Redcafe.pl - Manchester United Forum
Koncerty - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=29)
+---- Wątek: Koncerty (/showthread.php?tid=137)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Re: Koncerty - kojot - 21-02-2012 22:37

Teraz Coma 15 marca !!! <3 <3 <3


Re: Koncerty - Tomassen - 22-02-2012 13:14

Coma jest w formie. Oby jej nie utracili do połowy marca Wink

W Rzeszowie trochę mnie wychujali, bo mieli grać 23-ego (piątek) w Live, a grają 11-ego (niedziela :| ) Pod Palmą. 23-ego bym się wybrał z przyjemnością, 11-ego niestety nijak nie dam rady. :/


Re: Koncerty - kojot - 22-02-2012 13:40

15 gra w Palladium w Wwa, więc jest to chyba najbliżej jak mogłem trafić, więc wybieram się na 100% :twisted: .


Re: Koncerty - matys - 26-02-2012 14:11

Pytanie. Czy line-up na tegorocznego Openera jest już ostateczny, czy mogą jeszcze dojść jakieś zespoły. Chodzi mi rzecz jasna o gwiazdy, bo jak na razie to jest z leksza kupa, a że jeszcze nie byłem i mam wtedy wolne w pracy, to chętnie bym się pojawił.


Re: Koncerty - branka - 28-02-2012 17:38

Jedzie ktoś na Metallice w maju?


Re: Koncerty - Kosma - 28-02-2012 19:45

No właśnie wciąż się zastanawiam. Najchętniej zobaczyłbym samą Metallikę i olał resztę tam grających Smile


Re: Koncerty - michal85 - 28-02-2012 22:27

Tja. Black Label Society czy nawet Luxtorpeda to zacne kapele.


Re: Koncerty - Jaceks_21 - 28-02-2012 22:30

E tam Metallica.

Black Label Society! Big Grin


Re: Koncerty - Tomassen - 04-03-2012 21:50

Jaceks_21 napisał(a):E tam Metallica.

Black Label Society!

Dokładnie. I to jest jedyny czynnik, który mnie stymuluje, żeby się poważnie nad zastanowić nad tym...


Re: Koncerty - Kosma - 04-03-2012 22:08

<a class="postlink" href="http://krakow.dlastudenta.pl/juwenalia/artykul/Apocalyptica_gwiazda_krakowskich_juwenaliow_2012,78766.html">http://krakow.dlastudenta.pl/juwenalia/ ... 78766.html</a>
<jupi> <jupi> <3

E:
Ukryty tekst:
[Obrazek: 430292_374319009258918_100000424675631_1...2669_n.jpg]



Re: Koncerty - Tomassen - 05-03-2012 10:49

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ja pierdole!

Będzie epicko. Już się nakręciłem. Najbardziej na Dżem i moje ukochane KSU, Jelonka, Illusion i oczywiście Apo.


Re: Koncerty - Tomassen - 07-03-2012 14:31

Cytat:Jeden z najpopularniejszych zespołów metalowych świata może zagrać na warszawskich Ursynaliach - podają nieoficjalne źródła.

Według portalu alekoncerty.pl informację o występie na Ursynaliach miał potwierdzić w rozmowie lider grupy, Tuomas Holopainen. Nightwish miałby być ostatnią z ogłoszonych gwiazd festiwalu, który odbędzie się na kampusie SGGW w Warszawie w dniach 1-3 czerwca. Oficjalny komunikat ma zostać opublikowany przez organizatorów w środę wieczorem. Niewykluczone, że zespół zagra w Polsce więcej niż jeden koncert.

Nightwish rozpoczyna właśnie europejską trasę koncertową promującą płytę "Imaginaerum", wydany w zeszłym roku drugi album z nową wokalistką Anette Olzon. Tournee rozpoczyna się w marcu od rodzinnej Finlandii, z której przeniesie się do Rosji i na Ukrainę, a w kwietniu i maju zespół odwiedzi dalszą część Europy. W lecie przewidziane są występy na licznych festiwalach.

Założona w 1996 r. fińska grupa to jeden z najbardziej znanych przedstawicieli metalu symfonicznego, który zdobył sławę dzięki łączeniu ostrych partii gitarowych z wyeksponowanym brzmieniem klawiszy oraz operowym głosem pierwszej wokalistki Tarji Turunen. Grupę cechują poetyckie teksty nawiązujące m.in. do świata astralnego i fantasy, w większości napisane przez klawiszowca Tuomasa Holopainena. Po raz ostatni Nightwish wystąpił w Polsce w 2008 r. w hali Wisły w Krakowie.

A tu nowy twór Nightwisha:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5g8ykQLYnX0[/youtube]

Mówiąc wprost - bardzo fajny klip, trochę mi się z Hunterem kojarzy, pasuje klimatem do tego numeru, muzyka też dobra, ale wokal tragedia. Kompletnie jej głos tutaj nie pasuje.


Re: Koncerty - Lasq - 07-03-2012 17:08

Na Nightwish z Tarją bym poszedł a tak to lipa Wink

Edit: Chociaż akurat ten kawałek mi się podoba. Ogólnie nowy Nightwish ma swój styl i dopóki nie próbują śpiewać starych kawałków to jest nieźle, ale to i tak już nie to samo jednak.


Re: Koncerty - kojot - 16-03-2012 18:17

Wczoraj byłem na Comie w Palladium i powiem krótko, kurwa takiego czadu to ja nigdy nie słyszałem, do dziś jestem podekscytowany i pewnie zostanie mi to na parę dni jeszcze. Na supporcie byli Dr Miś. Ot, spłynął po mnie ich wykon, nic porywającego, Jakubik jedynie nadrabiał żartem. Gdy weszła Coma zaczęło się piekło. Na początku techniczni sprawdzali sprzęt, ale już słychać było spore skandowanie tłumu " Coma, Coma!", czy " Kurwa mać, Coma grać! ". I weszli, jakie ja kurwa miałem ciarki, to jest głowa mała. Już nawet nie pamiętam jaką piosenką zaczęli. Stare kawałki przeplatali nową płytą, ogółem, to były kawałki ze wszytkich płyt. Pogo też było, było przez prawie cały koncert w środku, jako, że to był mój pierwszy koncert taki, to w pogo wszedłem tylko raz, a później tworzyłem kółko, trochę posiniaczony, ale warto było !

Opisze mi ktoś jak to jest z juwenaliami ? Tylko studenci mają wstęp, czy jak ?


Re: Koncerty - mat.ka - 16-03-2012 19:15

Z juwenaliami to jest tak, że ten kto je dobrze pamięta ten zazwyczaj bawi się słabo. Albo kłamie.