Redcafe.pl - Manchester United Forum
Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? (/showthread.php?tid=19)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Sarni - 20-07-2008 05:17

Ale roznica miedzy Premiership a Championship jest gigantyczna. To dlatego druzyny, ktore wchodza do Premiership maja ogromne problemy z utrzymaniem sie w wyzszej klasie, a pilkarze z nizszych lig dobrze radza sobie zwykle tylko w slabych klubach Premiership. Dobre wystepy w drugiej lidze wcale nie przekladaja sie na takie same w pierwszej.

Campbell z warunkami fizycznymi problemow mial nie bedzie, ale to nie wszystko. Oczywiscie trzeba go sprawdzic, zanim bedzie mozna go oceniac, ale to nie jest w obecnej chwili napastnik wystarczajaco pewny, by na nim opierac gre takiego zespolu jak United.

Zreszta te dyskusje mozna juz chyba zakonczyc, bo Berbatow wyglada na pewny transfer. Campbell pewnie bedzie wypozyczony do Hull na nastepny sezon (i slusznie), a potem prawdopodobnie do tego samego Hull sprzedany.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Lukas - 20-07-2008 13:46

Sarni napisał(a):Campbell z warunkami fizycznymi problemow mial nie bedzie, ale to nie wszystko. Oczywiscie trzeba go sprawdzic, zanim bedzie mozna go oceniac, ale to nie jest w obecnej chwili napastnik wystarczajaco pewny, by na nim opierac gre takiego zespolu jak United.

Zreszta te dyskusje mozna juz chyba zakonczyc, bo Berbatow wyglada na pewny transfer. Campbell pewnie bedzie wypozyczony do Hull na nastepny sezon (i slusznie), a potem prawdopodobnie do tego samego Hull sprzedany.
Zgadzam się w kwestii, że trzeba go najpierw sprawdzić- od tego będzie miał właśnie okres przygotowawczy. SAF zdaje sobie sprawę, że na razie nie może opierać gry na takim zawodniku.

Na chwilę obecną mamy taką sytuację -w składzie Rooney, Tevez, Saha- kontuzjowany, Manucho- na razie nie ma pozwolenia na pracę, no i będzie (prawdopodobnie) Berbatov.To mamy 3 nominalnych napastników- a wg mnie powinniśmy dysponować przynajmniej 4, więc pozostaje właśnie Campbell. Jeżeli SAF po okresie przygotowawczym uzna, że chłopak już się nadaje to powinien być włączony do pierwszego składu. Oczywiście będzie wtedy 4 napastnikiem i szanse na regularną grę będzie miał znikomą (z reguły będzie wchodził w przypadku, gdy któryś z wyżej wymienionych będzie miał kontuzje lub bardzo zmęczony), ale od czego są przecież Puchary? Inną kwestią jest to czy zadowoli to samego Fraizera?
Jeżeli jednak Anglik nie zadowoli Szkota, to jak Sarni napisał wypożyczenie do Hull będzie najodpowiedniejsze.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Olle - 20-07-2008 19:40

Berbatov podobno otrzymał od klubu karę w wysokości "tygodniówki" za bycie markotnym podczas treningów przygotowawczych przed nowym sezonem.Big Grin W sumie im się nie dziwię, jakby Ronaldo odstawiał u nas takie numery też by dostał "po kieszeni". A wracając do Bułgara - myślę, że Tottenham już się pogodził z jego odejściem, jeszcze nas kilka tygodni pomęczą, wezmą 25 milionów i Berba będzie nasz Smile


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - ŁukaSsZ - 21-07-2008 16:24

Kula napisał(a):A w Championship są drwale. których głównym zadaniem jest unieruchomienie przeciwnika jak z nimi dał sobie rade...
No a w Premiership są też obrońcy, którzy unieruchamiają przeciwnika plus potrafią grać w piłkę i nie zabijają się o własne nogi. Wink
Lukas napisał(a):od tego będzie miał właśnie okres przygotowawczy.
Okres przygotowawczy też nie odpowie na pytanie czy Campbell będzie mógł zagrać jak równy z równym przeciwko powiedzmy Gallasowi.

Opcja z Campbellem jako 4 napastnikiem niezbyt mi się widzi. Wolę oglądać United z jednym napastnikiem, niż z wcześniej nie grającym w P'ship młokosem. Niech pogra w Hull, niech coś pokażę, wtedy będzie można go przymierzać do nas.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Damian91 - 21-07-2008 18:44

Ja też bym z Campbellem poczekał, niech pogra w Hull jeszcze ten sezon i co ważne w Premiership nabierze doświadczenia, pomoże im utrzymać sie w lidze. A w United mógłby sobie nie poradzić tak od razu. W przyszłym roku jakby sie świetnie spisywał w Premiership można go zagarnąć.

Teraz to trzeba sie o Berbatova starać.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Lukas - 21-07-2008 19:02

ŁukaSsZ napisał(a):Okres przygotowawczy też nie odpowie na pytanie czy Campbell będzie mógł zagrać jak równy z równym przeciwko powiedzmy Gallasowi.
Jako okres przygotowawczy mam na myśli również grę z Portsmouth x2, z Espanyolem, Juventusem czy nawet z Zenitem, więc uważam, że jeżeli dostanie szanse w tych meczach to uda się znaleźć odpowiedź na Twoje pytanie Wink A jeżeli zaprezentuje się na tyle dobrze, że SAF będzie odpowiednio usatysfakcjonowany grą Anglika i będzie miał go w planach na ten sezon to wg mnie powinien być włączony do pierwszego składu.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - RedLucas - 21-07-2008 19:07

Ja tak podsumowując te dwa sparingi w wykonaniu Campbella dochodzę do wniosku, że Anglik jeszcze nie posiada należytych umiejętności, by móc występować w pierwszym zespole. Owszem, widać u niego wielką chcęć gry, jest bardzo waleczny (co cenią fani w Anglii), szybki, jednak od napastnika oczekuje się zdobywania bramek. A Fraizer w meczach bądź co bądź ze słabymi rywalami nie potrafił znaleść drogi do siatki.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - ŁukaSsZ - 21-07-2008 19:13

No mimo wszystko to są mecze towarzyskie. Nikt, albo prawie nikt, nie będzie ryzykował kontuzji żeby zagrać na 100% przeciwko Campbellowi. Smile Chciałbym go oglądać w Premiership co tydzień, w barwach Hull. Wtedy będzie można coś powiedzieć o jego umiejętnościach.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - sebos_krk - 21-07-2008 19:25

RedLucas napisał(a):Ja tak podsumowując te dwa sparingi w wykonaniu Campbella dochodzę do wniosku, że Anglik jeszcze nie posiada należytych umiejętności, by móc występować w pierwszym zespole.
Może jeszcze wstrzymajmy się z oceną, bo zagrał ledwie dwa razy po 30 minut w tych spotkaniach.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Foster - 22-07-2008 09:11

sebos_krk napisał(a):Może jeszcze wstrzymajmy się z oceną, bo zagrał ledwie dwa razy po 30 minut w tych spotkaniach.

Dokładnie, chłopak dwa razy wszedł na końcówkę meczu a wy oczekujecie od niego cudów. Aby rzeczywiście się dowiedzieć jak sobie radzi Campbell należało by go wystawić od początku, tylko jakoś widzę SAF tego nie robi, dlaczego? Nie wiem, a przecież mówił, że da pograć młodym na tournee.
W dzisiejszym meczu Campbell powinien wyjść w pierwszej "11" obok... Rooneya bądź Teveza. Niech zagra cały mecz i wtedy będzie można zacząć go oceniać.

Teraz tak jeśli chodzi o transfer Berbatova:
Totenham chce kupić Eto'o bądź Arshavina. "Koguty" złożyły już oferta za jednego i drugiego. Zenit jednak odrzucił ofertę opiewającą 20 mln, chcą 7 mln więcej. A jeśli chodzi o Eto'o to może być różnie.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - maju - 22-07-2008 19:53

Ja bym był za tym żeby Campbell poszedł w drugiej połowie sezonu do Hull. W pierwszej pogra sobie w CS, Superpucharze, Curlingu itd.. W Hull miałby natomiast pewne miejsce w składzie, a w połowie sezonu raczej sytuacja kadrowa by nam się ustabilizowała. Oczywiście zawsze może się przydarzyć kontuzja, ale znając Fergiego, on woli w ataku (nie wiadomo po jaką cholerę) w ataku stawiać na Ronaldo niż na młodego napastnika.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Oskar - 22-07-2008 20:05

Myślę, że każdy wolałby a ataku Ronaldo niż 'młodego napastnika'...


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - sebos_krk - 22-07-2008 21:21

maju1309 napisał(a):W pierwszej pogra sobie w CS
W czym pogra maju? Musicie używać skrótów :?


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - matys - 22-07-2008 22:23

sebos_krk napisał(a):W czym pogra maju?
W meczu o Tarcze Dobroczynności.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - maju - 23-07-2008 07:43

CS - Community Shield, aczkolwiek uważam, że twój post był pisany z dużą ironią ;]