Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Praca
Właśnie jestem na etapie zmiany pracy. Szukam czegoś ciekawego w Krakowie, jak ktoś zna coś fajnego to byłbym wdzięczny za info Smile

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
22-11-2010 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #32
Re: Praca
Znalazłem robotę. Będę tapicerem w fabryce mebli 8-)

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
10-06-2011 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #33
Re: Praca
Ja w chuj szukam i w chuj nie mogę znaleść :/ zaczyna brakować pieniążków na piwko.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
10-06-2011 13:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #34
Re: Praca
Też nie mogłem znaleźć. Roznosiłem CV, ale chuj z tego było, aż mi przyszedł z urzędu pracy list, że mam się stawić w urzędzie w związku z propozycją przygotowania zawodowego. Pojechałem, dali mi namiary na fabrykę gdzie mam jechać, byłem w środę na rozmowie kwalifikacyjnej, wczoraj byłem porobić na próbę 8 godzin i zobaczyć czy fajna praca, a dzisiaj była decyzja kogo przyjmują, bo tam jeszcze jakichś 2 innych ludzi się starało o tą posadę.

Robota nawet najs, trochę zapierdol, no ale z drugiej strony można nieźle zarobić. Praca pn-pt 6-14(choć rzadko kiedy się o 14 wychodzi, ale płacą nadgodziny), weekendy wolne, 16 km do roboty, czyli niecałe 20 minut dojazd.

E: Narazie mam umowę na 4 miesiące, jak się sprawdzę, to zostaje na dłużej. Robotę zaczynam od 12 lipca, także jeszcze miesiąc się poopierdalam.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
10-06-2011 13:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #35
Re: Praca
A ile masz na rękę( bez tych nadgodzin) :?:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
10-06-2011 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #36
Re: Praca
Danielowi stawiam piwko, bo sam wiem, jak to jest, podobnie mam :/

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
10-06-2011 14:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: Praca
W dzisiejszych czasach naprawde cięzko może nie o samą prace, ale pracę za godziwe pieniądze, wiem, bo zanim wróciłem z Irlandii do Polski blisko 2 lata temu to błąkałem się po prywatnych firmach gdzie płacili tak naprawde grosze... od roku mam juz stałe zatrudnienie, pewne i nie narzekam. Studiuje zaocznie bo dziennie jakoś nie było ambicji i motywacji Wink

KTO SZUKA TEN ZNAJDZIE

Under The Boardwalk - United Warriors
10-06-2011 14:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #38
Re: Praca
Jaroldz napisał(a):A ile masz na rękę( bez tych nadgodzin) :?:
Przez pierwsze 4 miesiące, będę miał płacone około 900 zł na rękę i będą mi zwracać koszty dojazdu. Mało, no ale biorąc pod uwagę brak doświadczenia nie narzekam, w sklepie w centrum handlowym dostałbym koło 1200 maks pewnie, a 3 stówy bym na bank wydał na paliwo na miesiąc. Jak się sprawdzę, to potem można wynegocjować 1,8k na sam początek. Dobry tapicer po paru/parunastu latach wyciąga tam koło 3k na czysto, do tego dochodzą oczywiście nadgodziny.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
10-06-2011 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #39
Re: Praca
No niestety, na początek nigdzie nie dają kokosów, dlatego trzeba się starać, aby w przyszłości wyciągać więcej. Takie czasy...

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
10-06-2011 14:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: Praca
To prawda, nikt nie zaczyna od 2,3 tys miesiecznie ( poza synami, córkami co pracują w firmach ojców / matek ale i też nie zawsze! ) cierpliwie, powoli do celu i będą " kokosy " Smile

Under The Boardwalk - United Warriors
10-06-2011 14:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #41
Re: Praca
Wojtek3 napisał(a):To prawda, nikt nie zaczyna od 2,3 tys miesiecznie ( poza synami, córkami co pracują w firmach ojców / matek ale i też nie zawsze! )

Znam takich co dostali tyle na starcie i wcale nie pracują w stolicy. Mój kumpel, poszedł na staż do urzędu marszałkowskiego, po stażu zaproponowali mu pełen etat - na dzień dobry prawie 2,5 klocka już na ręke, drugi kumpel pracuje na Bogdance (kopalnia węgla na lubelszczyźnie), miał 3 miesięczny okres próbny teraz po niespełna roku ma 3 klocki na ręke i może w weekendy dorabiać (kolejne 200 zł za każdy dzień). Ale ogólnie rzecz biorąc coraz częściej mówi się o pokoleniu 1386, czyli najniższej stawce brutto jaką można zaproponować i jaką pracodawcy zazwyczaj oferują, chętnych nie zabraknie nigdy, nie przy obecnym bezrobociu, jak ktoś nie chce robić za takie pieniądze to znajdzie się 5 czy 10 innych, którzy śmiało tą robotę wezmą. Do szukania (i odnajdywania) roboty trzeba mieć i szczęści i kogoś kto ewentualnie by coś szepnął, ja póki co sam próbuję, bez smarowania komukolwiek dupska, choć powoli już zaczyna być to frustrujące i nie wiem ile wytrzymam z tym szukaniem 'na własną ręke'.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
10-06-2011 16:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: Praca
Coś o górnictwie wiem bo sam pracuje w jednej z kopalń JSW Smile

Under The Boardwalk - United Warriors
10-06-2011 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #43
Re: Praca
Wojtek, jak to nie jest jakaś tajemnica, albo sprawa osobista, to czemu wróciłeś z Irlandii? Nie było roboty, słabo płacili?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
10-06-2011 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #44
Re: Praca
Wrociłem ponieważ chciałem pójść na studia, tam też probowałem, ale niestety praca dzienna pokrywała sie ze studiami, w Irlandii bylem głównie ze względu na UNITED oraz celu zarobkowym, pewnego dnia po prostu postanowiłem wrócić, ciężko było na poczatku w Polsce, całkiem innym kraj, inna mentalność ludzi, płace itp ale wyszedłem na prostą. A studiuje filologie angielską, zaocznie

Under The Boardwalk - United Warriors
10-06-2011 17:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #45
Re: Praca
Znajomości mości panowie Wink Jakoś będę się rozglądał za pracą w lipcu. Kumpel powiedział, że może mnie wkręcić do pracy w TVN Turbo czy coś i zajebiście płacą Smile
10-06-2011 18:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości