Redcafe.pl - Manchester United Forum
Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? (/showthread.php?tid=19)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - RedLucas - 13-07-2008 09:55

Ja przed chwilą czytałem newsa, że Tottenham odrzucił ofertę za Berbe. Jak podają media, Spurs oczekuje za Bułgara kwoty 25-30 mln. Ciekawe czy Manchester United będzie skłonne wydać za niego tyle kasy...


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Foster - 13-07-2008 11:28

Cytat:Włodarze Tottenhamu Hotspur odrzucili ofertę Manchesteru United za Dimitara Berbatowa, która opierała na 20 milionów funtów. Londyńczycy są skłonni sprzedać Bułgara, jeśli klub z Old Trafford zapłaci piętnaście milionów więcej.

Sunday Express donosi, iż działacze Tottenhamu wycenili wartość Berbatowa na 35 milionów funtów. Dokonano tego na podstawie oferty Manchesteru City, który zimą za Bułgara oferował 33 miliony funtów.

Gazeta pisze, że włodarze „Czerwonych Diabłów” ponowili ofertę składając propozycję o pięć milionów wyższą. Sunday Express jest przekonany, że to wystarczy, aby sprowadzić na Old Trafford bramkostrzelnego napastnika.

Tego się można było spodziewać. Chcą za niego jak najwięcej kasy, by później móc sprowadzić kogoś dobrego w jego miejsce.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - maju - 13-07-2008 12:51

Spurs nie są głupi, tak samo, jak i Fergie. W Londynie mają świadomość, że nam na Berbie zależy, ale my chcemy zawodnika do rotacji. Przecież wszyscy wiemy, że Tevez i Roo są teraz najwyżej w notowaniach Fergusona. Berbatov może nie będzie rezerwowym (w razie ew. transferu), ale będzie zawodnikiem do rotacji, aby Roo/Tevez mogli odpoczywać. Jeśli Spurs nie zaakceptują 20mln za Berbę, Gill nadmucha w mediach sprawę, że jesteśmy blisko sprowadzenia innego snajpera, a to tylko przyspieszy transfer Berbatova. Bułgar nie jest ulubieńcem Ramosa. A Spurs chcą na transfer Garcii, tak jak wyżej Olle wspomniał.

A propos, Olle. Nie bez powodu powiedziałem, że Lee Y.P. sprawdziłby się w Ajaxie Tongue chciałem RedLucasowi pokazać, że to Spurs są o niebo lepsi niż Ajax, a najdobitniej udowadniają to kadry obu zespołów.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Sarni - 13-07-2008 13:08

Lucas napisał(a):Berbatov sprawdził się w LM? Nie. Huntelaar sprawdził się? Tak.

Erm, co?

Huntelaar zagral w calej karierze jeden mecz w LM, Berbatov strzelil w LM lacznie 10 bramek. Jakim cudem wymysliles taka bzdure i po co?


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Lucas - 13-07-2008 19:52

Sarni napisał(a):Jakim cudem wymysliles taka bzdure i po co?
Żebyś w końcu się do mnie przyczepił. :oops:

Udało się! Tak!

Za off-topy polecą ostrzeżenia- sebos


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - bartez - 14-07-2008 10:03

manusite.pl napisał(a):Agent Sergio Aguero wyjawił, że jeden z wielkim angielskich klubów ma zamiar złożyć ofertę kupna za jego klienta, dodał również że nie jest to Chelsea Londyn.

Napastnik Atletico Madryt utrzymuje dobre stosunki ze swoim kolegą z reprezentacji Argentyny Carlosem Tevezem, który często opowiadał Sergio jak fantastycznie jest występować w rozgrywkach Ligi Mistrzów w barwach United.

Jose Segui powiedział wczoraj: "Aguero interesuje się czołowy zespół Premier League, który poprosił mnie, abym porozmawiał o ewentualnym transferze Sergio z działaczami Atletico. Nie mogę jednak powiedzieć więcej dopóki klub nie dostanie i nie rozważy oferty. Wszystko, co mogę wam powiedzieć to, że jest to jedna z najlepszych drużyn w Europie i nie chodzi w tym przypadku o londyńską Chelsea."

Aguero jest wyceniany na 35 milionów funtów. Ponieważ jest dużo młodszy niż napastnik Tottenhamu Dimitar Berbatov, wydaje się być idealnym wzmocnieniem dla zespołu Fergusona, który pragnie zastąpić starą gwardię młodymi zawodnikami. 20-letni Argentyńczyk miałby w zespole swojego rodaka , który z pewnością pomógłby mu zaaklimatyzować się w Manchesterze.

Sergio oświadczył ostatnio, że jest szczęśliwy w Madrycie, ale oferta z wielkiego europejskiego klubu może skłonić go do zmiany otoczenia.

Co wy na to ? Moim zdaniem to lekka przesada wydać 35 mln funtów na tego typu gracza. My potrzebujemy napastnika typu: Berba bądź Hunter.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Olle - 14-07-2008 10:21

Pewnie LFC znowu szasta kasą gdzie popadnie Wink Nie sądzę by Ferguson był skłonny wydać teraz 35 milionów funtów na jakiegokolwiek zawodnika. Skład mamy bardzo mocny, jedyne czego nam brakuje to pokrycia wszystkich pozycji, tak by każdy zawodnik miał w razie kontuzji bądź zawieszenia swojego zmiennika. A w napadzie nie potrzebujemy młodziaków, bo tych ci u nas dostatek Smile, tylko doświadczonego zawodnika pokroju Sheringhama (edit: oczywiście takiego zawodnika jak Teddy w 1998 Smile).


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - mally - 14-07-2008 11:18

Olle napisał(a):Pewnie LFC znowu szasta kasą gdzie popadnie Wink
To by było niepodobne do Liverpoolu wydawać mega pieniądze na jednego gracza. I to jeszcze nie Hiszpana. :o
Olle napisał(a):Nie sądzę by Ferguson był skłonny wydać teraz 35 milionów funtów na jakiegokolwiek zawodnika.
A mało to razy Ferguson wszystkich zaskakiwał? Smile


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - mucha - 14-07-2008 11:23

mally napisał(a):To by było niepodobne do Liverpoolu wydawać mega pieniądze na jednego gracza. I to jeszcze nie Hiszpana. :o
To samo przyszło mi na myśl. Oni na pojedyncze transfery nie wydają tyle pieniędzy. Poza tym Benitez narzekał na pieniądze od właścicieli. Arsenal tym bardziej tyle nie zapłaci. Choć po odejściu Adebayora może przełamaliby się? Jakoś wątpię. Skoro Liverpool nie, Arsenal nie i Chelsea nie to sami sobie odpowiedzcie, kto taką kwotę mógłby wyłożyć Wink Choć to czyste gdybanie to właśnie Fergie jest fanem takich talentów i przeczucie mówi mi, że to mogła być oferta od nas.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - maju - 14-07-2008 11:28

A mi przeczucie mówi, że Gill chcąc przyspieszyć transfer Berby nadmuchał tą sprawę w angielskich mediach. Zawsze tak robiąagenci piłkarzy z Ameryki Południowej, których chce Porto. Gadają, że interesują się jego klientem Real CHelsea i Manchester United, a potem Porto w błyskawicznym tempie podpisuje kontrakt. Gill chce wymusić na Spurs presję, aby zgodzili się na 20mln, bo więcej na zawodnika do rotacji Fergie nie zapłaci.

a poza tym... 35 mln funtów nie kosztował Rooney, sprowadzany, jako gwiazda EURO 2004. Manchester United zapłacił za niego 12 mln mniej. A był wtedy młodszy o 2 lata.

Radzę zainstalować Mozillę Firefox, jeśli nie chcesz drugiego ostra za nieczytelne posty. W każdym poście przynajmniej jeden brak spacji zauważam zawsze. //paolo


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - paolo - 14-07-2008 11:32

A może agent Sergio Aguero po prostu chce pomóc zawodnikowi i straszy Atletico, aby klub dał mu lepszy kontrakt.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - sebos_krk - 14-07-2008 11:52

mally napisał(a):I to jeszcze nie Hiszpana.
E tam hiszpana. Chłopak z Argentyny jest przecież.
Zresztą niepotrzebny u nas i już. Za dużo południowców i nie przemawia u mnie nawet to, że młody jest. Może się Spurs o niego pytają.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - mucha - 14-07-2008 12:09

mufc.pl napisał(a):Manchester United uzgodnił z Tottenhamem kwotę odstępnego za Dymitara Berbatowa! - donosi "Daily Mail". Ma on kosztować zespół mistrzów Anglii 28 milionów funtów. "Koguty" jednak chcą zaczekać z transferem do czasu znalezienia odpowiedniego zastępcy bułgarskiego snajpera.

Jak informują dziennikarze, była to już trzecia oferta "Czerwonych Diabłów". Pierwsza, opiewająca na 20 milionów funtów, została z miejsca odrzucona. Kolejna okazała się o pięć milionów większa, jednak prezesa Daniela Levy'ego przekonała dopiero ostatnia propozycja, najbardziej zbliżona do 30 milionów funtów



Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Foster - 14-07-2008 12:13

Oni chcą kupić Santa Cruza, bądź tu uwaga... Samuela Eto'o Wink

Mam nadzieję, iż to prawda że się już dogadali. Uważam, że jeśli chodzi o inwidualny kontrakt to nie będzie problemu.
Super by było gdyby Berbatov się zabrał z nami już na tournee Smile tam by się już mógł zgrywać z resztą drużyny.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Oskar - 14-07-2008 14:03

Wątpię żeby pojechał na tournee, które chyba zaczyna się już w środę, nasze transfery zawsze się wloką tygodniami a jakoś nie zapowiada się na to, że Berbatov jest o krok od podpisania kontraktu.