Redcafe.pl - Manchester United Forum
Muzyka - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Muzyka (/showthread.php?tid=253)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


- WoLaK - 05-12-2007 11:27

Mi ostanio spodobaly sie dwa zespoly:
Lost prophets - calkiem przyjemny punk
30 seconds to Mars - po prostu genialna kapela,plyta A beautifull lie jest swietna teraz caly czas jej slucham.Bardzo polecam

A co do murzynskich kawalkow ostatnio slyszalem i nawet mi sie spodobalo Bonyfide girl - chyba jakos tak


- ziomo - 05-12-2007 15:28

WoLaK napisał(a):ostatnio slyszalem i nawet mi sie spodobalo Bonyfide girl - chyba jakos tak

Mnie ta piosenka zbytnio do gustu nie przypadła.

Ja o tym,że 50cent zapoda w Warszawie dosiedziałem się wczoraj słuchając ESKI.Jakbym wiedział wcześniej to bym pojechał,tylko by mi rodzice nie pozwolili,chyba żebym jechał z Zashim( :lol:)to może by się ich jakoś dało namówi,ale tak czy tak już nie ma szans żeby jechać.


- Futbolowa - 07-12-2007 14:15

U mnie w głośnikach ostatnimi czasy królują: Yellowcard, Bowling For Soup, Sum 41, Fall Out Boy i SR-71. Czasem wracam także do Czerwonych Gitar i Wandy Kwietniewskiej.


- Grzeho - 21-12-2007 15:44

Niedawno doszly mnie sluchy,ze Brytujska piosenkarka Lilly Allen jest w ciazy. Wojtus, mam nadzieje, ze to nie Twoja sprawka, bo to w koncu Twoj "Aniolek z Wysp" :lol:


28 maja koncert Metallicy w Polsce, nie moje klimaty, ale na pewno kilku fanow sie tutaj znajdzie :wink:


- ziomo - 21-12-2007 16:03

To ja zapodam tu link do piosenki kibica/ów o Cracovi Kraków.WoLak pewnie z chęcią posłucha :lol: :lol:.

<a class="postlink" href="http://xetoc.wrzuta.pl/audio/bpVa4GYO2B/cracovia_krakow">http://xetoc.wrzuta.pl/audio/bpVa4GYO2B/cracovia_krakow</a>


- WoLaK - 21-12-2007 16:36

Hmmmm...
Przesluchalem to i lekko mowiac jestem zdegustowany.To co teraz napisze nie jest spowodowane tylko tym ,że jestem kibicem Wisły Kraków
Te piosenke pisal chyba jakis totalny imbecyl,ktory chyba nie rozumial tego co "tworzy".
Teksty:
"na wrogow czeka stryczek"
"przyjdzie dzien kiedy kazdy pies wislacki bedzie wisiec"

Przeciez to jest jakas paranoja.Nie wiem ...mi sie wygadywanie takich rzeczy w glowie nie miesci.
Takie rzeczy to wygaduja tylko osoby,ktorych pilka gowno obchodzi,a ich jedynym celem jest ponapierdalac sie.To jest zalosne.

Co innego jak ktos nagra fajna piosenke o swoim klubie.Bardzo podoba mi sie kawalek Libera,Czysta Gra.Za Lechem nie przepadam,ale kawalek jest fajny.

A co do Caracovii to jej kibice sa godni pożałowania.Kumpel byl raz na meczu na Stadionie przy ul.Kałuży.W sklepiku było wiecej gdagetow "antyWisla" niz Cracovii.Tak samo podczas derbów Krakowa.Czesciej slychac bylo ambitny okrzyk "Wisla! Co ? Ty k*rwo" niz doping dla wlasnego zespolu...


- woyteq - 21-12-2007 17:27

zmieniajac temat z tego zenujacego kawalka oprocz polskiego hip hopu ktory po prostu trzeba lubic dlatego nie bede na sile do niego przekonywal pragne podzielic sie swoim gustem tzn bardzo podoba mi sie wszystko co pochodzi od Cypress Hilla i The Prodigy, nie pogardze jakimis na prawde dobrymi kawalkami dyskotekowymi a takze stare niezle hity z disco polo (w autokarze na wyjezdach rzadzi )


- ziomo - 21-12-2007 18:12

WoLaK napisał(a):Teksty:
"na wrogow czeka stryczek"
"przyjdzie dzien kiedy kazdy pies wislacki bedzie wisiec"

Pewnie śpiewał to tylko dlatego,żeby się rymowało.


Co do piosenki to niee wiedziałem,że Cracovia ma sztamę z Koroną Kielce.


- WoLaK - 21-12-2007 18:14

ziomo napisał(a):
WoLaK napisał(a):Teksty:
"na wrogow czeka stryczek"
"przyjdzie dzien kiedy kazdy pies wislacki bedzie wisiec"

Pewnie śpiewał to tylko dlatego,żeby się rymowało.
Taa,ale lepiej zeby cos mialo sens i prezentowalo chociaz jakis elementarny poziom niz zeby sie rymowalo.


- Wojtek3 - 22-12-2007 09:01

Jesli chodzi o bardzo dobry hip hop polski to polecam albumy WWO - Moda, W Wyjatkowych Okolicznosciach, Zipera - Druga Strona Medlu, czy tez Molesta - Powrot Wink

No a cos al'a New York Gangsta to Cypress Hill, N.W.A czy tez w ostatecznosci The Game ale to juz nie z klasyki Wink


- Skull - 26-12-2007 00:59

Kapel których ja słucham pewnie większosc z was by nie kojarzyła ,no ale z takiej muzy komercyjnej to podobają mi sie takie kawałki:

Hard-Fi - suburban knights
50 Cent & Timberlake - ayo technology
Timbaland feat Keri cos tam (tytul way i are ...)

Lubie stary kawałek Peji - Co Cię boli

A tak to przeważnie The Analogs,Rancid i takie tam :wink:


- ziomo - 26-12-2007 16:14

Skull napisał(a):50 Cent & Timberlake - ayo technology
Timbaland feat Keri cos tam (tytul way i are ...)

Swój chłop.

A oprócz "Fifti'Ego"i Justina śpiewa tą piosenkę z nimi niejaki Timbaland.


- man utd fan - 26-12-2007 16:43

Ja mam pięć ulubionych tytułów:

1.Timbaland ft One Republic-Apologize
2.Liber-Najszybszy w mieście
3.Liber-Czysta Gra
4.50 cent-I Get Money
5.Akon-Sorry, Blame It On Me


- WoLaK - 26-12-2007 16:59

man utd fan napisał(a):1.Timbaland ft One Republic-Apologize

Timbaland ft ...
Jak mnie to rozwala.Facet w tej pisence kilka razy zrobil ehhh ehhh jakby sie mial problemy z żołądkiem i jest jeszcze przed One Republic...n/c

Ale piosenka tez mi sie podoba Smile


- Red - 26-12-2007 21:43

Skull a załozymy sie, ze ja bym kojarzyl? Tongue