Redcafe.pl - Manchester United Forum
PL: Manchester United 1-0 Wigan Athletic (14.01.2009) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2008/2009 (/forumdisplay.php?fid=35)
+---- Wątek: PL: Manchester United 1-0 Wigan Athletic (14.01.2009) (/showthread.php?tid=639)

Strony: 1 2


Re: PL: Manchester United 1-0 Wigan Athletic (14.01.2009) - IcemanCR7 - 15-01-2009 23:34

Tak popełnił jeden błąd tak sam jak Edwin van der Sar w drugiej połowie odrazu go naprawiając,ale mowa jest obecnie o naszym obrońcy(N.Vidić) zagrał perfekcyjne spotkanie,naprawde jest podporą obrony,dzięki temu mamy kolejny mecz bez straty bramki i zdobyte 3 punkty...Brawo United Smile


Re: PL: Manchester United 1-0 Wigan Athletic (14.01.2009) - Lucas - 16-01-2009 14:26

I drugi, gdzie nie przypilnował rywala. Nie było to perfekcyjne spotkanie, bo gdyby takie było, to błędów by nie było.

P.S. Lol. :lol:


Re: PL: Manchester United 1-0 Wigan Athletic (14.01.2009) - Lukas - 17-01-2009 14:41

Mecz delikatnie mówiąc nie należał do grona tych najciekawszych gdzie z zapartym tchem oglądasz każdą akcję. Gracze Bruce'a postawili trudne warunki- nie przestraszyli się Mistrza Anglii- grali śmiało, do przodu często zmuszając naszych obrońców do wykorzystania VDS.
Ciężko tworzyło nam się nowe akcje, czegoś ewidentnie nam brakowało- dobrze, że Roo strzelił bramkę już na początku spotkania, zawsze to lżej i nie wiem czy później ktoś by się oto skusił Tongue
Martwi mnie postawa trochę środka pola- zbyt często pozwalaliśmy na zbyt wiele przeciwnikom, ale zadowolony jestem z tego że wreszcie pojawiły się strzały z dystansu za sprawą Scholesa- niestety zabrakło szczęścia.
Po bardzo ładnym meczu z Chelsea oczekiwaliśmy że Diabły obudziły się z zimowego snu i teraz będą kroczyć w pięknym stylu do zwycięstwa- niestety ten mecz pokazał, że nie jest jeszcze tak jak trzeba. Być może dzisiejszy mecz z Boltonem da nam jakieś pozytywne przesłanki :roll: