Redcafe.pl - Manchester United Forum
Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? (/showthread.php?tid=19)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Zelman - 26-01-2008 13:29

@kolkers - też uważam Louisa za utalentowanego gracza, ale wolałbym oglądać go jak gra, a nie czytać o kolejnych jego kontuzjach. Jeśli nie ustabilizuje swojego zdrowia do końca sezonu to powinniśmy go jednak sprzedać.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - kolkers - 26-01-2008 13:39

sebos_krk napisał(a):pomyślabym nad jakimś utalentowanym chłopakiem, który nie będzie płakał kiedy zasiądzie na ławce (może Agbonlahor?).

Ciekawa propozycja, warta do przemyślenia przez SAFa. Chłopak młody (22 lata), ograny w Anglii, reprezentant młodzieżówki, jednym słowem wielki talent...W tym sezonie 23 mecze - 7 bramek (w tym gol strzelony Nam i Chelsea). Należy dodać że wygryzł ze składu niezłych piłkarzy jak John Carew, Milan Baros... Nie wiem czy nie lepsza alternatywa od Berbatowa, bo od Huntelaara (wielkiej niewiadomej jak zaaklimatyzowałby się na Wyspach) to już Moim zdaniem napewno Smile


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - kolkers - 26-01-2008 13:48

Zelman napisał(a):@kolkers - też uważam Louisa za utalentowanego gracza, ale wolałbym oglądać go jak gra, a nie czytać o kolejnych jego kontuzjach. Jeśli nie ustabilizuje swojego zdrowia do końca sezonu to powinniśmy go jednak sprzedać.

jasne że tak, zapomniałem dopisać, że i mi kończy się cierpliwość Wink Po prostu nie chciałbym się z Nim żegnać już teraz...do końca sezonu dałbym mu czas...GOOD LUCK LOUIS Smile


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - michal85 - 26-01-2008 15:06

A jak dla mnie nie istanieje temat nowego napastnika. Gdybyśmy bowiem sprowadzili takowego, to tacy napastnicy jak Campbell, Wellbeck, Brandy, czy Macheda, nie mieliby raczej możłiwości zaistnienia na Old Trafford. A jako, że zawsze jest gorącym zwolennikiem wprowadzania 'swojaków', to będę niezmiernie zadowolony, jeśli właśnie ci młodzicy (z naciskiem a Bradny'ego i Wellbecka) otrzymają szansę. O napad nie powinniśmy się obawiać, bo nie dość, że jest Tevez, Roo, Saha, to w zanadrzu jest chociażby Ronaldo.

W ogóle wychodzę z założenia, że powinniśmy dać sobie spokój z jakimikolwiek transferami w tym roku. Trzon zepsołu mamy, skąd inąd dośc młody, i moim zdaniem skład powinniśmy uzupełniać swojakami. Akurat obecnie mamy całą plejadę uzdolnionej młodzieży, której powinniśmy przynajmniej dać szansę.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - sebos_krk - 26-01-2008 15:21

michal85 napisał(a):A jak dla mnie nie istanieje temat nowego napastnika. Gdybyśmy bowiem sprowadzili takowego, to tacy napastnicy jak Campbell, Wellbeck, Brandy, czy Macheda, nie mieliby raczej możliwości zaistnienia na Old Trafford.
A teraz mają? Problem leży w tym, że większość naszych talentów kończy w ostatnich sezonach tak jak niedawno np Bardsley. Czyli po wypożyczeniach transfer definitywny do słabszej ekipy. Chciałbym, żeby choć jeden z nich miał okazję na regularną grę na Old Trafford.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - michal85 - 26-01-2008 15:29

Bardsley to nigdy nie był wielki talent. NIgdy. Miał bardzo fajne wejście do pierwszego zepsołu, kiedy kontuzjowany był Gaz, ale prócz wielką determinacją i wolą walki rcazej niczym się nie wyróżniał. Całkiem niezły zawodnik, ale od tamtego czasu się nie rozwinął. Nie można jednak patrzeć na wszystkich naszych adeptów ze szkółki przez pryzmat tego, co stało się z Bardsleyem, tudzież Jonesem czy Neumayerem.

Podkreślę - wydaje mi się, że obecnie mamy naprawdę wielu ciekawych grajków i grzechem byłoby nie dać im szansy. Simspon, K.Lee, Pique, Evans, C.Evans, Drinkwater, Hewson, Gibson, Brandy, Wellbeck, Macheda (pewnie o kilku zapomniałem Tongue)- jestem przekonany, że kilku z tych graczy zagości na stałe w kadrze pierwszego zepsołu w najbliższych latach. Musimy jednak dać im szanse, a nie ciągle kupować, kupować, kupować...


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - dawidee - 26-01-2008 15:48

Moim zdaniem w Manchesterze United powinien sie znaleźć Karim Benzema i to jest najlepszy piłkarz którego może pozyskać MU

Może chociaż nauczyłbyś się pisać poprawnie imię i nazwisko?
//muszeq



Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - sebos_krk - 26-01-2008 15:52

dawidee napisał(a):Moim zdaniem w Manchesterze United powinien sie znaleźć Karmi Benzem i to jest najlepszy piłkarz którego może pozyskać MU
Nic gorszego dla United. Po co on? Siądzie raz na ławce i się obrazi, co tylko zaowocuje psuciem atmosfery. A na pewno obok Roo i Teveza do składu go się nie upcha. Już nie mówiąc, że raz kocha Milan, raz Real, raz United. Taka gwiazdka, która wniesie więcej złego niż dobrego.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Tedunio - 26-01-2008 17:25

Zgadzam się z poprzednikiem,Benzema nie wiadomo czy zaaklimatyzuje się w MU. Rooney,Tevez,Saha i Welbeck nie wystarczy?


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Munky - 26-01-2008 17:42

michal85 napisał(a):Podkreślę - wydaje mi się, że obecnie mamy naprawdę wielu ciekawych grajków i grzechem byłoby nie dać im szansy. Simspon, K.Lee, Pique, Evans, C.Evans, Drinkwater, Hewson, Gibson, Brandy, Wellbeck, Macheda (pewnie o kilku zapomniałem Tongue)- jestem przekonany, że kilku z tych graczy zagości na stałe w kadrze pierwszego zepsołu w najbliższych latach. Musimy jednak dać im szanse, a nie ciągle kupować, kupować, kupować...
Zgadzam się całkowicie, ale tyle się mówi o tym że trzeba im dać szansę, a jakoś tej szansy na Old Trafford nie dostają. Szczególnie mam tu na myśli napastników, bo Pique czy Evans już w tym sezonie grali, mało bo mało, ale grali.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - TRSWS - 26-01-2008 18:29

IMVHO w tej chwili Manchester Utd nie potrzebuje nowych napastników. Na tej pozycji mamy Rooneya, Teveza, Sahę, tego Angolańczyka, z którym niedawno podpisano kontrakt... Ma dojść jeszcze brat Teveza. Jako napastnik zawsze może zagrać Ronaldo. Myślę, że trzeba zadbać raczej o obronę, niż sprowadzać kogoś, kto marnowałby się, bo nie mieściłby się w składzie.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - dantek - 26-01-2008 18:44

Ludzie :shock: ! Niemal kazdy z Was pisze o Welbacku jak o jakims wielkim talencie, a prawda jest taka, ze On dopiero teraz zaczal trenowac z seniorami :shock: . Welback (tak samo jak Brandy, Cambell i Macheda) to wielka niewiadoma i zawodnik jeszcze bez zadnego doswiadczenia i ogrania, wiec nie piszcie, ze jesli przyjdzie nowy napastnik to on nie bedzie mial miejsca w skladzie, bo tak naprawde On go nigdy nie mial 8-) . A to, ze dostal szanse w Afryce... coz - Dong tez swoje szanse dostawal, a kazdy wie jakim jest pilkarzem :lol: .


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - michal85 - 26-01-2008 18:59

No właśnie - póki co żaden z nich nie miał, a przy zakupie kolejnego napastnika z pewnością mieć nie będzie. Taki Fabien Brandy, który jeszcze przed kontują był postrzegany jako jeden z najlepszych graczy na świecie w swojej kategorii wiekowej, w tym roku będzie miał już bodaj 19 lat. Jak nie teraz to kiedy? Campbell ma już ponad 20, a Wellbeck w tym roku skończy 18. Ci piłkarze powinni już dostawać od czasu szansę gry, nabierać doświadczenie i cieszy mnie to, że Wellbeck takową ma otrzymać - Fergie stwierdził dzisiaj, że Danny do końca sezonu będzie trenował z pierwszym zepsołęm i możliwe, że niekiedy wystąpi.

PS w jakiej Afryce?


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - sebos_krk - 26-01-2008 19:38

michal85 napisał(a):Jak nie teraz to kiedy? Campbell ma już ponad 20
Skończy się tak, że dalej będzie wypożyczany, aż go sprzedadzą. Dlatego już większe nadzieje wiążę z innymi młodymi.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - pihszou - 26-01-2008 20:32

Nasz linia ataku prezentuje się następująco:
Rooney - Tevez - Saha - Manucho - Dong Fazong Smile

Rooney i Tevez to pewniaki.
Manucho zobaczymy co pokażę, ciężko coś o Nim powiedzieć, na tą chwile.
Saha to świetny piłkarz, lecz za dużo kontuzji, ledwo zdąży wyleczyć jedną i dojść do optymalnej formy, to, już łapie kolejną.
Dong Fazong zupełnie nie przydatny gracz.

I co do transferów:

Sprzedać Saha i Donga.
Co do kupna graczy, chciałbym zobaczyć Eto'o, może się jeszcze pokłóci z Rijkardem i zgodzi się Go sprzedać. Moim zdaniem, gracz który świetnie wpasowałby się, w grę Manchester United. Więcej nowych nie trzeba, przecież jeszcze jest młodziutki Campbell, bardzo utalentowany gracz, który za 2 lata może, się stać jednym z lepszych napastników.

A tak z innej Bajki, sprzedać Fletchera, który moim zdaniem jest za słaby na United i w jego miejsce, kupić młodziutkiego Nasri'ego z OM, Bardzo perspektywiczny gracz, który w przyszłości może stać się gwiazdą :mrgreen: