Pełna wersja: Komentarze do wszystkich typerów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wyszło mi 11, nie 8 ;>
Nie obchodzi mnie to Big Grin Przeciez ja licze typera. Trzeba było samemu podliczac, a nie teraz wąty :lol: :wink:

~EDIT
Poprawiłem.
wyniki obstawiamy do 90 minuty? Jezeli chcialbym obstawic wynik zalozmy 5:4 co w meczu jest malo prawdopodobne, to obok mam napisac ze w karnych padnie taki wynik
Wynik obstawiamy do 90 minuty, tak jak u bukmacherów, w karne to się będzie można pobawić w finale Wink
liczy się wynik w regulaminowym czasie gry,jak u buka
Stojkovic napisał(a):Jeżeli ktoś obstawił zwycięstwo Turków tak jak ja 1:2 to liczy się to, że zwyciężyli, czy że był w 90 minucie remis?

:lol: chcialbys
Niestety nie bede mogł podliczyc połfinałow z powodu wyjazdu i baaaardzo ograniczonego dostepu do internetu w miejscu pobydu. Mam nadzieje, ze ktos sie tym zajmie, bo szkoda by było zakonczyc na tym etapie. W koncu to tylko 2 mecze w tej kolejce i finał w następnej Wink