Redcafe.pl - Manchester United Forum
Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? (/showthread.php?tid=19)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Rafcio - 01-07-2008 12:12

Wkipedia dobra rzecz Big Grin

A więc Hunter ma 25 (!) lat. Jest wychowankiem PSV. A miliardy bramek strzela juz od czasów gry w Apeldoorn (2003 r.)

Więc ja np. całkowicie zgadzam się z Mallym.

A ośmiesza to się tutaj mnóstwo osób. Naprawdę :]
//I po co takie teksty?- sebos


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Kisia92 - 01-07-2008 12:22

kisia92 napisał(a):(chyba)jest ich wychowankiem
Nie byłam tego pewna, i jak widać się myliłam, ale wyraz 'chyba' jednak coś znaczy nie?

Cytat:i nie pisz mi skąd wiem, bo po prostu wiem.
Dobrze nie zrobię tego, twa prośba mnie przekonała...

Masz 6 zmysł?


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - sebos_krk - 01-07-2008 12:24

Rafcio napisał(a):Wkipedia dobra rzecz Big Grin

A więc Hunter ma 25 (!) lat. Jest wychowankiem PSV. A miliardy bramek strzela juz od czasów gry w Apeldoorn (2003 r.)
Szczególnie, że angielska wiki podaje co innego.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Rudii - 01-07-2008 12:30

Cytat:A mówił on coś kiedyś o swojej miłości do Ajaxu? I co, że niby jak mu United albo Real złożą ofertę kontraktu, to odmówi, bo w jego sercu jest Ajax :lol: Kasa, misiu kasa.

No tak jest. Zgadzam się, ale co to ma do rzeczy ?. Ja nie mówiłem, że nie odejdzie tylko, że nie wiadomo jaki ma stosunek do swojego aktualnego klubu. Tevez kocha Boca Juniors, a jakoś u nas gra. Boruc kocha Legie, a gra w Celticu. Pytasz się czy Holender coś kiedyś mówił o swojej miłości do klubu z Amsterdamu. Nie, nie mówił, bo gdyby to powiedział to nie byłoby teraz tej dyskusji. Pozatym działacze Ajaxu są już gotowi na jego odejście. Teraz kwestia gdzie przejdzie. Wątpie żeby przyszedł do nas. Przypomnijcie sobie ostatnią wypowiedź Fergusona odnośnie transferów


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Rafcio - 01-07-2008 12:31

Rafcio napisał(a):I po co takie teksty?- sebos

Bo to prawda jest. Ale racja, że w złym temacie.

sebos_krk napisał(a):Szczególnie, że angielska wiki podaje co innego.

Sprawdź jeszcze raz Tongue

<a class="postlink" href="http://en.wikipedia.org/wiki/Klaas-Jan_Huntelaar">http://en.wikipedia.org/wiki/Klaas-Jan_Huntelaar</a>
<a class="postlink" href="http://www.igol.pl/player,721.html">http://www.igol.pl/player,721.html</a>
<a class="postlink" href="http://pl.wikipedia.org/wiki/Klaas-Jan_Huntelaar">http://pl.wikipedia.org/wiki/Klaas-Jan_Huntelaar</a>

Sprawdziłem i nie masz racji. H & K Drempt oraz De Graafschap. Tak podaje angielska wikipedia.//sebos

1. Myslałem, że masz na myśli jego wiek.
2. Pierwszy kontrakt seniorski podpisał w PSV (do Eindhoven przeszedł w wieku 17 lat). Juniorski w De Graafschap a zaczął kopac piłkę w H & K Drempt.
Można się kłócic o to którego klubu jest wychowankiem. Napisałem PSV bo wzorowalem się na tym fragmencie "He previously represented PSV Eindhoven, De Graafschap, AGOVV Apeldoorn, and SC Heerenveen."


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - matys - 01-07-2008 12:32

Kisia92 napisał(a):Nie byłam tego pewna, i jak widać się myliłam, ale wyraz 'chyba' jednak coś znaczy nie?
Nie krzycz po mnie :/

Przecież ci odpisałem, ze to nie jego pierwszy klub, więc o co ci chodzi. Uraziłem cię czy co, ze tak dymisz.
Kisia92 napisał(a):Masz 6 zmysł?

Mam.

No i żeby nie było OT: Potrzeba nam napastnika.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - mally - 01-07-2008 12:46

Kisia92 napisał(a):mally,
Chcesz mnie cytować i łapać za słówka to poczytaj chociaż moje wypowiedzi bo teraz się w moich oczach ośmieszyłeś.
Ale jakie za słówka? Jakie łapać? W Twoim kierunku było pytanie, czy nie uważasz, że jest z nim coś nie tak, skoro jest taki wspaniały, tyle klubów go chce, a on dalej gra w Ajaxie?
Kisia92 napisał(a):a na koniec, powiedz mi ile lat ma Hunter i od ilu sezonów jest taki super?
No jest super gdzieś tak od 3 sezonów. Przynajmniej od 3 sezonów o nim coś słychać.
Kisia92 napisał(a):ps. Ktoś miał racje pisząc, że chcesz na siłę się ludzi czepić.
Jakbym się na tym skupiał to dziś napisałbym przynajmniej 74 posty. Wink


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Kisia92 - 01-07-2008 12:56

Cytat:Ale jakie za słówka? Jakie łapać?
'Hunter'Wink
To wyglądało tak jakbym była jego wielką i oddaną fanką, oraz że muszę ci na te pytanie odpowiadać, ale tak nie jest. Dla mnie na dzień dzisiejszy istnieje tylko Berbatov. Huntera cenie, ale nie w United.

Cytat:Jakbym się na tym skupiał to dziś napisałbym przynajmniej 74 posty.
48 to nie taki zły wynik.

Skończmy tą dyskusję.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - sebos_krk - 01-07-2008 12:56

Ja bym radził skupić się na tematyce napastnika, bo o tym tutaj rozmawiamy, a wszelkie niejasności wyjaśniać sobie na PW


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Figlarz - 01-07-2008 14:14

A co z Welbeckiem? Jego nie bierzecie pod uwagę ?


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Rafcio - 01-07-2008 14:16

Cytat:A co z Welbeckiem? Jego nie bierzecie pod uwagę ?

Nie.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - woozi - 01-07-2008 21:49

Figlarz napisał(a):A co z Welbeckiem? Jego nie bierzecie pod uwagę ?
Teraz w Manchester United nie ma takich talentów na miarę Beckham, Scholes czy Butt, nie wiem czy mozemy teraz w pełni opierać grę na młodych wychowanków. Niektórych wypożyczamy do słabszych klubów i to jest moim skromnym zdaniem najlepsze zyskują doświadczenie i nie spada na nich od razu duża presja.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Sarni - 02-07-2008 03:41

Ok, dopiero dorwalem to forum, bo myslalem ze po DP juz nic nie ma, a tu niespodzianka. Co bede robil dalej, wiecie sami.

Przeczytalem dwie strony tematu, teraz moge sie ustosunkowac do kilku glupot, ktore przeczytalem:

1. TEORIA: Huntelaar nie chce odchodzic z Ajaxu. Nie chce sie spalic, nie chce podzielic losu Babela i Pienaara + jakiestam pierdoly.

ODPOWIEDZ: Huntelaar chce odejsc z Ajaxu. Nie boi sie, ze spali, a nawet jak spali, to pod wzgledem finansowym to wciaz bedzie oplacalne. Wcale tak dlugo tam nie siedzi, ze brak transferu mialby o czyms swiadczyc, pilkarze nie przechodza z klubu do klubu co pol roku, nawet jesli sa swietni. Poza tym Ajax to nie jest maly klub, z ktorego trzeba bylo szybko uciekac. Teraz powinien odejsc, bo Ajax nie ma zbytnio pieniedzy na takiego zawodnika - dokupili Sulejmaniego za konkretna kase, nie zagraja w LM = brak dodatkowych funduszy, brak innych pilkarzy na sprzedaz (choc Heitinga juz poszedl).

Podzielic los Babela? A co on takiego zrobil zlego, ze mu transfer za granice nie wyszedl na dobre? Przeciez byl powolany do reprezentacji na Euro, tylko kontuzja zatrzymala go przed wyjazdem. W Liverpoolu grywal malo, ale miewal tez problemy z kontuzjami i z brakiem pojecia Beniteza. Huntelaar pewnie nie mialby nic przeciwko takiemu pierwszemu sezonowi za granica.

Pienaar? Przeciez on w Ajaxie sie nie wybijal, dlatego poszedl do Borussi i Evertonu, a nie Bayenu i Manchesteru.

Zostanmy przy temacie Huntelaara.

2. TEORIA: Nie pasowalby do stylu. Znowu Ruud. Nic bysmy nie wygrali. Nudna, wolna pilka. Slabo bedzie.

ODPOWIEDZ: W jaki sposob Ruud nie pasowal do stylu? To, ze od razu po jego odejsciu wygralismy mistrzostwo wcale nie znaczy, ze jest to zasluga braku dobrego napastnika z przodu. On nie mial okazji grac z Carrickiem i Scholesem za plecami, nie mial przyjemnosci grania z w pelni uksztaltowanym Ronaldo i z tak funkcjonujaca obrona. To nie jest tak, ze jak Ruud przyszedl to powiedzial "kupujecie mi Djembe-Djembe, Klebersona, Liama Millera i Alana Smitha, bo ja chce sie wybijac". On po prostu przez wiekszosc sezonow nie mial z kim grac, jak wszyscy zlapali forme w 2003 to gralismy super pilke i z Ruudem, i z Beckhamem. Poza tym Huntelaar we wspolpracy z partnerami jest jeszcze lepszy.

Zaraz cos zlapie to odpisze dalej.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - michal85 - 02-07-2008 07:13

@Sarni

Wszystko fajnie i super, ale nie zmienia to jednak faktu, że kiedy grał Loui to wyglądaliśmy lepiej. Nie na darmo do składu kosztem RvN wszedł Francuz. Jak dla mnie fajnie by było mieć w kadrze zawodnika typu RvN, chociażby po to, aby zróżnicować nasz napad. Jak jednak wcześniej zaznaczyłem - moim zdaniem nowy napastnik powinien nas zasilić tylko w przypadku, kiedy z klubem pożegna się Saha.

Cytat:Teraz w Manchester United nie ma takich talentów na miarę Beckham, Scholes czy Butt, nie wiem czy mozemy teraz w pełni opierać grę na młodych wychowanków.
A skąd to możesz wiedzieć, jak mało kto dostaje szansę. Tak jest prawda, że w dzisiejszych czasach małe szanse na przebicie się do pierwszej drużyny mieliby wymienieni przez Ciebie zawodnicy.

W następnym sezonie nie liczę na Welbecka, ale mam nadzieję, że szansę chłopak dostanie. Tak samo jak Evans, Campbell, czy Simpson w przyszłym sezonie.

Cytat:Niektórych wypożyczamy do słabszych klubów i to jest moim skromnym zdaniem najlepsze zyskują doświadczenie i nie spada na nich od razu duża presja.
To zależy do jakich klubów. Prawda jest niestety taka, że ostatnio nie trafiamy z tymi wypożyczeniami. Nie wiem czy oddawanie naszych zawodników, którzy do surowych technicznie przecież nie należą, do siermiężnej Championship, jest najlepszym pomysłem


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Rafcio - 02-07-2008 07:29

michal85 napisał(a):A skąd to możesz wiedzieć, jak mało kto dostaje szansę. Tak jest prawda, że w dzisiejszych czasach małe szanse na przebicie się do pierwszej drużyny mieliby wymienieni przez Ciebie zawodnicy.

Nie uważasz, że oni po prostu mieli coś czego dzisiejszym wychowankom najwyraźniej brakuje?

Talent? Nawet baaaardzo wielki.