Redcafe.pl - Manchester United Forum
Amsterdam tournee: UNITED vs Porto & Ajax - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2006/2007 (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Wątek: Amsterdam tournee: UNITED vs Porto & Ajax (/showthread.php?tid=316)

Strony: 1 2


- Kuba_^^ - 05-08-2006 22:47

Cieszę się z wygranej i ze zdobytego pucharu, lecz martwi mnie ten uraz Carricka. Zaczyna się w naszej drużynie robić dość spory szpital, najgorsze, że najwięcej jest kontuzjowanych zawodników z pierwszej jedenastki :? Miejmy nadzieje, że większość z nich zdąrzy w pełni wyzdrowieć do początku sezonu.


- Valverde - 05-08-2006 23:43

Skład United: VDS - Simpson, Evans, Brown, Richardson - Fletcher, Miller, Carrick, Park - Giggs, Rossi.

Zwycięstwo cieszy, a jeszcze bardziej gol Giggs`a. Jakoś na początku meczu Ryan też uderzał rzut wolny i trafił w poprzeczkę, później było gorzej, ale swój cel osiągnął, zdobywając ładną bramkę.
Dobrą partię rozegrały nasze młode Diabełki - Rossi, Evans, nieco gorzej Simpson. Do czasu kontuzji Carrick był najlepszym graczem, no ale...Warto też wyróżnić Parka, który biegał, biegał i biegał.

Cytat:Manchester United manager Sir Alex Ferguson admits Michael Carrick will be out for at least three weeks after injuring his ankle against Ajax in a pre-season friendly.
Pauza jakieś 3 tygodnie Sad Czyli nie ma co ryzykować na Fulham. Come back Michael! Szkoda, wielka szkoda. To się "zgrał" z kumplami z drużyny :?


- Pejter - 06-08-2006 12:53

Cieszę się, że wygraliśmy ten turniej, ale wolałbym nawet ostatnie miejsce, byle tylko Carrick był zdrowy. A tak to nie zagra w przynajmniej trzech pierwszych spotkaniach sezonu... Wielka szkoda. Mam nadzieję, że większość tych zawodników, któzy nabawili się kotnuzji na tym turnieju, wykuruje się do początku sezonu (m.in. Rio, czy chociażby O'Shea).


- Gracek_11 - 06-08-2006 22:56

Nie oglądałem spotkań ani nie widziałem bramek. Byłem nad jeziorem zupełnie odcięty od świata, ale oczywiście ucieszyła mnie wiadomość o wygranym turnieju. W Amsterdamie rozegraliśmy dwa dobre mecze i to jest duże przetarcie przed pierwszym meczem w sezonie, oby jeszcze z Sevillą było dobrze. Mam nadzieje, że te drobne urazy nie wyeliminują kolejnych graczy z pierwszego ligowego spotkania z Fulham. Co do urazy Carrick'a- wielka szkoda, że nie zagra od początku rozgrywek, ale licze na niego od początku września, narazie pole do popisu będzie miał Paul Scholes, który rzeczywiście w sparingach zdobywa wiele bramek dla United.


- Ramone - 09-08-2006 09:43

Wiem ,że trochę późno ,ale dopiero teraz mecz z Porto obejrzałem i to co rzucało mi się w oczy to straszna gra stoperów.Adriano dochodził praktycznie do każdej główki i gdyby tylko trafiał mogłoby się skończyć 5-3.Tak samo staszne straty w środku pola i brak zawodników z przodu(jeden biegnie w pole karne i nie ma komu podać ,bo tam nikodo nie ma)...