Redcafe.pl - Manchester United Forum
Koncerty - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=29)
+---- Wątek: Koncerty (/showthread.php?tid=137)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Re: Koncerty - Tomassen - 14-05-2008 16:24

Joanna napisał(a):Aha, wstęp za okazaniem dokumentu potwierdzającego ukończenie 16 roku życia.

No to by mnie nie wpuścili, bo się urodziłem w listopadzie ;(

Ja dzisiaj miałem jechać na Koniec Świata, Paprika Korps, Akurat i Vavamuffin, wcześniej jeszcze Anty Apartheid, za dyszkę. I co dziwne - nie było biletów... Na koncert plenerowy... Jutro grają Coma, Strachy, Haratacze i Hey Wink ale nie jadę, bo mnie tego typu muzyka średnio kręci hehe Big Grin


Re: Koncerty - Guest - 14-05-2008 17:07

Tomassen napisał(a):Ja dzisiaj miałem jechać na Koniec Świata, Paprika Korps, Akurat i Vavamuffin, wcześniej jeszcze Anty Apartheid, za dyszkę. I co dziwne - nie było biletów... Na koncert plenerowy... Jutro grają Coma, Strachy, Haratacze i Hey Wink ale nie jadę, bo mnie tego typu muzyka średnio kręci hehe Big Grin
Grzeszysz.

Tomassen napisał(a):No to by mnie nie wpuścili, bo się urodziłem w listopadzie ;(
No to podchodzisz do nieznajomego, prosisz o to żeby tenże nieznajomy wprowadził cię na teren imprezy jako twój opiekun i dziękujesz za owocną współpracę :lol:


Re: Koncerty - Tomassen - 14-05-2008 17:34

Joanna napisał(a):Grzeszysz.

Oj wiem, a dusza cierpi okropnie, jak sobie pomyślę, że teraz właśnie skakałbym przy Końcu Świata ;( No ale jak kurwa na koncert plenerowy biletów nie było? :|


Re: Koncerty - Tomassen - 30-05-2008 23:45

Właśnie wróciłem z KSU z Rzeszowa Big Grin Było zajebiście, fajnie grali, tylko szkoda, że tak krótko. A, no i studenci prawie każdego w pogo oblali piwem...
26.07 - XXX lecie KSU w Ustrzykach Big Grin Trzeba tam być, za friko.


Re: Koncerty - sebos_krk - 27-06-2008 15:42

Wczoraj The Police, dziś Carlos Santana, jutro Celine Dion :shock: Toż to prawdziwa inwazja gwiazd w ostatnich dniach na Polskę. Może w końcu zaczynają sobie przypominać, że istnieje gdzieś w środku Europy taki kraj co też warto przyjechać i zaśpiewać. A nie święto jak raz w roku ktoś przyjedzie zagrać.


Re: Koncerty - W.Ł.O.D. - 04-07-2008 11:12

Ostatnio byłem na Wroclove Summer Stage, ale tylko pierwszego dnia i, choć Tomasson mnie pewnie wyklnie, średnio było. Wink

O ile Geto Blasta, Jamal i, szczególnie, Ostry ( :* ) dali czadu, o tyle Marika ( :/ ) i Ky-Mani Marley w ogóle. Ja w sumie jechałem głównie na Ostrego, ew. Jamala, więc mi to pasi, ale... balon 'Ky-Mani Marley' był we Wro. rozdmuchiwany parę tygodni. A pękł z takim hukiem, że pewnie okoliczne województwa słyszały. Tongue Przestałem się dziwić, że jedyne, z czego jest znany, to nazwisko i genealogia. Wink


Re: Koncerty - paolo - 05-07-2008 18:22

Zapraszam do Bielawy na Reggae Dub Festiwal Wink 22-23 sierpnia. Dolnośląskie.

<a class="postlink" href="http://www.regalowisko.pl/">http://www.regalowisko.pl/</a>


Re: Koncerty - Foster - 05-07-2008 18:57

23 lub 24 sierpnia w Raciborzu (czyli w mojej miejscowości) będzie Lady Pank. Po prostu coś pięknego, czekałem na to od dziecka Smile


Re: Koncerty - matys - 06-07-2008 02:08

Foster26 napisał(a):będzie Lady Pank.
Ciekawe czy chociaż trzeźwi będą.


Re: Koncerty - Tomassen - 06-07-2008 06:52

mateksa napisał(a):Ciekawe czy chociaż trzeźwi będą.
<hahaha>

No panowie ostatnio to co wyprawiają to sie w głowie nie mieści. Borysewicz na którymś koncercie był nawalony i pieprznął jakąś kobite butelką...


Re: Koncerty - sebos_krk - 06-07-2008 07:10

Tomassen napisał(a):Borysewicz na którymś koncercie był nawalony i pieprznął jakąś kobite butelką...
To fan United, Janusz Panasewicz zrobił Wink


Re: Koncerty - Tomassen - 06-07-2008 07:20

A możliwe. Wink


Re: Koncerty - Kisia92 - 06-07-2008 08:10

U mnie w mieście kilka lat temu byli, to nawet nie nawaleni a prędzej naćpani.
W połowie wyszłam bo nie mogłam tego słuchać i na to patrzeć, także nie nakręcaj się tak Foster.


Re: Koncerty - Tomassen - 06-07-2008 10:38

Pany z Lady Pank po prostu robią sobie jaja i tyle.


Re: Koncerty - Foster - 06-07-2008 11:33

No niestety, piosenki mają zajebiste ale te ich zachowanie.....

Mam nadzieję że jak przyjadą do Raciborza to będą w miare w dobrym stanie Wink