Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Motoryzacja
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #46
Re: Motoryzacja
Ale mu psikusa zrobili. I po cholerę się do Warszawy wybierał :lol:

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
30-04-2010 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #47
Re: Motoryzacja
Bo Straż Miejska to jeden z największych debilizmów jakie istnieją w Polsce. Na chuj ta straż, jak jedyne co im dobrze wychodzi, to wypisywanie mandatów za złe parkowanie i kasowanie za picie piwa w parku. Co prawda z autopsji tego nie znam, bo na wsi mieszkam, ale nie raz, nie dwa się słyszało o tych cepach. I o ile z policjantem się jeszcze można dogadać, tak oni już nie popuszczą nigdy.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
30-04-2010 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #48
Re: Motoryzacja
Jeszcze umieją radar postawić fjuty na terenie "zabudowanym" ostatnio znajomy dostał zdjęcie na tle lasu <ściana>
30-04-2010 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #49
Re: Motoryzacja
Ależ panie władzo jak wczoraj tędy przejeżdżałem to tych domów tu jeszcze nie było
Bareja nawet w obecnych czasach miałby dużo do roboty.


Fan United od 1992 roku
01-05-2010 11:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #50
Re: Motoryzacja
Rajd na autostradzie -pod prąd.
Brak słów...

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
19-06-2010 21:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #51
Re: Motoryzacja
Polska Ostatnio na dwupasmowej drodze szybkiego ruchu widziałem jak babka sobie śmigała matizem trzecim pasem - awaryjnym. I to z normalną prędkością, nie przekraczając linii, jakby myślała, że to jest trzeci pas ruchu...


Fan United od 1992 roku
20-06-2010 07:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #52
Re: Motoryzacja
Wiecie co mnie najbardziej wkurwia, pacany, które nie wrzucają kierunku jak zjeżdżają z ronda. Dzisiaj 5(!) gości skręcało i żaden chuj kierunkowskazu nie dał, za ten czas już bym na to rondo wjechał i dawno z niego zjechał. Kurde, że też się tacy nie wyzabijają o pierwsze lepsze drzewa :/

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
25-08-2010 16:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #53
Re: Motoryzacja
matys napisał(a):Wiecie co mnie najbardziej wkurwia, pacany, które nie wrzucają kierunku jak zjeżdżają z ronda

Mieszkałem jakis czas w Niemczech.Tam to jest niestety standardem, 18/20 jeżdżą po rondach bez kierunków. Strasznie denerwujące, znam ten ból ;/
25-08-2010 17:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #54
Re: Motoryzacja
Owszem może to być wkurzające, ale z drugiej strony sam kierunkowskaz tak naprawdę wiele nie daje - nie upoważnia nas przecież do wjazdu na rondo, trzeba tak czy tak cały czas gościa obserwować co zamierza zrobić. Równie dobrze może przecież z włączonym kierunkiem pojechać dalej po rondzie.

E: Kto zgadnie co to jest:
[Obrazek: 0000ta5rsaxxws6hc303.jpg]
<ściana>

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
25-08-2010 18:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #55
Re: Motoryzacja
Ja wiem, ale nie powiem, bo Ty już wiesz, że ja wiem ;]

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
25-08-2010 18:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #56
Re: Motoryzacja
Wiadomo, że trzeba cały czas obserwować, bo nigdy nic nie wiadomo, no ale w 99,999999999999% jak ktoś wrzuca kierunek przed wylotem z ronda, to w ten wylot skręca. Widzimy kierunek, to się można przygotować, popuścić sprzęgło, żeby auto się kulało do przodu, ale tak, żeby jeszcze w ostateczności przed samym rondem zahamować, a jak widzimy, że ktoś skręca, to w pół sekundy jesteśmy na rondzie i można jechać. A tak to nie wiadomo co robić, jak już ktoś skręca, to nie wiadomo czy ruszać czy nie, bo może za tamtym jeszcze ktoś wyskoczyć itp. Co oni tą manetkę od kierunków mają pod siedzeniem, że ich nie włączają?

To samo na światłach, zapala się zielone, zanim ktoś się zorientuje, że już można jechać, to już mija 10 sekund, bo przecież muszą się porozglądać w koło, potem kolejne kilka sekund na wrzucenie biegu i spuszczenie hamulca i w końcu rozpoczynają szaleńczą jazdę 50 km/h lewym pasem.

A propos fotoradarów, to polecam odcinek drogi z Bielska do Tych, ja pierdole :roll: W ogóle, po co są te znaki ostrzegające przed fotoradarami? Jaki w tym sens?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
25-08-2010 18:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #57
Re: Motoryzacja
matys napisał(a):To samo na światłach, zapala się zielone, zanim ktoś się zorientuje, że już można jechać, to już mija 10 sekund, bo przecież muszą się porozglądać w koło, potem kolejne kilka sekund na wrzucenie biegu i spuszczenie hamulca i w końcu rozpoczynają szaleńczą jazdę 50 km/h lewym pasem.
Robią testy tych zegarów odliczających czas do zielonego. Jest szansa, że w niektórych miastach pojawi się tego więcej. Powinny byc na każdym skrzyżowaniu, bo czasem przez takiego pacana ze trzy auta więcej by przejechały.

matys napisał(a):Wiecie co mnie najbardziej wkurwia, pacany, które nie wrzucają kierunku jak zjeżdżają z ronda.
Ogólnie wiele osób nie wie jak używać kierunków na rondzie. Często przed wjazdem migają w lewo, w prawo.
Jeden plus, że coraz więcej budują takich skrzyżowań w małych miejscowościach zamiast sygnalizacji świetlnej. Rondo jest doskonałym systemem usprawnienia ruchu przy drogach ze średnim natężeniem pojazdów.


Fan United od 1992 roku
25-08-2010 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #58
Re: Motoryzacja
sebos_krk napisał(a):Robią testy tych zegarów odliczających czas do zielonego. Jest szansa, że w niektórych miastach pojawi się tego więcej. Powinny byc na każdym skrzyżowaniu, bo czasem przez takiego pacana ze trzy auta więcej by przejechały.
Widziałem to, trochę to usprawni ruch na pewno, choć nie ma szans, żeby całkowicie wyeliminować tą spóźnioną reakcję u niektórych. Bo to nie tylko Ci pierwsi mają spóźniony zapłon, cała reszta po tyle też czeka z wrzuceniem biegu zanim ten przed nim nie ruszy.
sebos_krk napisał(a):Ogólnie wiele osób nie wie jak używać kierunków na rondzie. Często przed wjazdem migają w lewo, w prawo.
To przesiadka na rower, tam takich skomplikowanych mechanizmów nie ma.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
25-08-2010 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #59
Re: Motoryzacja
matys napisał(a):Wiecie co mnie najbardziej wkurwia, pacany, które nie wrzucają kierunku jak zjeżdżają z ronda. Dzisiaj 5(!) gości skręcało i żaden chuj kierunkowskazu nie dał, za ten czas już bym na to rondo wjechał i dawno z niego zjechał. Kurde, że też się tacy nie wyzabijają o pierwsze lepsze drzewa :/
A ostatnio właśnie wracając z bratem z Wrocławia do Lublina, mówię mu: a dlaczego Ty kierunku nie wrzucasz przy zjeździe z ronda? A on mi na to, że się czepiam :roll: Ale jak się później okazało zaczął się pilnować.
Niby drobnostka, ale znacznie potrafi usprawnić ruch.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
26-08-2010 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #60
Re: Motoryzacja
http://www.youtube.com/watch?v=6SvKzbVOTSQ

To jest, kurwa, mocne :shock:

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
21-09-2010 11:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości