Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 4-0 AC Milan (10.03.2010)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #31
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
Nie wydaje mi się, że był oszczędzany. Po prostu Roo nie był w stanie grać w tym meczu. Poza tym, tako rzecze Ferguson:
Cytat:"Niestety, występ Rooneya w środę jest prawie że niemożliwy. To wielka strata dla nas."
Robi się niezła buba. Niech mi ktoś teraz powie, że Owen by się nie przydał Tongue

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
07-03-2010 09:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #32
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
A co, ktoś twierdził, że jest nieprzydatny?
Może to mind games są. Tak jak rok temu na San Siro z Interem, mieliśmy mieć poszatkowaną obronę, a wyszła twarda jak skała.
Trochę niepewnie przed tym meczem, ale pamiętajmy, że najważniejsze to nie dać sobie wbić dwóch bramek.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
07-03-2010 10:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #33
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
Błagam tylko niech nie wpuszcza Dioufa. Ja wiem, że chłopak potrzebuje czasu na aklimatyzację, ale jeżeli mu się piłka od nogi odbija i marnuje dwie setki, to naprawdę niech usiądzie na trybunach. Mam sporą nadzieję, że Roo wróci prędko. Jak wyglądała gra bez niego widzieliśmy wczoraj...Jedyne co cieszy to optymalna dyspozycja Giby, nie martwię się aż tak o nasz środek pola w środę.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
07-03-2010 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #34
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
Yyyy, a skąd ten pomysł, że Diouf miałby zagrać? Musieliby nam Berbatowa zabić.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
07-03-2010 13:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #35
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
Ok, a jakaś nieprzewidziana kontuzja? Albo gonienie wyniku? to Diouf jest naszą strzelbą w nogę.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
07-03-2010 16:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #36
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
Na moje prędzej wejdzie Gibson, który będzie próbował pyknąć z odległości. No przecież kiedy na bramce stoi Dida, to samo się nasuwa.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
07-03-2010 16:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #37
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
Ale Dida na pewno nie wystąpi. Od kilku spotkań broni już Abbiati i tak będzie też w środę.
07-03-2010 17:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cantona7 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #38
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
Witam wszystkich, jest to mój pierwszy post na tej stronie, ale mam nadzieje, że z czasem będę się co raz więcej udzielał.
Na pewnej stronie o tematyce United wyczytałem, że Rooney będzie mógł jednak wystąpić w środowym spotkaniu. Smile
08-03-2010 17:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marouane Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #39
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
Zarówno Rooney jak i Pato mają zagrać w tym meczu.. w sumie to dobrze dla widowiska - licze na jakąś lekką dramaturgie oczywiscie na naszą korzyść Big Grin
08-03-2010 21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #40
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
Kwas napisał(a):Ale Dida na pewno nie wystąpi. Od kilku spotkań broni już Abbiati i tak będzie też w środę.

No to Milan naprawdę jedzie po zwycięstwo. Szkoda, bo Dida był oprócz Wazzy,Valencii i Scholesa naszą najgroźniejszą bronią. Ale Abbiati to też nie jest Jaszyn, więc powinno być dobrze.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
09-03-2010 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #41
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
Cytat:Manchester United: van der Sar, Kuszczak, Neville, Rafael, De Laet, Ferdinand, Vidić, Evans, Evra, Valencia, Park, Fletcher, Scholes, Gibson, Giggs, Nani, Obertan, Rooney, Berbatov, Diouf

Rooney zagra, Giggs wrócił do zdrowia i normalnych treningów, jednak nie wydaje mi się by Ryan zaczął mecz od 1 minuty.
Nie mogę się już doczekać meczu, dawno tak nie wyczekiwałem spotkania United jak obecnie. Ciągle zastanawiam się na jaki wariant taktyczny zdecyduje się SAF. Opcję są dwie:

1) 4-5-1 - ta bardziej prawdopodobna według mnie

Edwin
Rafael - Rio - Vidic - Evra
Valencia - Fletcher - Park - Scholes - Nani/Giggs
Rooney

Martwi mnie jednak ten Nani na lewym skrzydle. Gra Portugalczyka znów zaczyna bardzo irytować.
Jak pisałem, wątpię by Ryan po przerwie spowodowanej kontuzją wyszedł w pierwszym składzie. Choć z drugiej strony, przecież miał "tylko" rękę w gipsie, więc może jednak da radę?

2) 4-4-2 - ta mniej prawdopodobna

Edwin
Rafael - Rio - Vidic - Evra
Valencia - Fletcher - Scholes - Park
Berbatov
Rooney


BELIEV!



Mój Blog: Pod presją czasu
09-03-2010 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #42
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
Bardzo dobra wiadomość dla nas, że zagra Rooney. Cieszy również powrót Giggsa, który mógłby zagrać w tym spotkaniu. Ustawienie to będzie raczej 451, bo to nie my musimy strzelić 2 bramki.

Van der Sar
Rafael - Ferdinand - Vidic - Evra
Valencia - Fletcher - Scholes - Giggs - Park
Rooney


Nie chcę widzieć Naniego, który po raz kolejny zgubił gdzieś formę. Więcej pożytku powinniśmy mieć jutro z dobrze pracującego w defensywie Parka.

Najważniejsze to nie stracić bramki. Możemy spokojnie kontrolować grę i czekać na okazję dla nas z kontry, bo Włosi muszą się odsłonić.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
09-03-2010 21:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #43
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
Bramka: VdS
Obrona: Rafael - Rio - Vidic - Evra
Pomoc: Fletcher - Scholes
Valencia - Park - Giggs
Atak: Rooney

Czas dokonczyc dzieło, tzn wybic CL mediolańczykom z głow. Myśle ze poradzimy sobie bez większych problemów, wszyscy wiedzą o co walczymy Tongue

LUHG
09-03-2010 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #44
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
W ostatnich godzinach nastąpiła jakaś diametralna poprawa ze zdrowiem Giggsa? Bo bodaj Fergie na dzisiejszej konferencjo mówił, że Ryan nie brał udziału w sesji treningowej z całym zespołem.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
09-03-2010 23:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #45
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
Od momentu kiedy wygraliśmy na San Siro entuzjazm odnośnie jutrzejszego spotkania mnie gdzieś opuszcza. Nie wiem dokładnie z czego to wynika, czy przez to, że czytam różne teksty i dość często znajduje opinie, że Milan jest w stanie wyeliminować Manchester, czy przez to, że Mediolańczycy prezentują się ostatnio dobrze, a może to po prostu zwykłe zdenerwowanie :roll:

W każdym bądź razie to Diabły muszą jutro awansować. Pocieszające jest to, że to Milan musi strzelić 2 bramki i nie stracić żadnej by awansować dalej. Wiadomo, że najlepiej byłoby gdybyśmy to my strzelili pierwsi bramkę- wtedy już nie byłoby tej nerwówki w końcówce, która nam często towarzyszy w ważnych spotkaniach.

Co do składu w związku z tym, że Roo jest gotowy do gry to wyjdziemy zapewne 451. Obrona i atak to wiadome kto. Zagadką jest natomiast linia pomocy: z racji tego, że nie może grać Carrick to wyjdziemy pewnie tak jak przedstawił to kolega wyżej, ale z tym zastrzeżeniem, że zamiast Giggsa będzie Nani- mam nadzieję, że z początkiem spotkania wróci mu forma sprzed kilku tygodni Tongue A tak szczerze, to nie jestem przekonany czy Ryan będzie gotowy już na grę od początkowych minut.

Mam nadzieję, że piłkarze wyciągnęli wnioski z pierwszej połowy w pierwszym meczu i taka sytuacja się więcej nie powtórzy- bo wtedy chyba coś czuwało nad nami, że nie straciliśmy więcej bramek. Trzeba odegrać się za wcześniejsze niepowodzenia z tą drużyną i pokazać że jesteśmy obecnie lepsi. :twisted:

BTW Miło będzie zobaczyć Beckhama znowu na Old Trafford- szkoda tylko, że nie będzie w tej drużynie co powinien.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
09-03-2010 23:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości