Pełna wersja: Komentarze do wszystkich typerów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
I jak z wynikami Mega Typera? Kiedy beda? :wink:

Pozdrawiam!
Mates napisał(a):Spóźniony 41 minut do terminu, ale wyrobiłeś się przed meczem - typy Wroga Arsenalu uznane.

Pozdrawiam!

N3M3SIS napisał(a):biorąc pod uwagę wypowiedź Mates'a, można po prostu zrobić zasadę, że można składać typy do momentu rozpoczęcia pierwszego meczu z kolejki, a nie do innej określonej godziny

Nie. Po to jest ten margines błędu, żeby można go było wykorzystać. Godzina 13:00 wszystkich bardziej mobilizuje Smile
o, racja Big Grin niech tak zostanie :wink: przy okazji, to były moje pierwsze typy, a 6 punktów mam Smile 4 bramki więcej, miałbym 18, ale wciąż może być więcej :wink: w ogóle bardzo fajny pomysł z tym Typerem Smile
Valve, cos sie stało, ze nie podales jeszcze wynikow Mega?
Wyniki Typera Premiership jutro. Dzisiaj nie mam siły...

Sorry...

Pozdrawiam!

Ciampel -> Mates, zwariowałeś? Wink Po co się tłumaczysz? Nikt od ciebie nie oczekuje podania wyników równo z zakończeniem ostatniego spotkania danej kolejki, take it easy!

Wojtek3 -> Mates, gdzie sa wyniki Premiership ? ;/

Ciampel -> O, to przypadkowo odkryłem ukrywacza :mrgreen:

Wojtek3 -> kuffa wydalo sie ;(

Ciampel -> Idę spać, cześć wam 8)

Wojtek3 -> Good Najt Scumbacks 8)
Edyt na 3 stronie, są wyniki i tabela po II kolejkach. III wkrótce.
gollaz napisał(a):Rozumiem, że w Mega miałem w III kolejce 12 punktów ? Bo niby w tabeli generalnej podane, ale w wynikach III kolejki mnie nie ma.

j.w.
Wyniki jutro.

Dzisiaj nie jestem w stanie. Ciężka robota, sorry...

Pozdrawiam.
Lajt :wink: , przeciez nikt Cie nie pogania. Nie musisz sie tlumaczyc Tongue
Prosiłbym obu prowadzących o wrzucenie typów dzisiaj w południe jesli to możliwe,bo wieczorem juz wybywam z Polski i niewiem czy bede mogl tam odrazu skorzystac z neta a niechce stracic kolejki. - szczegolnie chodzi mi o MegaTyperka bo jak wiadomo Lige Angielska znajde...

Oczywiscie to prosba ,nie rozkaz. :wink:
MATES kiedy następna kolejka typerka premiership :?:
Ledwo sie ta skonczyla... Daj mu zyc. Kazdy ma swoje zycie prywatne. Wystarczy, ze da dzien wczesniej niz zaczynaja sie mecze.