Redcafe.pl - Manchester United Forum
Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? (/showthread.php?tid=19)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - paolo - 23-07-2008 07:53

Mi też od razu jedna gra przyszła na myśl, ale po chwili zastanowienia nietrudno się domyślić o co chodzi. Jednak wolałbym bez łamigłówek. Teraz wracamy do tematu.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - ŁukaSsZ - 23-07-2008 08:16

maju1309 napisał(a):Ja bym był za tym żeby Campbell poszedł w drugiej połowie sezonu do Hull. W pierwszej pogra sobie w CS, Superpucharze, Curlingu itd.. W Hull miałby natomiast pewne miejsce w składzie, a w połowie sezonu raczej sytuacja kadrowa by nam się ustabilizowała. Oczywiście zawsze może się przydarzyć kontuzja, ale znając Fergiego, on woli w ataku (nie wiadomo po jaką cholerę) w ataku stawiać na Ronaldo niż na młodego napastnika.
No pójdzie w połowie sezonu do Hull nie będzie miał kiedy się zgrać z resztą, zagra kilka meczy słabszych i straci miejsce w składzie na rzecz kogoś pokroju Markusa Benta. Jak na zawodnika, który mógłby być 4 napastnikiem United to sytuacja niedopuszczalna. Wink Campbell to nie jest klasowy zawodnik, nawet w takim Hull nie będą czekali na jego wejście w drużynę zbyt długo. Oddajemy go teraz na cały sezon, albo trzymamy na ławce. Innej opcji nie widzę. Wink


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - mucha - 27-07-2008 12:39

mufc.pl napisał(a):Dymitar Berbatow oddala się od Manchesteru United - informuje "The Times". Powodem takiej sytuacji mają być żądania finansowe Tottenhamu Hotspur. Włodarze klubu z Londynu oczekują za swojego napastnika 38 milionów funtów.

Wysoka cena za Berbatowa to efekt wojny, którą prowadzą sir Alex Ferguson i Daniel Levy. Pierwsza oferta ekipy z Old Trafford opiewająca na 20 milionów funtów została przez Tottenham odrzucona. Rekordowa suma, której teraz oczekują "Koguty" spowodowała, że osiągnięcie kompromisu pomiędzy obiema stronami będzie bardzo trudne.

Kilka dni temu Levy zaskarżył Manchester United do władz Premier League. Londyńczykom nie odpowiada sposób, w jaki mistrzowie Anglii podchodzą do transferu Berbatowa. Nie wykluczone, że w zaistniałej sytuacji Ferguson będzie próbował znaleźć alternatywne rozwiązanie, a sam Bułgar pozostanie na White Hart Lane.

Według "The Times" na celowniku "Czerwonych Diabłów" mogą się znaleźć Samuel Eto'o, Roque Santa Cruz, David Villa i Karim Benzema. Dla "Kogutów" ewentualny transfer 27-latka może okazać się problemem. Konkretną ofertę złożyli na razie tylko mistrzowie Anglii, a Barcelona, która także miała rozważać zatrudnienie Bułgara nie wykazuje nim większego zainteresowania.

Ferguson jest skłonny wyłożyć na stół ofertę opiewającą na 25 milionów funtów, jeżeli obie strony znowu rozpoczną rozmowy. Jednak Szkot coraz częściej zastanawia się nad tym, czy Wayne Rooney nie będzie główną siłą uderzeniową ataku Manchesteru United w nadchodzącym sezonie.

Nie wiadomo czy to 100% prawda, ale jeśli tak to będziemy musieli zmienić cel transferowy. Napastnik jest potrzebny i jak nie Berbatov to pewnie ktoś inny. Ja osobiście mam nadzieję, że Bułgar jednak do nas przejdzie. Trudno mi wyobrazić sobie piłkarza, który oficjalnie deklaruje chęć odejścia i nie przykłada się do treningów, biegającego w barwach Tottenhamu. Wielkich chęci do gry raczej mieć tam nie będzie, a Tottenham może ściagnąć za niego niezłą kasę. Temu transferowi daję jakieś 80% szans.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Mata - 27-07-2008 13:15

Ja już nie wiem co mam o tym myśleć , najpierw wydawać się mogło że kwestia transferu to dopięcie kilku formalności a teraz zamiast 28 baniek chcą aż 38 :shock: Może jak poczekamy do sierpnia to za Berbatova Tottenham będzie chciał więcej niż real dawał w krążących plotkach o Ronaldo :roll:

Berbatov jest dobry ale jego wartość nie opiewa zapewne na 30 mln a oni chcą prawie że 40.
Jak dla mnie niech sobie zostanie gdzie jest bo mając w składzie 3 napastników za każdego z nich zapłacono około 40 mln i jeden siedzi na ławie to gupota Sad


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - elmaggico - 27-07-2008 17:18

Co za chamstwo :!: Tym idiotom z londynu się chyba we łbach poprzewracało..
38 mln, no to jest śmieszne, bułgar jest najwyżej wart 25, choć to i tak za dużo.
Więc niezła zwała, że Berbatov nie przyjdzie :/ , już myślałem, że jest na 90 %...
Pewnie znowu będziemy ciągnąć Rooneyem i Tevezem, kurwa..


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Tomassen - 27-07-2008 17:36

Póki co to jeszcze nikt nie powiedział, że nie przyjdzie. Popatrz na źródło.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - elmaggico - 27-07-2008 17:45

The Times ? Wydaje mi się, że to w miare wiarygodne źródło...
Nie, no fakt, trochę przesadzam, ale coś nie wydaje mi się, żeby kluby doszły do porozumienia, napewno ci skąpcy będą chcieli jak najwięcej, no chyba, że trafi do nich Villa, wtedy może spuszczą z ceny...


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - sebos_krk - 27-07-2008 18:00

A Sunday Express poinformował, że w ciągu kilku dni Berba będzie naszym piłkarzem. Podobno zapłacimy 24 mln funtów. Dlatego należy poczekac, bo pojawiają się bardzo rozbieżne informacje.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Mata - 27-07-2008 19:15

I bądź tu mądry człowieku raz piszą tak a za drugim razem zupełnie inaczej ;/

Cóż chyba teraz będzie można uwierzyć dopiero po prezentacji Bułgara na Old Trafford za ile tak naprawdę przeszedł do Manchesteru jeśli w ogóle dojdzie do tego transferu. Tak jak wyżej Sebos napisał 24 mln odzwierciedlały by jego wartość bo nikt mi nie powie że jest on wart prawie że 40.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - mucha - 30-07-2008 11:29

mufc.pl napisał(a):W poniedziałkową noc "Koguty" rozegrały towarzyskie spotkanie z Norwich City. Berbatow poczynania swoich kolegów, którzy wygrali ten mecz 5:1 obserwował z ławki rezerwowej. Bułgar był w dobrym humorze, co według prasy może oznaczać, że niedługo przeniesie się on na Old Trafford. Dzisiaj Tottenham ma zamiar sfinalizować transfer Davida Bentleya, który rano przejdzie wszystkie wymagane badania. Londyńczycy mają zapłacić za pomocnika Blackburn Rovers 15 milionów funtów.

[Obrazek: bertw0.jpg]

Oby, oby... Wink


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - elmaggico - 30-07-2008 12:39

No nie wiem, jak dla mnie to, że siedział na ławce i sie uśmiechał nic nie znaczy.
Mimo wszystko mam nadzieje, że tak się stanie i jak najszybciej się przeniesie na OT.
A btw. koguty ciekawe transfery robią..


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - ŁukaSsZ - 31-07-2008 21:34

Mata napisał(a):jego wartość bo nikt mi nie powie że jest on wart prawie że 40.
Ja Ci to mogę napisać. 8-) Piłkarz jest tyle wart ile za niego dają mówi staropolskie przysłowie. Jeżeli Ferguson tyle da, to znaczy, że Bułgar jest dla niego tyle wart. Według mnie jest to obok Drogby i Adebayora najlepszy napastnik w Anglii (nie liczę naszych rzecz jasna). 40 mln elżbietek to rzeczywiście spora kwota, ale jeżeli Dimitar ma być rozwiązaniem wszystkich naszych problemów w ataku to why not? Smile


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - matys - 12-08-2008 10:17

http://www.teamtalk.com/football/story/0,16368,2483_3968887,00.html

Lejdis and dżentelmen, Berbatov coraz bliżej <jupi> . Żeby się tylko do tego transferu ta Roma za bardzo nie wpierdalała i powinno być dobrze.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - maju - 12-08-2008 14:22

Do Tottenhamu przechodzili przecież Eto'o, Arshavin, Huntelaar, więc zapewne ta gwiazda światowego formatu na 100% zasili Spurs. Na Berbę musimy jeszcze trochę poczekać... Z tego, co ostatnio słychać, bliżej do Uited Henry'emu niż Berbie...


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - matys - 12-08-2008 20:50

maju1309 napisał(a):Do Tottenhamu przechodzili przecież Eto'o, Arshavin, Huntelaar,
Tylko Arshavin miał ofertę ze Spurs. Reszta to wymysły prasy. Nie pamiętam aby się Ramos wypowiadał na temat Holendra czy Kameruńczyka, ani piłkarze o Tottenhamie też za wiele nie mówili.
Cytat:When asked whether he knew of interest from Tottenham and Roma, he told Jornal do Brazil: "I have had contacts with representatives of those two clubs.
Czyli, ze jednak coś jest na rzeczy.
maju1309 napisał(a):więc zapewne ta gwiazda światowego formatu na 100% zasili Spurs.
A kto powiedział, że sprowadzą gwiazdę światowego formatu, a nie solidnego zawodnika?