Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paul Pogba
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #16
Re: Paul Pogba
Ja nie wierzę, że oni własnego rozumu nie mają, przecież to agenci pracują dla nich, a nie oni dla agentów, tyle gotówki ile rząda jego agent to jest w chuj jak na takiego młokosa. Powinien się zastanowić nad tym, czy woli się rozwinąć( bo o to się nie martwię, jeśli by został w United) i grać dla jednej z najlepszych drużyn na świecie, czy tułać się jak jego kolega Ravel.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
28-02-2012 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #17
Re: Paul Pogba
kojot napisał(a):Ja nie wierzę, że oni własnego rozumu nie mają, przecież to agenci pracują dla nich, a nie oni dla agentów,
Fraza klucz w kwestii zrzucania całej winy na agentów.

A w kwestii tułania się Ravela - WHU to tylko przystanek potrzebny do wyrwania się z United na drodze do katalońskiego Olimpu.

Gdzie jest Groszek?
28-02-2012 19:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #18
Re: Paul Pogba
Tia.. :roll: . W sumie mi to lotto. Na Pogbie mi bardziej zależy Smile .

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
28-02-2012 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #19
Re: Paul Pogba
A mi, to najbardziej zależy na tym, żeby takie zachowanie nie stało się powszechnym standardem w naszym klubie :?

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
28-02-2012 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #20
Re: Paul Pogba
Takie coś jest raczej w każdym klubie, niektórzy sobie z tym radzą, inni nie.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
28-02-2012 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #21
Re: Paul Pogba
Były czasy, że na jedno takie miejsce biło się 100 innych osób bo sama marka klubu robiła reklamę. Dziś to już nie jest tak istotne mam takie wrażenie, dlatego takie zachowania stają się powszechne. Znawcy akademii zaraz mnie zjadą, aczkolwiek gdybyśmy stracili Ravela i Paula jednocześnie to chyba dwóch zawodników o podobym potencjale ciężko było by znaleźć. A taki klub nie powinien mieć z tym problemu.

E: Sorry, stare nawyki się odezwały
28-02-2012 23:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #22
Re: Paul Pogba
Hubercik napisał(a):znajść

Eee no?

Petrucci podobno lepszy kozak.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
29-02-2012 00:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #23
Re: Paul Pogba
Cytat:The fact he (Pogba) might even be impatient is annoying. He’s 18 and has no right to think he should be playing in the first team. More often than not he’s been poor for the Reserves this season. He’s not good enough to be regularly involved in the first team at the moment – or at least done nothing to suggest that he should be included ahead of other Reserve team players. The odd fleeting bench appearance is fine as he clearly has potential, but others – Cole, Lingard and Petrucci in particular, have been better than him this season and should really be ahead of him in the pecking order. The only thing that might keep Pogba ahead of them is his superior physique.
(...)
The few occasions I’ve met him he was polite and very grateful to be at United. I’ve no doubt he likes being at the club and in the few interviews he’s given he’s always been very positive about his future at United. He’s clearly being very badly advised – when you’re 18 and someone keeps telling you that you should earn big money and be in the first team, you start to believe it after a while. I can’t blame the club for apparently taking a hard line on this situation, they don’t need to be played around by an 18 year old and his agent.
(...)
Bottom line is it’s no failure on United’s part if he leaves. This is the age of hyping up youngsters too early and big money – once United cave in and give one unproven youngster a big deal, the rest will follow or at least feel entitled to demand a similar wage. We don’t need to go down that dangerous path and it’s pleasing to see that clearly the club agree.

http://www.stretford-end.com/2012/02/po ... be-brutal/

I jeszcze.

Cytat:United don’t want Pogba, out of contract in June, to go and have offered him a deal worth £20,000 a week. It would make him the top paid player outside the regular first teamers on a salary far in excess of his usual team mates in the reserves. United’s locally reared graduates have long been irritated that imported youngsters earn far more. To stress the point, Mancunian defender Ezekiel Fryers, has a contract offer worth about a fifth of Pogba’s. Unlike Pogba, who has just four substitute appearances to his name for the first team, Fryers has actually started two games for United. Both turned down their offers and were given ultimatums last week. Fryers is likely to sign.

http://www.dailypost.co.uk/sport-news/m ... -30427273/

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
29-02-2012 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #24
Re: Paul Pogba
Cytat:Jak pisze Daily Mail, sir Alex Ferguson trafi cierpliwość w sprawie nowego kontraktu Paula Pogby.

Pogba dość często jest łączony z odejściem z Old Trafford, ponieważ rzekomo nie chce przedłużyć kontraktu z Manchesterem United na kolejne sezony.

Pogba wszedł z ławki rezerwowych do gry w meczach z West Brom, Athletic Bilbao i Wolves i miała to być próba menedżera United do przekonania Paula do pozostania na Old Trafford.

Juventus był gotowy zaoferować Francuzowi 4-letni kontrakt, w którym zarabiałby 20 tys. funtów tygodniowo. Agent Pogby, Mino Raiola, który reprezentuje również Mario Ballotelliego, może otrzymać za porozumienie z klubem nawet 1,7 mln funtów.

Mimo zdegradowania ponownie Pogby do drużyny Rezerw, usiadł na ławce rezerwowych w wygranym 2-0 meczu z Blackburn, dlatego mówi się, że sprawa kontraktu Paula jest wciąż otwarta.

Usługami młodego zawodnika są zainteresowani Manchester City, Arsenal, Chelsea oraz AC Milan.
źródło: manusite.pl

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
05-04-2012 10:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #25
Re: Paul Pogba
Nie wiem na co on czeka. Dostał zaszczyt grania w koszulce z diabełkiem na piersi, na jego miejscu już dawno złożyłbym ten podpis.
Ale jakoś mimo wszystko jestem spokojny i myślę, że przedłuży ten kontrakt
05-04-2012 11:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #26
Re: Paul Pogba
A mi tu coś śmierdzi. Nie zdziwiłbym się, jakby już po cichu był dogadany z jakimś Juventusem, albo jeszcze kimś innym. Szkoda, bo talent bez wątpienia ogromny, ale inteligencją to podejrzewam może się śmiało równać z takim innym czarnoskórym klientem Raioli Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
05-04-2012 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #27
Re: Paul Pogba
Żadnych cytatów, nic - dla mnie to odgrzewanie starego kotleta. Ostatnio było cicho, więc pismaki musiały coś napisać, bo tak być nie może.

Jednak nie o tym chciałem pisać. Jeśli mam być szczery to coraz mniej obchodzą mnie losy młodego Francuza. Jest Matty James, który pokonał kontuzję i wraca do naprawdę dobrej dyspozycji, jest Davide Petrucci, który długo męczył się z kontuzją, a teraz w końcu pokazuje pełnię swojego talentu. Do tego wśród młodych zawodników mamy kilku naprawdę obiecujących grajków, więc jeśli Paul to będzie ktoś inny.



Mój Blog: Pod presją czasu
05-04-2012 22:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #28
Re: Paul Pogba
Gdyby Szkot wiedział, że jest dogadany z innym klubem, to za chuja by go nie wystawił w żadnym meczu. Mnie się wydaje, że Pogba jest zdecydowany na pozostanie u nas, aczkolwiek Raiola pewnie dalej targuje się o pieniądze. Niech się targuje, na biednych nie trafiło.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
06-04-2012 07:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #29
Re: Paul Pogba
A mnie zaczyna już wkurzać, że (za przeproszeniem) gówniarze robią z siebie panny na wydaniu, kiedy jeszcze nic nie osiągnęli.
Tom Cleverley się tułał na trzech wypożyczeniach i nigdy nie słyszałem, żeby zaczął narzekać, że za mało gra/zarabia/jest poklepywany po pleckach. Miejsce w składzie wywalczył sobie ciężką pracą, a nie szantażem agenciury jak Pogba, który nawet w rezerwach miewa mecze poniżej poziomu reszty składu (np. ostatnio z Newcastle).

Chyba nam SAF na starość łagodnieje, bo kiedyś by tych Raveli i Pogb wypieprzył już dawno na zbity pysk. A ja bym mu przyklasnął.
No ale wiadomo, inne czasy, inne realia bla bla bla...

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
19-04-2012 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #30
Re: Paul Pogba
Cytat:Dogadaliśmy się z jego agentem, teraz wszystko zależy od chłopaka - mówił Sir Alex Ferguson.
To teraz się okaże, co młodemu w głowie siedzi.



Mój Blog: Pod presją czasu
21-04-2012 08:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości