Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła/Studia
jagusia92 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Szkoła
Pierwszy próbny miałam w grudniu i punktów zdobytych 85 (42-pol. 43-mat-przyr.). Powinnam mieć więcej, bo kiedy zobaczyłam jakie błędy zrobiłam, to śmiać mi się chciało, szczególnie z części matematycznej. Bardziej boję się części polonistycznej, bo nie przepadam za pisaniem wypracowań, rozprawek i takich tam różnych. Zawsze długo się zastanawiam jak to napisać, a na egzaminie czasu na zastanawianie się nie będzie.
Mam na oku dwa licea. Jedno w rankingu zajmuje 22. miejsce, drugie trochę dalej. Z własnego doświadczenia napiszcie, czy mam szansę się tam dostać? Wink Interesuje mnie profil humanistyczny, a w przyszłości studia prawnicze, europeistyka.
07-02-2008 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pablo Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Szkoła
Tomassen napisał(a):Człowieku, jak będę miał 35 z matmy to idziemy się zalać, stawiam Big Grin

Trzyma Cię za słowo ;] Tylko pozniej się przyznaj ile miałeś Tongue

If you're going to San Francisco be sure to wear some flowers in your hair ...
07-02-2008 18:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Arken Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #33
Re: Szkoła
Ja tam egzaminów w ogóle nie pisałem. W 3 klasie gimn. zdobyłem 3 tytuły laureata(matma, fiza i historia) i miałem w kwietniu 2 dni wolnego Big Grin I potem na koniec roku wpadła średnia 5,7
07-02-2008 19:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Szkoła
Tomassen napisał(a):n00bquestion: co to znaczy?
A Ty poważnie zadajesz to pytanie? Tongue :>
Arken napisał(a):Ja tam egzaminów w ogóle nie pisałem. W 3 klasie gimn. zdobyłem 3 tytuły laureata(matma, fiza i historia) i miałem w kwietniu 2 dni wolnego Big Grin I potem na koniec roku wpadła średnia 5,7
Łoł, a myślałam, że tylko moja koleżanka jest taka... dziwna Tongue :mrgreen:
Moje gratulacje.

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
07-02-2008 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #35
Re: Szkoła
Arken napisał(a):Ja tam egzaminów w ogóle nie pisałem. W 3 klasie gimn. zdobyłem 3 tytuły laureata(matma, fiza i historia) i miałem w kwietniu 2 dni wolnego Big Grin I potem na koniec roku wpadła średnia 5,7

:shock: szczerze, to nie wiem, czy pytać o cokolwiek... :roll:

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
07-02-2008 22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pablo Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #36
Re: Szkoła
Arken napisał(a):I potem na koniec roku wpadła średnia 5,7
A z czego nie miałeś szóstki? Wink

If you're going to San Francisco be sure to wear some flowers in your hair ...
07-02-2008 23:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Arken Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: Szkoła
Z polskiego,angielskiego,biologii,geografii i niemieckiego. Oczywiście wszystko na 5 Smile
08-02-2008 07:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olis Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Szkoła
Po 1 semestrze w LO na BIO-CHEMIE zaznaczam Tongue średnia 4.67. Ale jestem zadowolona, bo z tych przedmiotów, które mnie naprawdę interesują, mam to co chciałam( angielski 5+, francuski 5, chemia 5, biologia 5, polski i matma 5, na maturę Wink ). Tylko z fizyki mam 3 :/ I czwórki z takich przedmiotów jak Wiedza o Kulturze, technologia informacyjna, które sobie odpuszczam. Dajcie spokój, mam się uczyc jak glista łazi człowiekowi po płucach, a potem przerzucac się na kulturkę , och i ach... coś tu nie pasuje... ;p A poza tym glisty sa spoko ^^

'It's gonna be legen - wait for it - and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is - DAIRY!'
08-02-2008 10:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pablo Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Szkoła
Olis napisał(a):Po 1 semestrze w LO na BIO-CHEMIE
Ja też jestem w Bio-chemie na pierwszym roku w LO ;] moja srednia 4.00 Big Grin i tez jestem zadowolony.
W drugim celuje w 4,5 Wink

If you're going to San Francisco be sure to wear some flowers in your hair ...
08-02-2008 15:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olis Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: Szkoła
pablo napisał(a):moja srednia 4.00

Bardzo ładnie ;] Nie wiem jak u was, ale w naszym liceum najtrudniej jest na bio-chemie właśnie. Codziennie jakieś sprawdziany, a rozszerzają nam każdy przedmiot właściwie. :x

pablo napisał(a):W drugim celuje w 4,5
Pewnie będziesz miał, 1 semestr najgorszy. Teraz będzie z górki^^ Ja celuję w pasek :roll:

'It's gonna be legen - wait for it - and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is - DAIRY!'
08-02-2008 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pablo Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #41
Re: Szkoła
Olis napisał(a):Bardzo ładnie ;] Nie wiem jak u was, ale w naszym liceum najtrudniej jest na bio-chemie właśnie. Codziennie jakieś sprawdziany, a rozszerzają nam każdy przedmiot właściwie.
Dziekuję WinkU nas też jest ciężko i również codziennie klasówki, kartkowczki czy pytanka.Tak samo rozszerzają wszystko, bo mówią że jestesmy inteligentną klasą Wink

Olis napisał(a):Pewnie będziesz miał, 1 semestr najgorszy. Teraz będzie z górki^^ Ja celuję w pasek :roll:
Postaram się, zawsze drugie półrocze miałem o niebo lepsze i teraz też się tak zapowiada. Powodzenia jeśli chodzi o pasek.

If you're going to San Francisco be sure to wear some flowers in your hair ...
08-02-2008 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jagusia92 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: Szkoła
Arken napisał(a):Ja tam egzaminów w ogóle nie pisałem. W 3 klasie gimn. zdobyłem 3 tytuły laureata(matma, fiza i historia) i miałem w kwietniu 2 dni wolnego Big Grin I potem na koniec roku wpadła średnia 5,7

:o Ale to tak samo z siebie wyszło, czy kułeś 24 godziny na dobę?
08-02-2008 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Arken Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Szkoła
jagusia92 napisał(a):
Arken napisał(a):Ja tam egzaminów w ogóle nie pisałem. W 3 klasie gimn. zdobyłem 3 tytuły laureata(matma, fiza i historia) i miałem w kwietniu 2 dni wolnego Big Grin I potem na koniec roku wpadła średnia 5,7

:o Ale to tak samo z siebie wyszło, czy kułeś 24 godziny na dobę?

Bez przesady. Czasami się posiedziało ze 2-3 godziny nad książkami i zadaniami. Ale codziennie była minimum godzina grania na komputerze.
08-02-2008 17:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
buri Offline
Member
***

Liczba postów: 239
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #44
Re: Szkoła
Ja 1.5 roku temu mialem z testow gim. 83 pkt (35 mat. i 48 hum.). Plus srednia 4.0 na koniec. I tym sposobem dostalem sie do zespolu szkol elektryczno - elektronicznych w szczecinie (technik elektronik) do niby najlepszej klasy (30 osob z najwieksza iloscia punktow)- Td. Podobno klasy "Td" byly zawsze najlepsze i za taka bylismy tez uwazani... przez pierwsze 2 tygodnie :lol: W sumie szkoda ze nie wykorzystalismy tego bo mozna by teraz jechac na opinii...
Srednia na 1. semestr 2. klasy mam okolo 2.6 :lol: Ale doszedlem do wniosku ze nie ma sensu za wszelka cene walczyc o oceny w 2. czy 3. klasie, ew. tylko te przedmioty ktore beda na swiadectwie maturalnym. Chociaz biologie i chemie sobie odpuszczam Big Grin



Nareszcie FERIE
08-02-2008 21:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
madzia Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #45
Re: Szkoła
U mnie pierwsza klasa LO, profil mat-geo (powiedzmy, że taki ekonomiczny Big Grin ) a średnia 4 - równiutko Smile Z początku zapowiadało się dużo gorzej, ale wyszło w końcu, że da się przeżyć w liceum Wink
10-02-2008 01:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości