Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Old Trafford
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Old Trafford
Panowie ...

jeśli chodzi o wcześniej wspomniana murawa to nie jest wogole ważne. dla mnie osobiście United możne biegać po błocie lub czymś przypominającym boisko. teraz wszedł w drożynę jakiś kryzys a możne po prostu pech. puszczają nerwy zawodnikom United itd. nie liczy się murawa, bo taki Liverpool mając niby lepsza murawkę na własnym stadionie przyjeżdża na Old Trafford i okazuje się ze czuje się jak rybka w wodzie. czyli drużyna, która gra w swoim środowisko. ale mowie nie chodzi tutaj o murawę.

co do kibicowania ... zal, zal, zal i jeszcze raz zal. normalnie STOLEC ;/ oglądałem mecz United z Liverpoolem. patrze na tych naszych kibiców a oni nic. najbardziej wkurzyło mnie to ze słyszałem na stadionie fanów Liverpoolu. nie mowie tutaj o sytuacji gdy przegrywaliśmy 2:1 LUB 3:1 bo to wiadomo... kibice byli załamani i nie kibicowali tak jak powinni. przy stanie 4:1 to już nie wspomnę, bo nie było już komu kibicować (większość kibiców United już opuściła trybuny) Smile słyszałem Liverpool przy stanie 0:0, nawet 1:1. Panowie jak to możliwe, ze garstka kibiców z Liverpoolu przekrzykiwała fanów United. zal dupę ściska niestety ;/

co do kolorowości na trybunach (odrazu uprzedzam nie jestem rasista i nie mam zamiaru takowych poglądów tutaj głosić Smile ) to rzeczywiście jest tak, ze jak tylko kamera pokazuje kibiców to odrazu jakiś Chińczyk szczerzy żeby i wymachuje aparatem fotograficznym. po co mu aparat?? niech zdziera gardło dla swojej drużyny. to ze widzimy na Old Trafford przedstawicieli całego świata to nie ma się co dziwić. W samym Manchesterze jest dużo rożnych ras. jak wiadomo ludzie wala do Anglii za praca. możne i rzeczywiście lepiej traktują kolorowych z racji tego ze więcej zostawia gotówki, ale to przekłada się na jakość kibicowania ... ;/ to jest po prostu przypadłość drużyny, która jest na fali, jest bardzo znana i kochana z racji tego ze wszystko wygrywa. jest po prostu moda na Manchester. To tak jakbyśmy my pojechali na mecz. czy będziemy równie dobrze kibicowali?? nie znając pieśni? możne i dostaniemy wcześniej jakieś słowa ale to nie to samo co regularne kibicowanie dla United.

i ostatnie... bilety na Old Trafford poszły w gore miedzy innymi dlatego ze rodzina Glazerów wykupiła United i trzeba spłacać dług. Najzagorzalsi kibice United nie mogli tego przeżyć i w ramach protestu po prostu nie chodzą na mecze grane w domu. Czy jest to dobre czy nie, oceńcie sami. Drużynę trzeba wspierać, tak żeby przyjezdni na Old Trafford byli miażdżeni na murawie (lub cos podobnego do murawy Smile ) oraz na trybunach.

P.S. zdjęcie przedstawiające kibiców Man Utd z lat 70 ... piękna sprawa!

GLORY GLORY MANCHESTER UNITED!!

---
22-03-2009 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Old Trafford
Ryba nie zapedziaj sie tak w swoich ocenach kibicow untied w meczu z lfc...

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
24-03-2009 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Old Trafford
Dlaczego miałbym się zapędzać?? Ja tylko piszę to co zauważyłem w tamtym meczu. Ogólnie na Old Trafford dobrze ostatnio się nie dzieje niestety ... ;/

---
24-03-2009 21:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Old Trafford
Na OT jest jedna z najlepszych atmosfer w anglii. porownywalny poziom z anfield na pewno... A ze kiepski to trudno sie mowi, takie sa uroki tej jebanej ligi i tych przepisow...

Ale w tamtym meczu atmosfera byla niezla, to ze slyszales kibicow lfc to nic dziwnego, zawsze sektor gosci jest u nas dobrze slyszalny w tv chyba ze przyjezdzaja kibice arsenalu... Ale jak 4-1 w plecy bylo i pol stadionu puste, to stretford ladnie pociagnela we'll never die...

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
24-03-2009 21:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Old Trafford
To prawda, ładnie pociągnęła. Tyle, że ja słyszałem tą ich piosenkę znacznie wcześniej. Widzę, że wiesz o co kaman, więc już nic nie klikam Smile Tak czy inaczej podtrzymuje swoje zdanie na temat tego, że kiedyś było lepiej.

---
24-03-2009 21:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #21
Re: Old Trafford
Podobnież Manchester będzie miał największy stadion w Anglii Big Grin
95 000 miejsc :shock:
Co prawda to tylko The Sun no ale któż to wie.
Info pod : http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... 411603.ece

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
05-05-2009 10:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #22
Re: Old Trafford
Był plan rozbudowy nawet do 100 tysięcy. Tu się wszystko rozchodzi o trybunę South Stand za którą przebiega linia kolejowa i koszty jej rozbudowy do rozmiarów przeciwnej North Stand były nieopłacalne. Zobaczymy co zrobią.

Zdjęcie satelitarne dla zobrazowania problemu
http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s ... 6&t=k&z=17


Fan United od 1992 roku
05-05-2009 11:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Old Trafford
W trakcie ewentualnej rozbudowy moglibyśmy rozgrywać mecze na OT?

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
05-05-2009 12:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #24
Re: Old Trafford
Zapewne tak, w ostatnim czasie obie trybuny za bramkami były podnoszone do góry. Nigdy w rozgrywaniu spotkań to nie przeszkadzało. Choć tutaj operacja będzie trudniejsza.


Fan United od 1992 roku
05-05-2009 12:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Old Trafford
NIe jestem pewien czy nie było tak przez jakiś czas.

Swoją drogą można przez Street View na google, obejsć OT dookoła :mrgreen:

Co do powiększenia stadionu, to im większy tym lepiej. Dużo fanów nie łapie się na mecze, i to jest ukłon w ich stronę.
05-05-2009 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #26
Re: Old Trafford
Ja zauważyłem taką fajna przypadłość kibiców MU. Kiedy był remis z Spurs to trybuny były raczej cicho, mało przyśpiewek ogólnie nic ciekawego. Potem gdy stracili 1szą bramkę cały stadion sie obudził, a gdy 2ga padła to już wogóle była wrzawa. Każdy rożny,aut ,czy dobra akcja to wszyscy wstają i krzyczą "United". Ogolnie podczas zwykłego meczu to East i West Stand dopingują najgoręcej, później North Stand i na końcu "krewetkowy" South Stand. I tak moim ulubionym elementem na OT jest wielki transparent European Capital of Trophies :twisted:

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
05-05-2009 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #27
Re: Old Trafford
truered napisał(a):Kiedy był remis z Spurs to trybuny były raczej cicho, mało przyśpiewek ogólnie nic ciekawego. Potem gdy stracili 1szą bramkę cały stadion sie obudził, a gdy 2ga padła to już wogóle była wrzawa. Każdy rożny,aut ,czy dobra akcja to wszyscy wstają i krzyczą "United"
Po to są kibice, żeby dopingować w trudnych momentach Tongue Cała sztuka pomóc zespołowi wtedy, jak tego najbardziej potrzebuje.


Fan United od 1992 roku
05-05-2009 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #28
Re: Old Trafford
I za to sie kocha angielską piłkę. U nas przy stanie 0:2 kibice juz dawno wcinali by kiełbasy i pili piwo w pubie "Gol" pod stadionem lub gwizdali na swych pupili.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
05-05-2009 16:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Old Trafford
to skąd ty jesteś? My mimo, że w okręgówce to kibice na całego 8-)

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
06-05-2009 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #30
Re: Old Trafford
Ja już znam tych podchmielonych znawców z okręgówki na trybunach. Cały mecz tylko sędzia ty chu.. i tak w kółko. Wszystko wiedzą najlepiej. Czasem aż warto posłuchać, bo to lepsze niż kabaret Big Grin


Fan United od 1992 roku
06-05-2009 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości