Redcafe.pl - Manchester United Forum
Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? (/showthread.php?tid=19)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - elmaggico - 05-07-2008 18:47

Holenderski supersnajper jest gotowy opuścić Ajax Amsterdam. Jan Klaas Huntelaar twierdzi, że z przyjemnością pójdzie w ślady swojego reprezentacyjnego kolegi Ruuda van Niestelrooya, który parę lat temu występował na Old Traford.

Transfer Huntelaara stał się bardziej prawdopodobny po tym, jak do Ajaxu dołączył ofesywnie usposobiony Miralem Sulejmani. Bramkostrzelny Huntelaar wyceniany jest na około 20 milionów Euro. Oprócz Manchesteru United, także Real Madryt wyraża zainteresowanie młodym Holendrem.

Kierunek angielski wydaje się być najbardziej prawdopodobny. "Kocham United, granie na Old Traford to marzenie dla wielu. Chciałbym tam zagrać, tym bardziej, że Ruud grał tam kilka lat temu i odnosił spore sukcesy." - powiedział sam zainteresowany.

Jan Klaas Huntelaar wystąpił w 80 meczach Ajaxu i strzelił aż 70 bramek! W reprezentacji zagrał trzynastokrotnie strzelając 8 goli.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Sarni - 06-07-2008 01:10

Cytat:Kadra była wtedy słabsza, ale i PL była słabsza. Wszystko się wyrównuje.

Nieprawda. Premiership w ciagu 3 ostatnich lat nie poczynila takiego postepu, jaki zrobilo United sprowadzajac Evre, Vidica, Teveza, Andersona, Naniego, Hargreavesa, Carricka, ani takiego postepu jak zrobil sam Ronaldo. Jest mocniejsza, ale wcale nie o mile swietlne, co wydajesz sie sugerowac. Tamten sklad nawet jak na tamta lige byl po prostu za slaby.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Rafcio - 06-07-2008 11:25

Źródło skysports wiec transfer Huntelaara wydaje sie być prawdopodobny.

Osobiście jestem obojętnie nastawiony do tego transferu. Chociaż w niejednym spotkaniu minionego sezonu mieliśmy problemy ze skutecznością, Holender zdecydowanie mógłby pomóc.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Foster - 06-07-2008 11:42

On chce grać dla United, SAF i reszta go chcą... więc wydaje się że za kilka, kilkanaście dni przeczytam że Jan Klaas Huntelaar podpisał kontrakt z Manchesterem United...

Jego bilans jest znakomity, 80 meczy 70 bramek... liga ta może nie należy do najlepszych lecz mało kto może się pochwalić takim wynikiem Smile

Moim faworytem był i jest Berbatova lecz jak wiemy trudno jest go wyciągnąć z Totenhamu. Z Hunterem nie będzie tak trudno. Będzie też tańszy i młodszy...

Zobaczymy jak to wszystko jeszcze się poukłada Smile


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Sarni - 06-07-2008 16:07

Rafcio napisał(a):Źródło skysports wiec transfer Huntelaara wydaje sie być prawdopodobny.

Osobiście jestem obojętnie nastawiony do tego transferu. Chociaż w niejednym spotkaniu minionego sezonu mieliśmy problemy ze skutecznością, Holender zdecydowanie mógłby pomóc.

To samo SkySports, ktore donosilo o zblizajacym sie transferze United i poinformowalo, ze Lampard podpisal kontrakt z Interem Mediolan 2 tygodnie temu. Strach sie bac takiego zrodla.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - RedLucas - 06-07-2008 20:33

Ja się bardzo cieszę, że Huntelaar jest tak blisko przenosin na Old Trafford. To właśnie jego, a nie Berbatova chce zobaczyć w koszulce United. Jak dla mnie snajper kompletny. W dodatku snajper, którego potrzebujemy. Każdy z nas dobrze wie, ze Rooney i Tevez to napastnicy, którzy lubią sie cofnąć do głębi pola i właśnie stamtąd konstruować akcje. Brakuje nam takiego sępa, który wykańczałby te wszystkie sytuacje. Według mnie Huntelaar idealnie by tu pasował Smile


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Rafcio - 06-07-2008 20:41

Sarni napisał(a):To samo SkySports, ktore donosilo o zblizajacym sie transferze United i poinformowalo, ze Lampard podpisal kontrakt z Interem Mediolan 2 tygodnie temu. Strach sie bac takiego zrodla.

I tak lepsze niż większość innych :]


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - maju - 07-07-2008 08:27

Sarni napisał(a):Jest mocniejsza, ale wcale nie o mile swietlne, co wydajesz sie sugerowac. Tamten sklad nawet jak na tamta lige byl po prostu za slaby.
to czemu w 2003 wygraliśmy ligę? skład dobry był, taktyka gówniana
powtarzam: NIE CHCĘ DRUGIEGO SĘPA!!!


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Sarni - 07-07-2008 09:34

maju1309 napisał(a):
Sarni napisał(a):Jest mocniejsza, ale wcale nie o mile swietlne, co wydajesz sie sugerowac. Tamten sklad nawet jak na tamta lige byl po prostu za slaby.
to czemu w 2003 wygraliśmy ligę? skład dobry był, taktyka gówniana
powtarzam: NIE CHCĘ DRUGIEGO SĘPA!!!

Matko boska, w drugim temacie z rzedu musze cie solidnie opierdolic, bo nic z tego nie bedzie.

"Sklad dobry byl" ROTFL. Potrafisz tylko puste slowa pisac? Nie mozesz go przeanalizowac i dojsc do wnioskow tylko popierasz swoje bezsensowne teorie na sile?

W 2003 mielismy najmocniejszy sklad za czasow Ruuda. Keane byl w dobrej formie, Giggs byl w dobrej formie, Scholes byl w DOSKONALEJ formie, Beckham gral bardzo dobrze i Solskjaer przezywal swoj renesans, nawet Veron czasami cos gral. Obrona byla z kolei znacznie gorsza od obecnej, co uniemozliwilo nam wygranie Ligi Mistrzow i utrudnilo walke o mistrzostwo, ktore tak naprawde bardziej Arsenal przegral, niz my wygralismy (choc poscig imponujacy). Rok pozniej Solskjaer juz nie gral, Giggs i Keane w kolejnym sezonie byli juz znacznie ponizej swojego poziomu, Beckham odszedl, to samo Veron.

Taktyka gowniana, no tak, bo przeciez nie maczal w niej palcow geniusz taktyczny Benitez. A moze po krotce opiszesz ta taktyke? Gra na sepa, tak zeby on strzelal bramki w ogole sie nie ruszajac po boisku, zgadlem? Tyle, ze wtedy Scholes strzelil najwiecej bramek w 1 sezonie w swojej karierze, podobnie zreszta jak Beckham. Druzyna w 2003 roku byla namiastka tego, co mogloby czekac United z Ruudem w skladzie, gdyby udalo sie zrobic zmiane warty w miare plynnie. Niestety, Ruud mial ten pech, ze przez nastepne lata jego pobytu druzyna byla przemeblowywana, kolejni pilkarze testowani, a on na tym cierpial.

Sep to tylko twoje podworkowe okreslenie, w pilkarskim slowniku taki zawodnik figuruje raczej jako "skuteczny napastnik". Bo gadanie, ze Ruud byl statyczny i nic na boisku nie robil to po prostu bzdura. Nie byl maratonczykim pokroju Teveza czy Sahy, ale na druzyne w stosownym stopniu pracowal.

Anyway, podalem ci wyzej kadre United z roku 2005. Jesli nie jestes w stanie przyznac, ze byla to druzyna za slaba na mistrzostwo, a nie zle ulozona taktycznie, i ze to nie byla wina Ruuda, to jestes po prostu slepy.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - miszcz26 - 07-07-2008 10:23

Odnosze wrażenie że jedyne co robimy (robicie) w tym wątku to pokrzykiwania - "A Ruud dobry" albo " a Ruud zły" zapytam sie raz - SO FUCKIN WHAT? czy Ruud graj jeszcze w MU? nie! to po kiego wała rostrząsania co byłu "za Ruuda"??
Przestańcie żyć historią! normalnie czasem krew mnie zalewa jak czytam 3 stronę postów i cytowanek odnośnie chlubnych i mniej chlubnych lat MU..... "za Ruuda" jakbym słyszał TVN24 i przepychanki "a wałęsa był agentem" albo "a nie wcale wałęsa agentem nie był"
Dobra wywnętrzniłem się
Wracając do tematu napastnika - dziś mi wpadło w oko - bodajże na onecie art odnośnie Wengera i transferów Arsenalu - z arta wynikało że Huntelaar ma przechodzć do Kanonierów - ktoś coś o tym słyszał z innych żródeł?


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Foster - 07-07-2008 10:34

miszcz26 napisał(a):Wracając do tematu napastnika - dziś mi wpadło w oko - bodajże na onecie art odnośnie Wengera i transferów Arsenalu - z arta wynikało że Huntelaar ma przechodzć do Kanonierów - ktoś coś o tym słyszał z innych żródeł?

Po pierwsze na onecie jest bardzo dużo głupich plotek, a po drugie po raz pierwszy w ogóle słyszę aby Wenger interesował się Huntelaarem Wink

Panowie skończcie już tą głupio gadkę na temat Ruuda, bo to już jest wkurzające... :evil:

Hunetalaar czy Berbatov? A może jeszcze jakiś inny napastnik? Który napastnik zasili szeregi Czerwonych Diabłów? Tym się lepiej zająć, a nie tym co już było...


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - maniek4466 - 08-07-2008 16:02

Zdecydowanie jestem za Hunetalaarem, czytałem ostatnio wywiad na stronce poświęconej ManUtd i napastnik ajaxu powiedzial ,iż chciałby przejść do klubu z tak bogatą historią oraz pragnąłby podążyć tą drogą co RVN. Smile

Nie wyobrażam sobie Berbatova w koszulce ManUtd, nie wiem dlaczego. Tongue


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - paolo - 08-07-2008 17:01

maniek4466 napisał(a):Nie wyobrażam sobie Berbatova w koszulce ManUtd, nie wiem dlaczego. Tongue

A ja już gdzieś go tu widziałem w trykocie Czerwonych Diabłów. :twisted:

Co do transferu napastnika... nieważne czy Jan Klass, czy Berba, ważne żeby w tym okienku wreszcie któryś z nich przeszedł! Tak czy siak większe szanse są na pozyskanie Huntelaara.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - CyberMU - 08-07-2008 18:25

Szczerze mówiąc to mi ja tez sobie nie wyobrażam Berbatova w koszulce MU.A jeśli chodzi o Huntelaara to:jak dla mnie może dołączyć do naszej drużyny. :evil:

Kleksy wynikają z tego iż obecnie moja siedziba znajduje się w Niemczech i mam niemiecka klawiaturę. Bardzo przepraszam jeżeli moje błędy was raza.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - michal85 - 12-07-2008 08:58

The Sun donosi, że wczoraj wieczorem złożyliśmy oficjalną ofertę transferową równą 20 mln Ł za Berbatova.