Redcafe.pl - Manchester United Forum
Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? (/showthread.php?tid=19)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - sebos_krk - 15-07-2008 13:50

CyberMU napisał(a):5??A ktos wie co z Saha?? Przechodzi do innego klubu czy zostaje u nas???
Na tą chwilę zostaje.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - CyberMU - 15-07-2008 13:52

Aha. Według mnie to nawet jeżeli zostanie u nas to WIęKSZEGO pożytku z niego nie będzie bo pewnie będzie kontuzje znowu leczył.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Lukas - 15-07-2008 13:53

CyberMU napisał(a):O ile dobrze pamietam to od odejscia RVN nie mielismy nikogo kto bylby takim "krolem pola karnego",ktory czekalby tylko na podanie i pozniej wykanczal je strzalem. A wydaje mi sie ze Berbatov jest tego typu pilkarzem. Tak wiec jestem za Bulgarem. Big Grin :twisted:
:? Nie wiem skąd u Ciebie takie wnioski. Prędzej takim piłkarzem jest Huntelaar niż Berbatov. Dimitar w dużej mierze sam potrafi sobie sytuacje stworzyć i nie ogranicza się do strzelania wyłącznie w obrębie pola karnego.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Foster - 15-07-2008 13:54

CyberMU napisał(a):5??A ktoś wie co z Saha?? Przechodzi do innego klubu czy zostaje u nas???

Z najnowszy rewelacji wynika że po transferze Berbatova, Saha ma zostać wypożyczony do Sunderlandu. Jeśli tak by się stało to nasz napad wyglądałby tak:
Rooney i Tevez (niepodważalna pozycja) Berbatov ( transfer praktycznie pewny) Campbell i Manucho (zobaczymy co z nich będzie)


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - CyberMU - 15-07-2008 13:57

Lukas napisał(a):
CyberMU napisał(a):O ile dobrze pamietam to od odejscia RVN nie mielismy nikogo kto bylby takim "krolem pola karnego",ktory czekalby tylko na podanie i pozniej wykanczal je strzalem. A wydaje mi sie ze Berbatov jest tego typu pilkarzem. Tak wiec jestem za Bulgarem. Big Grin :twisted:
:? Nie wiem skąd u Ciebie takie wnioski. Prędzej takim piłkarzem jest Huntelaar niż Berbatov. Dimitar w dużej mierze sam potrafi sobie sytuacje stworzyć i nie ogranicza się do strzelania wyłącznie w obrębie pola karnego.

No masz racje co do tego ze potrafi sobie Berbatov sytuacje wypracowac,ale Huntelaar tez potrafi popracowac na swoja bramke,wiec wedlug mnie oni sa podobni do siebie stylem gry. Takie jest moje zdanie...


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - maju - 15-07-2008 13:59

Najlepszą IMO piłkę graliśmy, kiedy u nas w ataku grał Saha - Rooney. Berba to napastnik podobny do Sahy. Zdecydowanie Saha lepszy aniżeli gwiazdka co najwyżej średniej Ereedivisie.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - paolo - 15-07-2008 15:00

maju1309 napisał(a):Zdecydowanie Saha lepszy aniżeli gwiazdka co najwyżej średniej Ereedivisie.

Jak jest zdrowy.

Cytat:Campbell i Manucho

Czemu zapominacie o wychowanku Welbecku?


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - mucha - 15-07-2008 15:40

paolo napisał(a):Czemu zapominacie o wychowanku Welbecku?
Bo ma 18 lat i jeszcze nie jest gotowy na występy w Premier League?


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Sarni - 15-07-2008 15:50

muszeq napisał(a):
paolo napisał(a):Czemu zapominacie o wychowanku Welbecku?
Bo ma 18 lat i jeszcze nie jest gotowy na występy w Premier League?

Manucho i Campbell za to sa w pelni gotowi, by prowadzic najlepsza druzyne Europy do triumfow.

Mamy dwoch napastnikow, jak ktos mowi, ze 4 czy 5 to zyje w swiecie marzen.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - mucha - 15-07-2008 15:59

Sarni napisał(a):Manucho i Campbell za to sa w pelni gotowi, by prowadzic najlepsza druzyne Europy do triumfow.

Mamy dwoch napastnikow, jak ktos mowi, ze 4 czy 5 to zyje w swiecie marzen.

Tego nie powiedziałem. Ale jeśli już na siłę szukać 3 czy 4 napastnika to prędzej Manucho lub Campbell niż zaledwie 18-letni Welbeck.

Napastnik jest potrzebny i nie ma co kalkulować. Tevez i Rooney nie wystarczą. W Manucho nie wierzę za bardzo, a takiemu Campbellowi od czasu do czasu można dać szansę.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Sarni - 16-07-2008 00:42

Lucas napisał(a):Tak prawdę mówiąc do czego nam 5 napastnik?

Tak, jak jest dwoch i przychodzi nastepny, to jest piatym napastnikiem. Jakie to jest glupie gadanie, ze zawodnicy typu Campbell, Eagles czy Simpson moga spokojnie grac. <sciana>


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - pawlo - 16-07-2008 02:36

Mozna... ale nie jako 3 a 4 lub 5 napastnikiem i nie jako drugim a 4 lub 5 skrzydlowym.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Sarni - 16-07-2008 05:48

pawlo napisał(a):Mozna... ale nie jako 3 a 4 lub 5 napastnikiem i nie jako drugim a 4 lub 5 skrzydlowym.

No dokladnie. Z tym napastnikiem to bardziej 5 czy 6 niz 4 nawet, bo 4 napastnik dalej sporo gra. W chwili obecnej mamy Teveza i Rooneya, na Sahe w ogole nie licze bo wszyscy dobrze wiemy, jak jest z jego zdrowiem - w zeszlym sezonie nie gral prawie w ogole, kiedy ostatnio byl zdrowy? A reszta to nie sa zawodnicy, ktorym mozna ufac. Ale i tak odnosze wrazenie, ze czesc ludzi dalej zyje w swiecie zludzen, w ktorym Ritchie Jones, Chris Eagles i Phillip Bardsley byliby wystarczajaco dobrzy.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - michal85 - 16-07-2008 07:17

Cytat:Tak, jak jest dwoch i przychodzi nastepny, to jest piatym napastnikiem.
Z matematyką nigdy nie miałem problemów i nie sądzę, żeby teraz było podobne. Wyliczać kolejny raz nie będę, ale na pewno mamy więcej niż dwóch zawodników w przodzie. Nawet dwa razy więcej.

Cytat:No dokladnie. Z tym napastnikiem to bardziej 5 czy 6 niz 4 nawet, bo 4 napastnik dalej sporo gra.
Sporo gra? 20 meczów w sezonie i to głównie z jakimiś ogórkami to sporo?

Cytat:Ale i tak odnosze wrazenie, ze czesc ludzi dalej zyje w swiecie zludzen, w ktorym Ritchie Jones, Chris Eagles i Phillip Bardsley byliby wystarczajaco dobrzy.
A mnie natomiast śmieszą te ciągłe porównania do R.Jonesa, Richardsona, czy Bardo. Przecież nie muszę chyba tłumaczyć, że każdy zawodnik jest inny...

Najlepiej to zamknijmy tą akadamię na cztery spusty przecież nie wyprodukujemy nikogo innego jak kolejnego R.Jonesa.

Fergie kupuje Manucho, zachwala go, twierdzi, że może nam dać to, czego nam brakowało. Chwaleni są również nasi młodzi. Nie dajmy więc robić z siebie debili, jeśli taki Manucho nie był wystarczająco dobry to po co mu płacić tygodniówkę? Dzieci w Angoli raczej nie będą masowo kupować koszulek z jego nazwiskiem...


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - pawlo - 16-07-2008 12:40

Sarni, ale ja właśnie uważam, że co niektórych naszych młodych stać na bycie "odpoczynkiem" dla podstawowych graczy. Na nich siły zespołu nie zbudujesz, ale wychodząc w meczu ze średniakiem ni widzę problemu by jedno skrzydło obstawić normalnym zawodnikiem, na drugim skrzydle postawić młodego, by się ogrywał i coś pokazał. Coś na miarę tego co dostawał Richardson, a szans miał naprawdę sporo. Teraz żaden młodziak tylu nie dostaje.

Tak samo z napastnikiem.

Scholesa czy Giggsa nie dostaniemy, ale Fletchera czy O'Shea już bardziej prawdopodobne.