Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od kiedy...?
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Od kiedy...?
Od jak dawna jesteście fanami MU?
Co skłoniło Was do tego, że pokochaliście akurat ten, a nie inny zespół?

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
26-01-2008 14:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #2
Re: Od kiedy...?
Były sobie mistrzostwa Europy w 1992, które jak wiadomo wygrali duńczycy i wtedy pierwszy raz zobaczyłem charakterystycznego bramkarza, Petera Schmeichela. Od razu chciałem wiedzieć , gdzie gra no i tak się zaczęło. Dość szybko przeniosło się to na kibicowanie całemu zespołowi Man United, co trwa do dziś. Wiadomo, że w tych czasach to nie było tak jak teraz, gdzie każdy mecz można oglądać na żywo. Ale też się szukało sposobów na aktualne informacje o spotkaniach, o tym co się dzieje w drużynie.
Więc trochę niezłych piłkarzy w United już widziałem. Wiele jeszcze przede mną, bo pewnie ta "choroba" mnie będzie trzymała do końca życia Big Grin


Fan United od 1992 roku
26-01-2008 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
smiglojr Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Od kiedy...?
Hmm, ja miałem wtedy 10 lat. Rok 2000. Brat zainstalował mi jakąś Fifę na nowym (wtedy ;]) kompie, i niebardzo wiedziałem kim by tu zagrać. To wybrałem jakichś czerwonych z Diabłem w herbie.. I tak się zaczęło. Nieraz płakałem gdy MU odpadał np. w Lidze Mistrzów z Porto, czy ostatnio z Milanem. I wydaje mi się, że tylko Diabłom mogę kibicować, już za dużo z Nimi przeżyłem.
'we will never die, because we are United.!'
26-01-2008 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #4
Re: Od kiedy...?
Hmm ja właściwie to dobrze nie pamiętam, ale wydaje mi się, że gdzieś od... 2002 roku? jakoś tak chyba. Obejrzałem jeden mecz i się zakochałem Big Grin No i tak się potoczyło Smile

Ja do dziś pamiętam, jak płakałem po tym, jak United odpadli z LM z Porto...

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
26-01-2008 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
buri Offline
Member
***

Liczba postów: 239
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Od kiedy...?
Ja kibicuje Manchester United gdzies od 2000 roku. Grajac w FIFE 2000 zawsze wybieralem United. Zaczelo sie od Beckhama, to on mnie zafascynowal.
26-01-2008 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #6
Re: Od kiedy...?
smiglojr napisał(a):Nieraz płakałem gdy MU odpadał np. w Lidze Mistrzów z Porto
Tomassen napisał(a):Ja do dziś pamiętam, jak płakałem po tym, jak United odpadli z LM z Porto...
Czy wy tam wszyscy płakaliście Tongue Ja to raz w życiu chyba po złym wyniku United płakałem. W sezonie 97/98 jak w ćwierćfinale ligi mistrzów w rewanżu na Old Trafford Trezeguet już w 5 minucie strzelił bramkę dla Monaco. Musieliśmy, żeby awansować zdobyć dwie. Wpadła tylko jedna...


Fan United od 1992 roku
26-01-2008 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MattMan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Od kiedy...?
Ja płakałem, gdy dostaliśmy baty od Milanu. Od kiedy jestem fanem? Tego nawet najstorsi górole nie wiedzą Big Grin Kocham United odkąd zacząłęm oddychać, odkąd pojawiłęm się na sali porodowej ;D To jest dopiero miłość absolutna! Tak na serio... Podziwiam Manchester, za historie, za tradycje. To niepowtarzalny klub. Pozdrawiam. Glory, Glory Manchester United!
26-01-2008 16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
milosz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Od kiedy...?
Od 1999 :geek: ale pamietam, że kibicowałem Diabłom jeszcze przed finałem... gdy przegrywali modliłem sie o zwyciestwo i te dwie bramki w końcówce Big Grin był tki czas, że juz mi sie znudziło sprawdzac na telegazecie wyniki, ale dzięki internetowi od ponad 2 lat moge śledzić co dzieje się w naszej ekipie Smile
26-01-2008 17:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kamill Offline
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2
Post: #9
Re: Od kiedy...?
Mundial 2002, wtedy na serio zainteresowala mnie pilka nozna. Wiec by sie czegos dowiedziec ze swiata pilki kupowalem "magazyn pilkarski" za jaki uwazalem "Bravo Sport".Wtedy bylo pelno inforamcji o Beckhamie ktorego uwielbialem i transferze rivalod do Milanu. Noi musze powiedziec,ze wtedy kibicowalem glownie Milanowi, a na drugim miejscu bylo United. po seoznie mimo zwyciestwa Mialnu w LM zmienily mi sie preferencje kibicowskie i to Man Utd stalo sie numerem jeden, do dzis Wink (choc raz przelotnie 'kibicowalem' Chelsea

Form Is Temporary, Class Is Permanent
26-01-2008 17:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
unitedgirl Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Od kiedy...?
od kiedy, ciężko powiedzieć Wink na etapie kiedy zrozumiałam że ktoś musi wygrać i nie można kibicować obu stronom Smile w pewnym meczu powiedziałam sobie że kibicuję tym czerwonym i tak już w meczach diabłów zostało Smile na dodatek dostałam od taty koszulkę Giggsa, z 90 roku, czyli z roku w którym się urodziłam i byłam niesamowicie dumna kiedy wychodziłam w niej na dwór ;P na początku nie było to może takie prawdziwe kibicowanie, dopiero po roku, dwóch zaczęła się ta prawdziwa `obsesja` która trwa do dziś Smile
mecz po którym płakałam? kilka takich już było, nigdy nie zapomne finału FA Cup 2005, przegranego w karnych z Arsenalem, trudno się było powstrzymać od łez patrząc na piłkarzy United którzy też mieli łzy w oczach.
26-01-2008 20:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maniek4466 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Od kiedy...?
Ja pamiętam ze oglądałem zapowiedz meczu champions league i spiker powiedzial kto wygra mecz czerwone diabły czy... itd , i spodobał mi sie jeszcze czerwony kolor i tak zostałem kibicem Manchester United !
26-01-2008 21:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Od kiedy...?
W moim przypadku był to rok 1995 [tak przynajmniej twierdzi rodzina]. Nie umiem powiedzieć, co mnie w United przyciągnęło - pewnie kolor koszulek, albo jakiś inny nieistotny szczegół. Kibicowałam im już wtedy, aczkolwiek historię, legendy i wszystkie inne 'poważne' sprawy przyszły dopiero po paru latach Smile

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
26-01-2008 23:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
relax Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Od kiedy...?
1996 - miałam pięć lat. Nie wiem co to było, ale coś po prostu mnie w tą stronę pociągnęło. Może to, że mój tata chyba od zawsze kiedy tylko pamiętam no i z opowieści Wink był zagorzałym kibicem MU. Gdy miałam sześć - pierwsza wizyta na Old Trafford to był jakiś mecz ligowy - chyba z Leeds to było coś wspaniałego.
27-01-2008 09:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
smiglojr Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Od kiedy...?
sebos_krk napisał(a):
smiglojr napisał(a):Nieraz płakałem gdy MU odpadał np. w Lidze Mistrzów z Porto
Tomassen napisał(a):Ja do dziś pamiętam, jak płakałem po tym, jak United odpadli z LM z Porto...
Czy wy tam wszyscy płakaliście Tongue Ja to raz w życiu chyba po złym wyniku United płakałem. W sezonie 97/98 jak w ćwierćfinale ligi mistrzów w rewanżu na Old Trafford Trezeguet już w 5 minucie strzelił bramkę dla Monaco. Musieliśmy, żeby awansować zdobyć dwie. Wpadła tylko jedna...

No widzisz, tak to już bywało Wink. Obyśmy w tym sezonie ronili tylko łzy szczęścia ;]
27-01-2008 10:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: Od kiedy...?
zaczęło się standardowo. jest rok 1999, pierwsza edycja Ligi Mistrzów jaką oglądam, ojciec ucieszony jak "Diabli" że synek w wieku 10 lat w końcu się gałą zainteresował. Był ćwierćfinał z Interem i przyznam że największe wrażenie zrobił na mnie Ivan Zamorano, ale tatuś się upierał że "ci w czerwonych" grają jak nigdy i że są najlepsi od lat 60', od kiedy to im kibicował. Uwierzyłem mu i tak zostało. A co było dalej, wie każdy... Dzięki ci tato Wink

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
27-01-2008 11:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości