Redcafe.pl - Manchester United Forum
Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? (/showthread.php?tid=19)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - mally - 14-07-2008 15:15

sebos_krk napisał(a):E tam hiszpana. Chłopak z Argentyny jest przecież.
No, ale Benio woli raczej tych kopaczy z półwyspu Iberyjskiego. Wink
sebos_krk napisał(a):Może się Spurs o niego pytają.
No właśnie też tak myślę.
Oskar napisał(a):nasze transfery zawsze się wloką tygodniami
A Anderson? Zresztą Berbatov ciągnie się od pół roku najmniej.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Sarni - 14-07-2008 15:17

maju1309 napisał(a):A mi przeczucie mówi, że Gill chcąc przyspieszyć transfer Berby nadmuchał tą sprawę w angielskich mediach. Zawsze tak robiąagenci piłkarzy z Ameryki Południowej, których chce Porto. Gadają, że interesują się jego klientem Real CHelsea i Manchester United, a potem Porto w błyskawicznym tempie podpisuje kontrakt. Gill chce wymusić na Spurs presję, aby zgodzili się na 20mln, bo więcej na zawodnika do rotacji Fergie nie zapłaci.

a poza tym... 35 mln funtów nie kosztował Rooney, sprowadzany, jako gwiazda EURO 2004. Manchester United zapłacił za niego 12 mln mniej. A był wtedy młodszy o 2 lata.

Radzę zainstalować Mozillę Firefox, jeśli nie chcesz drugiego ostra za nieczytelne posty. W każdym poście przynajmniej jeden brak spacji zauważam zawsze. //paolo

Aguero do klubu pokroju Porto? Przeciez to jeden z najlepszych mlodych napastnikow swiata, jesli nie najlepszy. Na pewno warty 35 milionow. Przeciez za niego 20 milionow zaplacilo Atletico 2 lata temu, jak byl mlokosem bez obycia. Swietny zawodnik, ale nigdzie go nie puszcza.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Lukas - 14-07-2008 16:05

muszeq napisał(a):
mufc.pl napisał(a):Manchester United uzgodnił z Tottenhamem kwotę odstępnego za Dymitara Berbatowa! - donosi "Daily Mail". Ma on kosztować zespół mistrzów Anglii 28 milionów funtów. "Koguty" jednak chcą zaczekać z transferem do czasu znalezienia odpowiedniego zastępcy bułgarskiego snajpera.

Jak informują dziennikarze, była to już trzecia oferta "Czerwonych Diabłów". Pierwsza, opiewająca na 20 milionów funtów, została z miejsca odrzucona. Kolejna okazała się o pięć milionów większa, jednak prezesa Daniela Levy'ego przekonała dopiero ostatnia propozycja, najbardziej zbliżona do 30 milionów funtów
Jeśli to prawda to SAF nareszcie dopiął swego- tyle czasu o niego zabiegał i wreszcie mu się udało. Kwota odstępnego nie jest chyba aż tak wysoka w moim przekonaniu. Szkot wolał postawić na sprawdzonego, doświadczonego zawodnika na angielskich boiskach. W tym momencie szanse na przyjście Huntera na OT spadły niemalże do zera. Trzeba bedzie pewnie jeszcze trochę poczekać
na oficjalny komunikat w sprawie tego transferu.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - maju - 14-07-2008 16:17

Sarni -- nie napisałem, że uważam, że Aguero pojdzie do Porto. Napisałem, że Gill robi mniej więcej to co agenci południowców, którzy są mocno łączeni z Porto.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - sebos_krk - 14-07-2008 17:17

Nie rozumiem czegoś maju. A w jakim celu on to robi? Tzn inaczej. Co to ma w ogóle do Augero?
Ten przykład był podawany już kiedyś na tym forum, nie wiem przez kogo, ale słusznie. A teraz to nie widzę żadnego powiązania.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Kula - 14-07-2008 20:46

Sarni napisał(a):Swietny zawodnik, ale nigdzie go nie puszcza.

Wpływa oferta wyższa od sumy odstępnego i muszą ją pokazać zawodnikowi, żeby ten podjął decyzję. Już raz wpłynęła od Chelsea, odpowiedział, że do klubu bez historii nie przejdzie... niech wpłynie od United.... nie ukrywam już z pół roku temu pisałem, dla mnie wymarzony transfer tego lata. Bebatov i ten cały Huntelaar mogą mu buty czyścić. W/g plotek United chce wykorzystać Tevez'a do wywarcia wpływu na Sergio.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - michal85 - 14-07-2008 21:07

A po co nam kolejny napastnik w stylu Rooney'a/Teveza ? Nie ma go co porównywać do Berby, bo to inny typ napastnika. Ja tam wolę Bułgara.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Kula - 14-07-2008 22:52

Jak dla mnie to mógłbym mieć 11 Rooneyów w składzie, nie rozumiem Twojego argumentu. Porównanie skądinąd celne, bo Aguero na boisku pokazuje taki charakter jak Roo, to chyba dobrze czy nie ?

Obejrzysz pięć męczy z Aguero to zrozumiesz czemu Bułgar może mu czyścić buty.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Sarni - 15-07-2008 01:37

Kula napisał(a):
Sarni napisał(a):Swietny zawodnik, ale nigdzie go nie puszcza.

Wpływa oferta wyższa od sumy odstępnego i muszą ją pokazać zawodnikowi, żeby ten podjął decyzję. Już raz wpłynęła od Chelsea, odpowiedział, że do klubu bez historii nie przejdzie... niech wpłynie od United.... nie ukrywam już z pół roku temu pisałem, dla mnie wymarzony transfer tego lata. Bebatov i ten cały Huntelaar mogą mu buty czyścić. W/g plotek United chce wykorzystać Tevez'a do wywarcia wpływu na Sergio.

Ale obecnie ta klauzula w przeliczeniu na funty wynosi 50 milionow... Watpie, zeby ktos tyle dal. Wydaje mi sie, ze te wiadomosci o Berbatowie sa prawdziwe, na Aguero nas w tym momencie raczej nie stac.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - pawlo - 15-07-2008 02:14

Kula napisał(a):Obejrzysz pięć męczy z Aguero to zrozumiesz czemu Bułgar może mu czyścić buty.

Tylko, ze chodzi o to, że my bardzo potrzebujemy zawodnika, który da nam możliwość zmiany stylu atakowania. Już trzy razy widziałem Rooneya grającego na szpicy, który musiał walczyć o górne piłki z Maldinim i Nestą. ŻENADA.

Gdyby Saha nie był kaleczniakiem, to w ogóle nie byłoby mowy o transferze napastnika. Dlatego z całym szacunkiem dla tego młokosa (nawet go nie widziałem za dużo razy), to wezmę Berbatova, bo bez argentyńczyka damy sobie radę a w LM to wygląda już trochę gorzej.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - michal85 - 15-07-2008 07:47

Kula napisał(a):Jak dla mnie to mógłbym mieć 11 Rooneyów w składzie, nie rozumiem Twojego argumentu. Porównanie skądinąd celne, bo Aguero na boisku pokazuje taki charakter jak Roo, to chyba dobrze czy nie ?

Obejrzysz pięć męczy z Aguero to zrozumiesz czemu Bułgar może mu czyścić buty.
Oglądnąłem nawet więcej niż 5 no i co z tego?

Piłka nożna to sport drużynowy. To taki banał, a wielu zdaje się o tym zapominać. W drużynie warto mieć nawet rzekomo gorszego zawodnika, który jednak daje trenerowi trochę inne opcje niż trzech innych.

Nie jestem jednak przekonany, że Aguero jest zawodnikiem lepszym niż Berbatov. Na pewno ma niesamowity talent, ale wielu lubi gloryfikować młodziutkie gwiazdy zapominając, że są inni, może starsi o kilka lat, ale piłkarsko nie gorsi. Moim zdaniem dużo bardziej potrzebujemy napastnika w stylu Berbatova niż kolejną latynoską wersję Rooney'a.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - RedLucas - 15-07-2008 08:42

Jeśli miałbym wybierać między Aguero a Berbatovem. To wolę Berbatova. Owszem, Aguero to młody, niezwykle utalentowany zawodnik, jednak nam nie potrzeba kolejnego napastnika typu Roo i Teveza. Nam potrzeba sępa, który będzie wykańczał akcje. Bo w zeszłym sezonie, szczególnie gdy nie grał Ronaldo mieliśmy problemy z wykończeniem nadażających się okazji...


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - CyberMU - 15-07-2008 12:58

O ile dobrze pamietam to od odejscia RVN nie mielismy nikogo kto bylby takim "krolem pola karnego",ktory czekalby tylko na podanie i pozniej wykanczal je strzalem. A wydaje mi sie ze Berbatov jest tego typu pilkarzem. Tak wiec jestem za Bulgarem. Big Grin :twisted:


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Lucas - 15-07-2008 13:37

Tak prawdę mówiąc do czego nam 5 napastnik?


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - CyberMU - 15-07-2008 13:48

5??A ktoś wie co z Saha?? Przechodzi do innego klubu czy zostaje u nas???