Redcafe.pl - Manchester United Forum
Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? (/showthread.php?tid=19)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - maju - 13-08-2008 08:19

Dzisiaj prasie nie ma co wierzyć. Napisać jakieśzdanie, niby, że od zawodnika, to każdy dziś potrafi. Ronaldo nt. wyjazdy do Madrytu mówił wiele, ale drugie tyle dorzuciła prasa... Tylko video, lub jakieś nagranie jest w stanie przekonać mnie dzisiaj, o tym, że cytat jest prawdziwy. I nie ważne czy jest to cytat tego napastnika, czy kogo innego.

mateksa napisał(a):A kto powiedział, że sprowadzą gwiazdę światowego formatu, a nie solidnego zawodnika?
ironizowałem nt. tego napastnika.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - RedLucas - 13-08-2008 09:16

mufc.pl napisał(a):Jak donosi "Daily Mail", zawodnik Tottenhamu, Dimitar Berbatow, do końca tygodnia uzgodni warunki kontraktu z Manchesterem United i przeniesie się na Old Trafford za 25 milionów funtów.

Bułgar uda się do Carrington, by sfinalizować swój transfer do klubu z Old Trafford po tym, jak Tottenham wyraził zgodę na rozmowy z 27-latkiem. Barbatow ma podpisać czteroletni kontrakt, dzięki któremu będzie zarabiał w drużynie mistrza Anglii 80 tysięcy funtów tygodniowo.

Manchester United ma nadzieję, że Bułgar będzie piłkarzem "Czerwonych Diabłów" już w piątek, kiedy dojdzie do sesji zdjęciowej klubu przed nowym sezonem. Jeżeli 27-latek podpisze kontrakt z zespołem Sir Alexa Fergusona będzie to duży sukces Szkota, który od 18. miesięcy próbuje sprowadzić Bułgara na Old Trafford.

Również "The Times" potwierdza doniesienia o tym, że już nic nie przeszkodzi Manchesterowi United w sfinalizowaniu transferu Berbatowa. Według gazety Bułgar ma dostać pozwolenie na podróż do Manchesteru i najwcześniej w środę powinien podpisać kontrakt, a także przejść badania medyczne. "The Times" ujawnia również, że klub z Old Trafford ma zapłacić około 28 milionów funtów za reprezentanta Bułgarii, dodając, że przez cały wtorkowy wieczór trwały negocjacje w sprawie odstępnego

No więc to już jest raczej pewne. Osobiście wolałbym Huntera, jednak lepszy rydz niż nic Tongue Potrzebny był nam jeszcze jeden napastnik, mam nadzieję, że wpasuje się do United. Tylko jednego się obawiam. Teraz mamy trzech klasowych napastników: Tevez, Rooney i właśnie Berba. Prawdopodobnie nadal będziemy grać dwoma napastnikami, co będzie oznaczało, że czasem Bułgar będzie musiał usiąść na ławce. Obawiam się, czy nie będzie z tego powodu jakiś fochów ze strony Berby.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Kisia92 - 13-08-2008 10:19

Ostatnio nie mam czasu nawet żeby nowinki poczytać... kompletnie nie w temacie;/

W każdym bądź razie, jeśli gazetki piszą takie rzeczy to chyba coś w tym jest. Fergi od pewnego czasu z tego co kojarzę zapowiadał kupno zawodnika, napastnika więc to chyba chodziło o Berbatova.
Transfer sam w sobie jak najbardziej popieram. Bułgar jest w najlepszym okresie kariery, w pełni ustatkowany. United podszkoli go jeszcze pod względem technicznym i możemy mieć z niego pożytek.Jest całkiem innym typem zawodnika niż Roo i Tevez przez co zapełni luki jakie sie tworzą gdy oni chcą sobie po grasować w pomocy (tudzież obronie^). Podejrzewam że Ferguson będzie chciał z niego zrobić partnera dla Roo, a to Tevez zajmie miejsce Solskjaera, jako 'zmiennik na ostatnie 20 minut'Wink


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - matys - 13-08-2008 10:44

maju1309 napisał(a):Tylko video, lub jakieś nagranie jest w stanie przekonać mnie dzisiaj, o tym, że cytat jest prawdziwy.
Kurwa chłopie zlituj się. A w zainteresowanie Berbatova wierzysz? Przecież nie było, żadnego video ani nagrania na ten temat.
maju1309 napisał(a):ironizowałem nt. tego napastnika.
A teraz przeczytaj co ja napisałem, jak nie skumasz to przeczytaj drugi, jak nie skumasz za drugim to trzeci raz, i tak do 69 razy, jak dalej nie będzie żadnych postępów do napisz do Bravo, oni chętnie pomogą.
RedLucas napisał(a):Obawiam się, czy nie będzie z tego powodu jakiś fochów ze strony Berby.
Nie będzie, bo Ferguson będzie nimi trzema rotował cały czas. Zeszły sezon non-stop jak był zdrowy grał Rooney, teraz mu będzie można spokojnie dać odpocząć, nie tracąc przy tym na jakości ofensywy. Rooney>Tevez=Berbatov.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Olle - 13-08-2008 11:31

A co z tą komisją FA, która zbiera się dzisiaj albo jutro i rozpatrzy wniosek Tottenhamu o rzekomo niezgodne z zasadami "zachęcanie" Berbatova do opuszczenia WHL na rzecz OT przez MU? Jeżeli jakimś cudem United zostanie uznane za winne, transferu nie będzie.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - maju - 13-08-2008 12:45

RedLucas napisał(a):
mufc.pl napisał(a):Jak donosi "Daily Mail", zawodnik Tottenhamu, Dimitar Berbatow, do końca tygodnia uzgodni warunki kontraktu z Manchesterem United i przeniesie się na Old Trafford za 25 milionów funtów.

Bułgar uda się do Carrington, by sfinalizować swój transfer do klubu z Old Trafford po tym, jak Tottenham wyraził zgodę na rozmowy z 27-latkiem. Barbatow ma podpisać czteroletni kontrakt, dzięki któremu będzie zarabiał w drużynie mistrza Anglii 80 tysięcy funtów tygodniowo.

Manchester United ma nadzieję, że Bułgar będzie piłkarzem "Czerwonych Diabłów" już w piątek, kiedy dojdzie do sesji zdjęciowej klubu przed nowym sezonem. Jeżeli 27-latek podpisze kontrakt z zespołem Sir Alexa Fergusona będzie to duży sukces Szkota, który od 18. miesięcy próbuje sprowadzić Bułgara na Old Trafford.

Również "The Times" potwierdza doniesienia o tym, że już nic nie przeszkodzi Manchesterowi United w sfinalizowaniu transferu Berbatowa. Według gazety Bułgar ma dostać pozwolenie na podróż do Manchesteru i najwcześniej w środę powinien podpisać kontrakt, a także przejść badania medyczne. "The Times" ujawnia również, że klub z Old Trafford ma zapłacić około 28 milionów funtów za reprezentanta Bułgarii, dodając, że przez cały wtorkowy wieczór trwały negocjacje w sprawie odstępnego
obie gazety są zgodne


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Olle - 13-08-2008 13:21

Gdy "Times" pisał, że transfer Keane'a do Liverpoolu zostanie sfinalizowany w ciagu 48 godzin to się sprawdziło - dokładnie dwa dni później został oficjalnie zaprezentowany jako zawodnik LFC. Oby w tym przypadku było podobnie - zwłaszcza, że w piątek będą robione zdjęcia drużyny przed nowym sezonem.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Lucas - 13-08-2008 13:51

Ja nadal liczę, że to tylko przykrywka i na OT przyjdzie Huntelaar.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - mucha - 13-08-2008 14:24

Ee tam nie potrzebujemy takich mało wszechstronnych zawodników. Dzisiejszy futbol jest inny. Berbatov potrafi rozegrać, uderzyć z dystansu, ma lepszą technikę i generalnie jest lepszy.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Beckie - 14-08-2008 20:26

Dzisiaj wieczorem coś się dzieje na Old Trafford. Mam trochę nieoficjalnych, ale bardzo prawdopodobnych infromacji.

Dyrektor wykonawczy David Gill przebywa na stadionie z Mauricem Watkinem, radcą prawnym klubu i Michaelem Bolingbrokem, który odpowiada w klubie nad prawidłowością przeprowadzanych wszelkich transakcji finansowych. Wcześniej w spotkaniu brał udział Sir Alex Ferguson, ale opuścił tę trójkę.

Watkin zwykle rzadko pojawia się na Old Trafford, prawdopodobnie coś musi być na rzeczy skoro przybył i siedzi od dobrych kilku godzin w towarzystwie Gilla i Bolingbroke'a.

Uważam, że najpóźniej jutro popołudniu Berbatov będzie oficjalnie piłkarzem Manchesteru United, gdy robione będą zdjęcia drużynowe na nowy sezon. Co więcej, miały się odbyć kilka dni temu, ale wykonanie tych zdjęć przełożono specjalnie na piątek.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - matys - 14-08-2008 20:29

No nie ma chuja we wsi, żeby został na WHL na przyszły sezon. We środę już będzie grał dla nas, bo nie wiem czy sie do niedzieli uwiną z tymi papierkowymi sprawami.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Grzeho - 14-08-2008 22:01

mateksa napisał(a):No nie ma chuja we wsi, żeby został na WHL na przyszły sezon. We środę już będzie grał dla nas, bo nie wiem czy sie do niedzieli uwiną z tymi papierkowymi sprawami.

No oby oby, ale mowiac szczerze w niedziele Dimitar bardzo by sie nam przydal, no ale jak piszesz, nie wiadomo, czy formalnosci zostana zalatwione.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Zashi - 15-08-2008 11:17

Pewnie nawet jakby Berbatov był juz z nami, to Fergie uzna, ze jest niegotowy do sezonu itp. I wystawi Giggs`a na cofnietego napastnika, ktory nie spisuje sie na tej pozycji najlepiej i zagramy pseudo taktyką :roll:


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Grzeho - 15-08-2008 11:23

Oby nie. To by byla glupota wedlug mnie ze strony Sir Alexa. Jak wszyscy wiem, gdy graly to 4-5-1 z Giggsem wysunietym nie wyglada to za ladnie. Berba przeciez caly czas trenuje na pelnych obrotach, wiec nie wiem na jakiej podstawie Fergie by uznal go za niegotowego.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - michal85 - 15-08-2008 11:24

Zashi napisał(a):Pewnie nawet jakby Berbatov był juz z nami, to Fergie uzna, ze jest niegotowy do sezonu itp.
I to byłoby jak najbardziej uzasadnione. Wystawianie do pierwszej "11" zawodnika, który nie odbył NAWET JEDNEGO treningu z drużyną byłoby niezbyt mądrym rozwiązaniem.

Ponoć wyleczył się już Rooney, więc nie dramatyzujmy.