Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ashley Young
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Ashley Young
A dla mnie Nani > Valencia, ale rozumiem SAFa wystawiającego Valencie, któy naprawdę jest równiejszy i za każdym razem wiemy mniej wiecej czego sie po nim spodziewać, Nani zaś, jak wspomniał Lasq przeplata występy godne jednego z najlepszych piłkarzy świata z występami gdzie chyba zapomina jak sie gra w piłke. (co wbrew pozorom nie przeszkadza Naniemu i tak być naszym najlepszym piłkarzem sezonu ubiegłego Wink )
Co do Younga - zajebista sprawa, że do nas zawitał, wg. mnie bedzie wyglądało to tak, że Nani z Valencią i Youngiem rozegrają podobną ilość spotkań, zaś Giggs i Park beda ich wspomagac od czasu do czasu, kiedy jeden z nich zlapie kontuzje lub opadnie z formy Wink

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
24-06-2011 13:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #32
Re: Ashley Young
Ja to nie rozumiem w ogóle tego wyboru pomiędzy Nanim a Valencią , obaj skrzydłowi , ale każdy ma inny styl gry , Nani jest lepszy od Valenci w blablabla , a Valencia od Naniego blablabla , porównywanie nie ma sensu, który lepszy od drugiego i tak będzie grał jeden i drugi , a po ile to od SAFA zależy , mimo tego , nie zapominajmy , że Valencia wrócił po tej ciężkiej kontuzji , strasznie się poświęcał , czytałem gdzieś , że zostawał dłuzej na rehabilitacjach , żeby szybciej wrócić do gry , a miał możliwość bycia z rodziną . Mimo to go nie bronie , uważam , że posiadanie takich skrzydłowych to skarb .

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
25-06-2011 00:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jakub T Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #33
Re: Ashley Young
Dlaczego wcześniej nie kupiliśmy Younga? Gość jest kapitalny. Ożywia naszą grę, aż miło - Valencia jest szybki, ma doskonałe wrzutki i jest silny, ale w porównaniu do Younga...zupełnie nie tak klasa. Nie wnosi do gry tyle świeżości, dynamiki, nie zaskakuje bramkarzy takimi strzałami. Valencia będzie walczył z Nanim o prawą stronę, w każdym razie powinien u nas zostać, przyda się trzech dobrych skrzydłowych.
29-08-2011 11:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #34
Re: Ashley Young
Dobry jest tylko Valencia. Nani i Young są fantastyczni.
29-08-2011 11:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #35
Re: Ashley Young
Oprócz dwóch goli ma już na koncie sześć asyst.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
29-08-2011 11:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #36
Re: Ashley Young
No bo nam takich piłkarzy trzeba, a nie tylko jechać na schemacie.


Fan United od 1992 roku
29-08-2011 11:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #37
Re: Ashley Young
Trzy lata czekania, ale w końcu rozkurwia system w United Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
29-08-2011 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #38
Re: Ashley Young
[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/IeEDO6DU7tI[/flash]

Tak sobie chyba z 5. raz już oglądam i napatrzeć się nie mogę...

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
01-09-2011 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #39
Re: Ashley Young
Strasznego pecha ma chłopak. Nie dysponuje żadnymi statystykami, ale wydaje mi się, że w AV był niemal niezniszczalny. U nas po mocnym początku - kontuzja. Niedawno wrócił, nie zdążył nawet zbliżyć się do optymalnej formy i znów uraz. Szkoda, bo przydałby się do rotacji.

Naprawdę momentami zastanawiam się, czy na Old Trafford kwestie zdrowia, odnowy biologicznej i takich rzeczy nie stoją na marnym poziomie. Nie chce mi się wierzyć, że SAF zbudował ekipę z samych szklanych zawodników. Przecież to nie pierwszy sezon gdzie lista kontuzjowanych jest naprawdę dłuuuuuuga, a momentami nawet jest problem z skomplementowaniem podstawowego składu. Coś musi szwankować, no bo choćby ten Young. W AV wydaje mi się, że grał niemal mecz w mecz, a u nas?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
22-12-2011 16:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #40
Re: Ashley Young
Bierze udział w konkursie na nurka roku czy jak? Który to już raz, kiedy kładzie się jak ciota w tym sezonie. Liczę, że SAF go weźmie na słówko, bo wstyd patrzeć na takie zachowanie.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
08-04-2012 15:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #41
Re: Ashley Young
Downinga czy Carolla to i tak nie ma szans przebić :/

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
08-04-2012 15:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #42
Re: Ashley Young
No właśnie przebił, bo udało mu się oszukać sędziego.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
08-04-2012 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #43
Re: Ashley Young
Przewrócił się racja, ale to nie jego wina, że asystent 2 metrowego spalonego nie odgwizdał. Gdyby nie ten fakt nie było by w ogóle tematu.
No i co jak co, ale do Downinga mu daaleko i to bardzo. Oczywiście o symulki chodzi.
09-04-2012 10:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #44
Re: Ashley Young
Szczerze? Nie przypominam sobie sytuacji, w których Ashley ewidentnie symulował, jak chociażby wspominany Downing czy Carroll. Wczoraj wykorzystał sytuację, obrońca go pociągnął (mógł biec dalej), a on to wykorzystał i się przewrócił.



Mój Blog: Pod presją czasu
09-04-2012 10:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #45
Re: Ashley Young
Obrońca go pociągnął? Proponuję jeszcze raz zerknąć na powtórki tej sytuacji. To był paskudny dive w wykonaniu Younga. Derry jedynie położył rękę na jego ramieniu, nie doszło tam do żadnego odepchnięcia, Young nie miał prawa się przewracać i jeszcze żądać karnego. Jeszcze Ferguson po meczu mówi, że to było wystarczające, aby podyktować rzut karny. No błagam... Wszyscy znamy Szkota i wszyscy wiemy, że nigdy nie powie otwarcie, że jego zawodnik symulował, ale odrobinę obiektywizmu powinien zachować. Mam nadzieję, że Young przemyśli swoje zachowanie, bo sympatii kibiców w ten sposób nie zdobędzie. Wręcz przeciwnie. Nie jesteśmy Barceloną, gdzie takie zachowania są na porządku dziennym. Brak odgwizdania spalonego? To zależało wyłącznie od sędziego. Rzut karny? Tu oczywiście też największą winę ponosi Mason, ale Young zachował się żałośnie. Gdyby pobiegł i strzelił bramkę, nikt nie miałby do nas pretensji. Te można by kierować wyłącznie do sędziego liniowego. Teraz jednak pozostaje smród z powodu symulki Younga. Sytuacja absolutnie niepotrzebna. Jesteśmy wielkim klubem i nie musimy uciekać się do takich oszustw.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
09-04-2012 10:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości