Redcafe.pl - Manchester United Forum
Propozycje tematów, zabaw, akcji etc. - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: RedCafe.pl (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Uwagi i sugestie (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Propozycje tematów, zabaw, akcji etc. (/showthread.php?tid=114)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Propozycje tematów, zabaw, akcji etc. - Minh - 30-01-2008 21:50

Tutaj proszę składać propozycje tematów, zabaw i tym podobnych rzeczy, żeby nie robić niepotrzebnego burdelu. Smile


Re: Propozycje tematów, zabaw, akcji etc. - stiven - 30-01-2008 23:37

Im mniej zabaw tym bardziej wartościowe forum. Smile


Re: Propozycje tematów, zabaw, akcji etc. - radzio - 30-01-2008 23:40

stiven napisał(a):Im mniej zabaw tym bardziej wartościowe forum. Smile
Dlatego lepiej tutaj każdy ruch przedyskutować ;-), imo te "zabawy" co już są wystarczą i więcej nie trzeba, ale może ktoś na coś mądrego i konstruktywnego wpadnie...


Re: Propozycje tematów, zabaw, akcji etc. - Freds - 02-02-2008 10:54

Dlatego można by założyć temat o piłce z Ameryki południowej, liga Argentyńska itp. tak w jednym temacie, sory radziu, że napisałem to tak jakby to miało być kilka tematów, bynajmniej o jeden mi chodziło Wink .


Re: Propozycje tematów, zabaw, akcji etc. - radzio - 02-02-2008 10:58

Freds napisał(a):Dlatego można by założyć temat o piłce z Ameryki południowej, liga Argentyńska itp.

Jak dla mnie to imo można założyć jeden temat, "Piłka Południowoamerykańska" i tam dyskutować na tematy z ligi brazylijskiej, argentyńskiej, ale to tylko moje zdanie ;-). Czekamy na opinie innych Forumowiczów w tej kwestii.


Re: Propozycje tematów, zabaw, akcji etc. - Czaplak - 02-02-2008 11:44

A temat "Glazer w United :?: , rozmowy użytkowników o Glazerze, wysokich cenach biletów,plusach oraz minusach rządzenia klubem pod władzą tego pana.


Re: Propozycje tematów, zabaw, akcji etc. - Freds - 02-02-2008 11:47

Radziu zakładaj, bo chętnie bym pogadał o tym co będzie jutro o 1:10 polskiego czasu na La Bombonera Wink


Re: Propozycje tematów, zabaw, akcji etc. - sebos_krk - 02-02-2008 12:50

radzio napisał(a):Jak dla mnie to imo można założyć jeden temat, "Piłka Południowoamerykańska" i tam dyskutować na tematy z ligi brazylijskiej, argentyńskiej, ale to tylko moje zdanie
Czaplak napisał(a):Glazer w United
Jestem za oboma tematami. Ew drugi można przerobić na coś w stylu "Z życia klubu", gdzie rozmawialiśmy o sprawach niepiłkarskich, które się dzieją w klubie.
Edit:
Choć jest taki podobny temat "newsy"- więc można to wszystko jakoś ładnie połączyć. Smile


Re: Propozycje tematów, zabaw, akcji etc. - pawlo - 02-02-2008 14:22

Piłka południowoameykańska TAK. Nic o niej nie wiem, bym se pozcytał. Glazer w united, nazwałbym tak jak proponuje sebos, czyli bardziej ogólnie: Sytuacja w klubie, z życia klubu czy jeszcze jakoś inaczej, ale ogólniej.


Re: Propozycje tematów, zabaw, akcji etc. - radzio - 02-02-2008 17:20

sebos_krk napisał(a):Choć jest taki podobny temat "newsy"- więc można to wszystko jakoś ładnie połączyć. Smile

pawlo napisał(a):Glazer w united, nazwałbym tak jak proponuje sebos, czyli bardziej ogólnie: Sytuacja w klubie, z życia klubu czy jeszcze jakoś inaczej, ale ogólniej.

Założyłem temat "Wydarzenia w klubie z Old Trafford... ", czyli takie miejsce na wiadomości niepiłkarskie, a bardziej związane z polityką klubu etc. Temat newsy wyrzuciłem (nie było tam postów) bo i tak te dwa tematy by się dublowały. Bo są przecież newsy transferowe etc. Ale jakby to można inny porządeczek zrobić, więc nie ma problemu.

pawlo napisał(a):Piłka południowoameykańska TAK. Nic o niej nie wiem, bym se pozcytał.

Freds napisał(a):Radziu zakładaj, bo chętnie bym pogadał o tym co będzie jutro o 1:10 polskiego czasu na La Bombonera Wink

Temat założony Big Grin -> Piłka południowoamerykańska, osoby które znają w tej tematyce niech teraz podzielą się swoją wiedzą ;-).

Jakby co to proszę pisać inne propozycje. Aha i jeszcze jedno. Zamknąłem i dałem do kosza temat "Najpiękniejsze kobiety", jest temat "Partnerki życiowe piłkarzy" czyli jest tam miejsce na WAGs etc, imo jesteśmy, a przynajmniej aspirujemy do statusu forum sportowego, dlatego jak mamy rozmawiać o kobietach to o kobietach, które są związane z piłkarzami ;-). Gdyby ktoś protestowal przeciwku usunieciu tego tematu to prosze o argumenty Tongue


Re: Śmiech to zdrowie - Kula - 18-02-2008 23:09

chciałem zaproponować utworzenie innego tematu gdzie będziemy zbierac śmieszne teksty trenerów, piłkarzy i fanów innych zespołów. W tym celu zreszta odwiedzam często strony liverpoolu.

Oto najlepszy dzisiejszy kwiatek, napisany przez redaktora strony :

Cytat:uż jutro w pierwszym meczu 1/8 Ligi Mistrzów, który rozpocznie się o godzinie 20:45, zmierzą się dwie wielkie firmy. Liverpool, który z grupy A wyszedł z drugiego miejsca, podejmie na Anfield Inter Mediolan, zwycięzcę grupy G. Pojedynek The Reds z Nerazzurri spokojnie można określić mianem „przedwczesnego finału”.

Ja rozumiem wiarę w zespół ale żeby to był przedwczesny finał, przydałoby się przewietrzyć mózg, pobiegać, wykąpać się w zimnej wodzie, potem ochłonąć i napisać coś z sensem a tak wyszła komedia... Smile


Re: Propozycje tematów, zabaw, akcji etc. - radzio - 18-02-2008 23:29

Kula napisał(a):chciałem zaproponować utworzenie innego tematu gdzie będziemy zbierac śmieszne teksty trenerów, piłkarzy i fanów innych zespołów. W tym celu zreszta odwiedzam często strony liverpoolu.

Jestem za, dlatego jak możesz to załóż ten temat ... tylko nei wiem w jakim dziale jeszcze offtopic czy hyde park czy może... piłka nożna :>? Czekam na inne opinie.


Re: Propozycje tematów, zabaw, akcji etc. - Luki - 19-02-2008 00:26

IMO taki temat jest świetnym pomysłem, bo warto podzielić się ciekawymi tekstami z resztą forumowiczów. Myślę, że pasowałoby to do działu "piłka nożna". Ostatnia wypowiedź Wengera zasłużyła by zostać umieszczoną w pierwszym poście: Bo boisko było nierówne... Big Grin


Re: Propozycje tematów, zabaw, akcji etc. - michalmanu - 30-05-2008 09:58

myślałem aby a dziale off topic założyć temat "motoryzacja" kogoś poza mną ta szeroko pojęta tematyka interesuje?Bo jeżeli mam sam tam pisać to nie widzę sensu...Wink


Re: Propozycje tematów, zabaw, akcji etc. - sebos_krk - 30-05-2008 11:07

michalmanu napisał(a):myślałem aby a dziale off topic założyć temat "motoryzacja" kogoś poza mną ta szeroko pojęta tematyka interesuje?Bo jeżeli mam sam tam pisać to nie widzę sensu...
Można spokojnie imo założyć. Zawsze się znajdzie jakiś ciekawy temat do pogadania Smile