Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje tematów, zabaw, akcji etc.
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #1
Propozycje tematów, zabaw, akcji etc.
Tutaj proszę składać propozycje tematów, zabaw i tym podobnych rzeczy, żeby nie robić niepotrzebnego burdelu. Smile
30-01-2008 21:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
stiven Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Propozycje tematów, zabaw, akcji etc.
Im mniej zabaw tym bardziej wartościowe forum. Smile
30-01-2008 23:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #3
Re: Propozycje tematów, zabaw, akcji etc.
stiven napisał(a):Im mniej zabaw tym bardziej wartościowe forum. Smile
Dlatego lepiej tutaj każdy ruch przedyskutować ;-), imo te "zabawy" co już są wystarczą i więcej nie trzeba, ale może ktoś na coś mądrego i konstruktywnego wpadnie...

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
30-01-2008 23:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Freds Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Propozycje tematów, zabaw, akcji etc.
Dlatego można by założyć temat o piłce z Ameryki południowej, liga Argentyńska itp. tak w jednym temacie, sory radziu, że napisałem to tak jakby to miało być kilka tematów, bynajmniej o jeden mi chodziło Wink .
02-02-2008 10:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #5
Re: Propozycje tematów, zabaw, akcji etc.
Freds napisał(a):Dlatego można by założyć temat o piłce z Ameryki południowej, liga Argentyńska itp.

Jak dla mnie to imo można założyć jeden temat, "Piłka Południowoamerykańska" i tam dyskutować na tematy z ligi brazylijskiej, argentyńskiej, ale to tylko moje zdanie ;-). Czekamy na opinie innych Forumowiczów w tej kwestii.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
02-02-2008 10:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Propozycje tematów, zabaw, akcji etc.
A temat "Glazer w United :?: , rozmowy użytkowników o Glazerze, wysokich cenach biletów,plusach oraz minusach rządzenia klubem pod władzą tego pana.
02-02-2008 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Freds Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Propozycje tematów, zabaw, akcji etc.
Radziu zakładaj, bo chętnie bym pogadał o tym co będzie jutro o 1:10 polskiego czasu na La Bombonera Wink
02-02-2008 11:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #8
Re: Propozycje tematów, zabaw, akcji etc.
radzio napisał(a):Jak dla mnie to imo można założyć jeden temat, "Piłka Południowoamerykańska" i tam dyskutować na tematy z ligi brazylijskiej, argentyńskiej, ale to tylko moje zdanie
Czaplak napisał(a):Glazer w United
Jestem za oboma tematami. Ew drugi można przerobić na coś w stylu "Z życia klubu", gdzie rozmawialiśmy o sprawach niepiłkarskich, które się dzieją w klubie.
Edit:
Choć jest taki podobny temat "newsy"- więc można to wszystko jakoś ładnie połączyć. Smile


Fan United od 1992 roku
02-02-2008 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Propozycje tematów, zabaw, akcji etc.
Piłka południowoameykańska TAK. Nic o niej nie wiem, bym se pozcytał. Glazer w united, nazwałbym tak jak proponuje sebos, czyli bardziej ogólnie: Sytuacja w klubie, z życia klubu czy jeszcze jakoś inaczej, ale ogólniej.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
02-02-2008 14:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #10
Re: Propozycje tematów, zabaw, akcji etc.
sebos_krk napisał(a):Choć jest taki podobny temat "newsy"- więc można to wszystko jakoś ładnie połączyć. Smile

pawlo napisał(a):Glazer w united, nazwałbym tak jak proponuje sebos, czyli bardziej ogólnie: Sytuacja w klubie, z życia klubu czy jeszcze jakoś inaczej, ale ogólniej.

Założyłem temat "Wydarzenia w klubie z Old Trafford... ", czyli takie miejsce na wiadomości niepiłkarskie, a bardziej związane z polityką klubu etc. Temat newsy wyrzuciłem (nie było tam postów) bo i tak te dwa tematy by się dublowały. Bo są przecież newsy transferowe etc. Ale jakby to można inny porządeczek zrobić, więc nie ma problemu.

pawlo napisał(a):Piłka południowoameykańska TAK. Nic o niej nie wiem, bym se pozcytał.

Freds napisał(a):Radziu zakładaj, bo chętnie bym pogadał o tym co będzie jutro o 1:10 polskiego czasu na La Bombonera Wink

Temat założony Big Grin -> Piłka południowoamerykańska, osoby które znają w tej tematyce niech teraz podzielą się swoją wiedzą ;-).

Jakby co to proszę pisać inne propozycje. Aha i jeszcze jedno. Zamknąłem i dałem do kosza temat "Najpiękniejsze kobiety", jest temat "Partnerki życiowe piłkarzy" czyli jest tam miejsce na WAGs etc, imo jesteśmy, a przynajmniej aspirujemy do statusu forum sportowego, dlatego jak mamy rozmawiać o kobietach to o kobietach, które są związane z piłkarzami ;-). Gdyby ktoś protestowal przeciwku usunieciu tego tematu to prosze o argumenty Tongue

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
02-02-2008 17:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Śmiech to zdrowie
chciałem zaproponować utworzenie innego tematu gdzie będziemy zbierac śmieszne teksty trenerów, piłkarzy i fanów innych zespołów. W tym celu zreszta odwiedzam często strony liverpoolu.

Oto najlepszy dzisiejszy kwiatek, napisany przez redaktora strony :

Cytat:uż jutro w pierwszym meczu 1/8 Ligi Mistrzów, który rozpocznie się o godzinie 20:45, zmierzą się dwie wielkie firmy. Liverpool, który z grupy A wyszedł z drugiego miejsca, podejmie na Anfield Inter Mediolan, zwycięzcę grupy G. Pojedynek The Reds z Nerazzurri spokojnie można określić mianem „przedwczesnego finału”.

Ja rozumiem wiarę w zespół ale żeby to był przedwczesny finał, przydałoby się przewietrzyć mózg, pobiegać, wykąpać się w zimnej wodzie, potem ochłonąć i napisać coś z sensem a tak wyszła komedia... Smile

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
18-02-2008 23:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #12
Re: Propozycje tematów, zabaw, akcji etc.
Kula napisał(a):chciałem zaproponować utworzenie innego tematu gdzie będziemy zbierac śmieszne teksty trenerów, piłkarzy i fanów innych zespołów. W tym celu zreszta odwiedzam często strony liverpoolu.

Jestem za, dlatego jak możesz to załóż ten temat ... tylko nei wiem w jakim dziale jeszcze offtopic czy hyde park czy może... piłka nożna :>? Czekam na inne opinie.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
18-02-2008 23:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Propozycje tematów, zabaw, akcji etc.
IMO taki temat jest świetnym pomysłem, bo warto podzielić się ciekawymi tekstami z resztą forumowiczów. Myślę, że pasowałoby to do działu "piłka nożna". Ostatnia wypowiedź Wengera zasłużyła by zostać umieszczoną w pierwszym poście: Bo boisko było nierówne... Big Grin
19-02-2008 00:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michalmanu Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Propozycje tematów, zabaw, akcji etc.
myślałem aby a dziale off topic założyć temat "motoryzacja" kogoś poza mną ta szeroko pojęta tematyka interesuje?Bo jeżeli mam sam tam pisać to nie widzę sensu...Wink
30-05-2008 09:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #15
Re: Propozycje tematów, zabaw, akcji etc.
michalmanu napisał(a):myślałem aby a dziale off topic założyć temat "motoryzacja" kogoś poza mną ta szeroko pojęta tematyka interesuje?Bo jeżeli mam sam tam pisać to nie widzę sensu...
Można spokojnie imo założyć. Zawsze się znajdzie jakiś ciekawy temat do pogadania Smile


Fan United od 1992 roku
30-05-2008 11:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości