Redcafe.pl - Manchester United Forum
Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? (/showthread.php?tid=19)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Oskar - 27-06-2008 16:24

Bez sensu liczyć na Sahę, on ma nogi/kolana z cukru, jedno nadwyrężenie i już długa kontuzja, tak od dwóch lat jest, "po co kupować napastnika, mamy Sahę", a w trakcie sezonu:" znowu SAF nikogo nie kupił na atak a Saha kontuzjowany :/".


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - maju - 27-06-2008 20:33

<a class="postlink" href="http://www.oneunited.pl/news_full.php?newsid=2429">http://www.oneunited.pl/news_full.php?newsid=2429</a>

Obecnie nie napastnik, a kasa jest nam potrzebna... To nie przelewki. Platini rządzi twardą ręką. DAĆ SZANSĘ MŁODYM xD

Foster -- chcąc nie chcąc, w takiej sytuacji muszę mieć twoje zdanie, iż to młodzi potrzebują szansy.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Oskar - 27-06-2008 20:35

Według mnie nie ma możliwości żeby nas nie dopuścili do LM. Porto, milan itp po korupcji udowodnionej odwołało się od decyzji wykluczenia z LM i mogą grać to nas mieliby nie dopuścić?


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - maju - 27-06-2008 20:41

co za różnica czy my jesteśmy manchester United czy CSKA Sofia? Jeśli klub ma potężne długi finansowe (a takie mamy, o ile nie większe ;/) to Platini wychodzi z prostego założenia:
Nie mogą grać w LM.
W końcu jest to LIGA MISTRZÓW. Mistrzów pod każdym względem. Tu nie gra się za zasługi. Gdyby w LM grały kluby za zasługi to Juve grałoby i w II lidze i w LM...

admin/moderzy -- przenieście 3 ostatnie posty do pasującego tematu. Taka mała prośba z mojej strony, żeby nie zaśmiecać tego tematu, w końcu jest od czego innego.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - mally - 28-06-2008 19:52

No już widzę jak dwa najbardziej popularne kluby na świecie jakiś tam Platini wywala z LM. <hahaha>


Napastnik? Tak. Wszystko zależy co z Saszką. Jak już musi odejść to Berba jest idealny na jego miejsce. Żadne tam Ville czy Campbelle.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Mata - 29-06-2008 12:37

Zdecydowanie TAK!

Jak każdy dobrze wie mamy w składzie tylko dwóch typowych napastników a mianowicie Rooneya i Teveza , Eagelsów i Saszek naprawdę nie warto jest liczyć bo jak nie kontuzja to marny poziom i tak w kółko . Wiadomo że celem transferowym nr jeden w tym że okienku powinien być typowy środkowy napastnik , łowca pola karnego, piłkarz który nie szuka piłki bo ona szuka jego w polu karnym . Najlepszym kandydatek do spełnienia nie jest Berbatov czy tam inny super orzeł jak Robinho . Klas Jan Huntelar i wszystko jasne <niesforny>
Dawać go do MU i tyle, wiadomo że Holenderska liga to nie Angielska ale przecież RvN trafił do nas z tejże ligi .


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - BartiMU - 29-06-2008 13:21

Mata napisał(a):Najlepszym kandydatek do spełnienia nie jest Berbatov

Hmmm... na jakiej podstawie tak twierdzisz? Berbatov ma za sobą już drugi udany sezon w Premier League i jeśli zasiliłby atak Manchester United to myślę że nie miałby dużych problemów z aklimatyzacją na Old Trafford. Na pewno nie trzeba go skreślać z tej listy po wg. może On być pewniejszym punktem niż Huntelaar grający w słabszej od Premier League, Erindevisie.

Mata napisał(a):Dawać go do MU i tyle, wiadomo że Holenderska liga to nie Angielska ale przecież RvN trafił do nas z tejże ligi .

Fakt że Holendrzy czują się dobrze w Anglii ale ja stawiałbym jednak na Bułgara który jakieś tam ogranie na Wyspach ma i na pewno umie już oszukać kilku obrońców. W porównaniu obaj dobrze grają głowami jak i nogami. Być może Holender jest nieco lepszy technicznie, ale za to Berbatov nadrabia walecznością. Cóż zobaczymy jak się sprawa potoczy dobrze by było widzieć na Old Trafford kogoś z tej dwójki zawodników Smile

PS. A Co do Robinho to wg. mnie była by to wielka pomyłka...


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - maju - 29-06-2008 13:29

Jeśli przyjdzie Hunter to granie będzie polagało na dostarczaniu piłek Hunterowi. Pamiętasz czasy Ruuda? Z tego co mi wiadomo grał od 2001 do 2006 roku w United, a w tym czasie nei doszliśmy do półfinału LM, a PL wygraliśmy 2 razy (2001 i 2003). Nie liczę innych tam FA Cup i Curlingów, bo to gówna. Ruud gra tak samo jak Hunter. Czy opłaca nam się to? Chyba nie bardzo, bo teraz zdobywanie goli rozkłada się równomiernie na cały zespół, a to owocuje.
Jestem za napastnikiem, ale za Villą, bądź Berbatovem. Jednak bardziej optowałbym za Hiszpanem Wink


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - BartiMU - 29-06-2008 13:37

maju1309 napisał(a):Jednak bardziej optowałbym za Hiszpanem

Z tym że Villa nie jest tak rosłym napastnikiem i znów może nam się trudno grać ze skrzydeł gdzie trzeba będzie dośrodkowywać. Nie będzie miał kto powalczyć... może i zdarzą się wyjątki typu Rooney-Wigan ale tak to może być nam cięzko dlatego też ja jestem z Berbą lub Hunterem, Villa to ostateczność a ztej trójki wybrałbym Bułgara. Jednak my wiele nie zmienimy w transferach Fergiego Wink


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - maju - 29-06-2008 13:43

BartiMU napisał(a):Z tym że Villa nie jest tak rosłym napastnikiem i znów może nam się trudno grać ze skrzydeł gdzie trzeba będzie dośrodkowywać.
Rzeczywiście, tego nie brałem pod uwagę i to może być powód, dla którego właśnie Berbatova Fergie wybierze. Chiciaż centry ze skrzydeł (z szybkich akcji) raczej rzadziej się nam zdarzają. Częściej bywa tak, że gdy obrońca może zacentrować woli zaciąć piłkę na drugą nogę, potrzymać ją, popatrzeć jak są ustawieni partnerzy, a do tej pory w polu karnym najczęściej jest juz Ronaldo. Przy rzutach rożnych mamy też duużą siłę ognia w powietrzu.
Z tego, co ostatnio na OU wyczytałem jego szanse na transfer są bardzo małe, bo nawet jego agent odradza mu transfer... Dlatego ciągle wolę Villę.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Kisia92 - 29-06-2008 14:00

Tylko, że Villa ciągle jest łączony z Tottenhamem. To jest taka sama sytuacja jak w Liverpoolu. Hiszpan jako trener i każdemu graczowi z płw. Iberyjskiego będzie pod jego skrzydłami łatwiej. Nie ma bariery językowej, a to wiele dla takiego gracza znaczy. Koguty się bardzo wzmacniają i w zasadzie są to trafione transfery(no może poza Dos Santosem). Ma tam facet perspektywy. Kupując go zdają sobie chyba sprawę, że Nie utrzymają Dimitara. Ta sprawa ciągnie się już długo i chcę by w końcu się zakończyła.
Jakby to Szpaku powiedział"to zawodnik kompletny". Taki jakiego nam potrzeba. Wysoki, kreatywny, sprawdzony, doświadczony i skuteczny. W Przeciętnym Tottenhamie nastrzelał trochę goli i siał postrach nawet wśród tych najlepszych obrońców.
W parze z którymś z naszych niskich walczaków mógłby stworzyć idealny duet. Nie ważne czy z Roo czy z Tevezem, obaj grają podobnie.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Mata - 29-06-2008 14:09

BartiMU napisał(a):Mata napisał(a):Najlepszym kandydatek do spełnienia nie jest Berbatov

Hmmm... na jakiej podstawie tak twierdzisz? Berbatov ma za sobą już drugi udany sezon w Premier League
Błąd , duży błąd udane to on ma pół sezonu przecież wiosną nie było o nim nic słychać . Jakby zapadł się pod zmienię . Może i strzelał te gole ale wszystko w okół niego ucichło , świetny piłkarz części sezonu ale nie na 38 spotkan...

maju1309 napisał(a):Ruud gra tak samo jak Hunter

Sory ale Ty chyba nie widziałeś 10 meczy RvN i tyleż samo Huntera ...



Nie wiem naprawdę co wy wszyscy widzicie w tym Bułgarze , naprawdę nie wiem ...


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Foster - 29-06-2008 14:20

Jeśli mamy już kupić jakiegoś napastnika to głównym kandydatem powinien być Dimitar Berbatov. Ma on już za sobą dwa sezonu na angielskich boiska i trzeba powiedzieć że radzi sobie bardzo dobrze, strzelił dotychczas 46 bramek. Widać że odpowiada mu styl gry na wyspach, a inni? Nie wiadomo... Huntelaar strzela praktycznie bramę za bramą w lidze Holenderskiej, ale wiemy jaka jest różnica między tą ligą a Angielską... ktoś pewnie zaraz napisze że przecież Ruud sobie poradził. W porządku ale taki Keżman już sobie nie poradził...Poza tym martwi mnie fakt że możemy wrócić do takiego stylu gry tak, jak za czasów Ruuda, ktoś już tam wyżej o tym wspomniał....
Villa ma za sobą bardzo dobry sezon w przeciętnej Valencii i bardzo dobry występ na ME, które niestety z powodu już się dla niego zakończyły...tylko jest jeden problem. Tak jak wspomniał Barti nie jest on za wysoki... a my już mamy takich napastników (czyt. Rooney i Tevez) i kolejny wg mnie nie jest nam potrzebny.

Także ja mówię jak już mamy kupić napastnika to ja jestem za Bułgarem, który w Anglii radzi sobie bardzo dobrze. Nie będę również płakał gdy nie kupimy żadnego napastnika...tym bardziej że tylko my chcemy go kupić, także jakby co to do transferu może dojść w styczniowym oknie transferowym....


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Lukas - 29-06-2008 14:33

Mata napisał(a):Klas Jan Huntelar i wszystko jasne <niesforny>
Dawać go do MU i tyle, wiadomo że Holenderska liga to nie Angielska ale przecież RvN trafił do nas z tejże ligi.
Nigdy nie lubiłem RvN- taki sęp w polu karnym. Fakt- był królem pola karnego i zdobył mnóstwo bramek, ale nie tylko to się liczyło. Jak wspomniał maju, podobnie wyglądało by to pewnie z Klaasem-Janem- wszystkie piłki grane na jego a on dostawia tylko nóżkę tudzież głowę i Hurra.
W nowym sezonie, po odejściu Ruuda z Old Trafford cały zespół wziął się za strzelanie bramek. Fakt- trzeba było więcej kombinować, bo już nie wystarczyło dograć do kogoś z przodu i bramka. Wymagało się większego zaangażowania w akcje ofensywne- podobało mi się to. Z tego co kojarzę to z pierwszej 11 nie udało się strzelić tylko Garemu, więc efekty były całkiem niezłe Smile
Huntelaar za bardzo przypomina mi RvN, więc nie chciałbym go zobaczyć w MU. Bardziej skłaniałbym się do któregoś z młodych wychowanków- ewentualnie Berbatov, jeśli SAF koniecznie chciałby kogoś sprowadzić. Jest sprawdzony na wyspach i posiada wszystkie umiejętności, które powinien mieć mieć piłkarz na miarę United.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Foster - 29-06-2008 15:34

Mata napisał(a):Błąd , duży błąd udane to on ma pół sezonu przecież wiosną nie było o nim nic słychać . Jakby zapadł się pod zmienię . Może i strzelał te gole ale wszystko w okół niego ucichło, świetny piłkarz części sezonu ale nie na 38 spotkan...

Pisałem to jeszcze na starym forum ale widzę że nie czytałeś tego....To że gazety o nim nie pisały to nie znaczy że on nic nie robił!
21 kolejka Totenham 6:4 Reading - Berbatov (6, 62, 72 i 84 minuta)
...
24 kolejka Totenham 1:1 ManUtd - Berbatov (20min)
25 kolejka Totenham 3:0 Derby - Berbatov (90 min)
...
27 kolejka Totenham 4:0 WHU - Berbatov (8 i 10 min)
...
29 kolejka Totenham 4:4 Chelsea - Berbatov (60 min)
...
32 kolejka Totenham 1:1 Blackburn - Berbatov (6 min)
...
34 kolejka Totenham 1:1 Wigan - Berbatov (5 min)
...

11 bramek w ostatnich 16 ligowych meczach, to mało? Do 20 kolejki strzelał mało (tylko 5 bramek) ale dokładnie wszyscy pamiętamy jak na początku grał Totenham, kompletne dno...MaTa powtarzam jeszcze raz, to że gazety o nim nie pisały to nie znaczy że "zapadł się pod zmienię" 8-)