Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #46
Re: Praca
matys dopiero teraz przeczytałem Twoj post, że chcesz wyjechać w ciemno na Wyspy, to Ci odrazu odradzam.... teraz to jest jeden wielki problem z pracą i jezdzi sie na nagrane roboty.

Ja jak pojechałem w 2006 w ciemno do Dublina to potrafiłem byc 4,5x dziennie na rozmowach, wiadomo, praca nie do konca wielkie pod wzgledem ambicji, zwykłe roboty, ale praca była, miało sie te 350 euro tygodniowo + jakies nadgodziny. Jednego dnia sie roznosiło nawet 300 CV Smile teraz nie ma szans na to, mission impossible.

Under The Boardwalk - United Warriors
10-06-2011 18:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #47
Re: Praca
Minh, co byś tam miał robić?

Wojtek3 napisał(a):matys dopiero teraz przeczytałem Twoj post, że chcesz wyjechać w ciemno na Wyspy, to Ci odrazu odradzam.... teraz to jest jeden wielki problem z pracą i jezdzi sie na nagrane roboty.
Teraz już bym tak nie pojechał na bank. Trzeba szukać jakichś kontaktów za granicą.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
10-06-2011 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #48
Re: Praca
Pewnie jakaś pomoc w przygotowaniach czy coś w tym stylu Smile
10-06-2011 21:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #49
Re: Praca
Dorwałem fuchę. Niestety, chujowa. Nie dość, że 60 zł za rypanie od 7 do 18, to jeszcze zajebisty stres, bo ten szef jest tak pokrzywiony, że o byle co (np. nożyk leżący w złym miejscu) drze ryja, wyzywa, chodzi ględzie, drze, wyzywa...
Do dupy z taką robotą :/ Coraz bardziej się zastanawiam, czy jej nie pojebać, jak słyszę, jak mi znajomi mówią, że w głupich kółkach rolniczych czasem ładują/rozładowują tiry, a najczęściej myją skrzynki ze skupu i mają za to 7 zł za h. Robi 9 h i ma więcej niż ja po 12, czad.
Niestety, nic innego nie rysuje się na horyzoncie Sad

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
19-06-2011 09:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #50
Re: Praca
Agencje pracy jakieś w okolicy masz? Jak szukasz czegoś na wakacje, to tam Ci coś powinni znaleźć.

Albo do gminy się przejdź, czasami mają też jakieś oferty pracy.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
19-06-2011 10:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
santi Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #51
Re: Praca
Nie wiem, czy masz taką możliwość, ale warto spróbować pochodzić po mieście i roznosić CV osobiście. Zajmuje sporo czasu, ale są efekty. W jedeń dzień rozdałam ok 20 egzemplarzy i parę godzin później już odbierałam telefony. Może nic wybitnie ambitnego, bo chodziłam głównie po centrach handlowych, ale robota wpadła, od poniedziałku zaczynam. Na wakacje interesują mnie głównie przyzwoite zarobki bez szczególnego wysiłku Wink

You told us to come back when we've won 18. We are back.
19-06-2011 11:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #52
Re: Praca
Jeśli chodzi o pracę to ja wyjeżdżam na początku sierpnia do naszych zachodnich sąsiadów. Będę pracował na magazynie w wytwórni czekolady Milka. Praca fajna, a zarobki co tu mówić, kurewsko lepsze niż te w mojej mieścinie i okolicach. 7,55 euro za godzinę, 8h dziennie. Jest tez możliwości pracowania w weekedny, z której z całą pewnością skorzystam. Jadę na 7 tygodni. Za lokum płacić będę jakieś grosze, a do tego mam możliwości "zakupu" polskiego obiadu za 3 euro (za tyle to porządnej kolacji nie zrobię, a co dopiero obiad)



Mój Blog: Pod presją czasu
19-06-2011 12:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #53
Re: Praca
Weź mnie ze sobą do tego magazynu Smile

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
19-06-2011 13:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #54
Re: Praca
Tomassen napisał(a):Dorwałem fuchę. Niestety, chujowa. Nie dość, że 60 zł za rypanie od 7 do 18, to jeszcze zajebisty stres, bo ten szef jest tak pokrzywiony, że o byle co (np. nożyk leżący w złym miejscu) drze ryja, wyzywa, chodzi ględzie, drze, wyzywa...
Do dupy z taką robotą :/ Coraz bardziej się zastanawiam, czy jej nie pojebać, jak słyszę, jak mi znajomi mówią, że w głupich kółkach rolniczych czasem ładują/rozładowują tiry, a najczęściej myją skrzynki ze skupu i mają za to 7 zł za h. Robi 9 h i ma więcej niż ja po 12, czad.
Niestety, nic innego nie rysuje się na horyzoncie Sad

Odrazu bym sie zwolnił. Nawet jakbym miał całe wakacje nie zarobić. Zero szacunku, zero pracy.

Under The Boardwalk - United Warriors
19-06-2011 14:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #55
Re: Praca
Ja też dorwałem wakacyjną fuchę. 9zł/h za szlifowanie, malowanie i przenoszenie jakichś skrzynek. Robota nie tyle mecząca co nudna, ale kasa jest.
19-06-2011 17:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #56
Re: Praca
Wojtek3 napisał(a):Odrazu bym sie zwolnił. Nawet jakbym miał całe wakacje nie zarobić. Zero szacunku, zero pracy.
Oj, ale zarabia.

Gdzie jest Groszek?
19-06-2011 19:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #57
RE: Praca
Jest może wśród nas ktoś odpowiedzialny za rekrutację pracowników, jest kierownikiem lub pełni jakąkolwiek inną funkcje, gdzie przewijają się CVki i listy motywacyjne? Chodzi mi o praktyczną poradę, pomijam fakt gdzie i tak ktoś idzie do roboty z polecenia, ale może są jakieś prawidłowości, błędy dyskwalifikujące etc. Wygooglować jedno, poczytać i podyskutować to już co innego.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
18-03-2013 01:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #58
RE: Praca
Ja sie tym bede zajmowac w najblizszym czasie Smile
18-03-2013 11:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #59
RE: Praca
To czekam na jakieś info w takim razieWink

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
19-03-2013 09:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #60
RE: Praca
Jeszcze nie zaczalem nawet i nie mam absolutnie zadnego doswiadczenia Big Grin Ale jak cos to dam znac Wink
19-03-2013 12:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości