (chyba) nikt tego wcześniej nie wyjaśnił, a wolałbym nie przegapić deadline'ów. Na walkovery przecież nie sępię. :)

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
21-01-2012 00:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości