Redcafe.pl - Manchester United Forum
Orange Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Orange Ekstraklasa (/showthread.php?tid=249)



- ziomo - 02-09-2007 08:41

zaga92 napisał(a):Gornik wygral z Cracovia 1:0

To jest według mnie,sensacja kolejki.Cracovia miała walczyć o ścisłą czołówke,a tu proszę,przegrywają z Polonią Bytom i Górnikiem Zabrze.Jak na razie,to "Pasy" są najwiekszym rozczarowaniem ligi według mnie.


- PawlaQ - 02-09-2007 10:37

To co robił wczoraj Dolha nie jest do pojęcia (przynajmniej dla mojego łba), on chyba specjalnie puszczał te piłki...


- Grzeho - 02-09-2007 10:41

PawlaQ napisał(a):on chyba specjalnie puszczał te piłki...

Taaa Big Grin chcial jakos odpokutowac swoje zachowanie wzgeldem kibicow Wisly, chyba mu wyszlo :wink:

Ogolnie byl to bardzo efektowny mecz, zal mi troche Lecha, z ktorego udzialem mecze sa zawsze bardzo ladne, ale dosyc czesto traci w nich punkty, szczegolnie z mocniejszymi rywalami.


- gollaz - 03-09-2007 12:49

ziomo napisał(a):
zaga92 napisał(a):Gornik wygral z Cracovia 1:0

To jest według mnie,sensacja kolejki.Cracovia miała walczyć o ścisłą czołówke,a tu proszę,przegrywają z Polonią Bytom i Górnikiem Zabrze.Jak na razie,to "Pasy" są najwiekszym rozczarowaniem ligi według mnie.

Cracovia w Zabrzu w swojej historii zdobyła zaledwie punkt, a Górnik mimo słabego początku nie jest zespołem po którym drużyny typu Cracovia mogą przejechać się jak chcą.

Górnik, mimo, że bramkę strzelił kuriozalną to wygrał zasłużenie.


- Zashi - 03-09-2007 12:54

Tak jak Gollaz uwazam, ze Gornik byl w tym meczu faworytem. Odwortnie byłoby gdyby mecz odbył sie w Krakowie.

Najgorszy gracz na swiecie? Emilian Dolha. To jego wina, ze Lech stracił 3 gole. SŁOWNIE: TRZY !! Jak mozna dac sie dac tak latwo przelobowac i to 2 razy.... Po 45' wszedł Krzysztof Kotorowki i obronil 2 sytuacje 'sam na sam'. Juz wiem kto bedzie bronil w meczu Kolejorza z Bełchatowem w Poznaniu.


- marcelo - 03-09-2007 12:54

Heh, mógł być remis w meczu Górnik-Cracovia, ale nie popisał się bramkarz "Pasów" Marcin Cabaj, który w sobie wiadomy sposób skierował piłkę lecącą wprost na niego do własnej bramki.

Zachwyca mnie w tej rundzie Paweł Brożek, który strzela gola za golem i pewnie przewodzi w tabeli strzelców. Być może trzeba było do przebudzenia "Brozia" tego, o czym mówiłem- konkurencji.


- ziomo - 04-09-2007 11:06

Michał Probierz nie jest już trenerem Łódzkiego Widzewa.Zarząd klubu z Łodzi podziękował Probierzowi za jego prace dla Widzewa.Póki nie przyjdzie inny trener, szkoleniowcem klubu z Łodzi będzie były aststent Pana Michała,Zbigniew(chyba)Stefaniak.Nieoficjalnie mówi się o tym,że nowym trenerem Wizdewa ma być Dariusz Wdowczyk lub Jerzy Engel.


- Grzeho - 04-09-2007 18:22

ziomo napisał(a):Dariusz Wdowczyk

Watpie, aby byly trener Poloni i Legii Warszawa wrocil do Polski. Jesli sie nie myle, to on teraz jest trenerem na Wyspach Brytyjskich, chyba w Szkocji, ale nie jest do konca pewnien. Wydaje mi sie,ze raczej nie bedzie nowym szkoleniowcem Widzewa, ale moge sie oczywiscie mylic :wink:


- zaga92 - 16-09-2007 10:47

Trwa 7 kolejka OE. Legia odniosla 7 zwyciestwo z rzedu, co jest ich najlepszym startem w historii. Ale Jan Mucha w koncu skapitulowal. Pokonal go pomoxnik Widzewa Piotr Kuklis.
Gornik Zabrze rozgromil Polnie Bytom 4:0, a hat-trickiem popisal sie Dawid Jarka.
LKS oddala sie do strefy spadkowej, wczoraj wygral 3:0 z Zaglebiem Sosnowiec.
Wisla Krakow znowu stracila punkty. Tym razem zremisowala 2:2 z Odra Wodzislaw, a Pawel Brozek tym razem nie strzelil gola.
Ruch zremisowal 2:2 z Zaglebiem, a Jagielonia z Korona 0:0.
Dzisiaj mecz Lech- GKS na ktorym bede Big Grin Do skladu Lecha wraca Piotr Reiss, dzieki czemu gra Kolejorza powinna stac sie skuteczniejsza.


- Grzeho - 16-09-2007 10:55

zaga92 napisał(a):Ruch zremisowal 2:2 z Zaglebiem

Byl to bardzo ciekawy, ale i ostry pojedynek. Sedzia pokazal w nim tylko 2 zolte kartki, jesli sie nie myle, a spokojnie mogl pokazac ich dwa razy wiecej i jedna czerwien. Beniaminek z Chorzowa zagral jak rowny z rownym z Mistrzem Polski.

Dzis mam nadzieje na wielki spektakl w meczu Lech - GKS :wink:


- ziomo - 16-09-2007 11:18

zaga92 napisał(a):Dzisiaj mecz Lech- GKS na ktorym bede

Noo to może się spotkamy Big Grin :lol:.


Grzeho napisał(a):Dzis mam nadzieje na wielki spektakl w meczu Lech - GKS


Ja również.Myślę,że w tym meczu padnie ogrom bramek z korzyścią dla Kolejorza oczywiście.Dużym wzmocnieniem dla Lechitów będzie powrót "Reksia" po kontuzji,a dużym oslabieniem brak do końca rundy Macieja Scherfena,który nieszczęśliwie upadł w domu na obojczyk.Szkoda "Szeryfa",bo miał dobrą formę.


- zaga92 - 16-09-2007 21:19

Na zakonczenie 7 koeljki Lech zremisowal 1:1 z GKSem. W 10 minucie prowadzenie dla kolejorza zdobyl Marcin Zajac. Wyrownal 10 minut pozniej Janusz Dziedzic strzalem po rykorzecie, ktory kompletnie zmylil Krzysztofa Kotorowskiego. W 35 minucie wszyscy opuscili stadion spiewajac: PZNP PZPN jeb** jeb** PZPN Big Grin W 51 minucie druga zolta, a w konsekwencji czerwona kartke ujrzal Mariusz Ujek, ale gra Lecha w przewadze sie nie zmienila. Nadal grali slabo, a grozniejsze szanse na strzelenie gola mieli goscie, ale uratowal nas Krzysztof Kotorowski. Wyrazny brak formy po kontuzji u kapitana Piotra Reissa, ale trzeba byc dobrej mysli przed kolejnymi meczami Smile


- WoLaK - 16-09-2007 21:52

Apropo meczu LEch-GKS zdegustowal mnie jeden fakt.Mianowicie,kibice Lecha,ktorzy uwazaja sie za najlepsza publicznosc w Polsce ,wywilesili na jedenej trybunie duza flage z napisem "Biała Gwardia".Chyba nawet dziecko sie domysli o co chodzi...Takie zachowanie powinno byc tepione z stadionow.


- ziomo - 17-09-2007 19:06

Sesnsacją koeljki według mnie jest remis Wisły z Odrą.Ekipa z Wodzisławia może i miała trochę szczęścia,bo dostała karnego,ale Drużyna z Krakowa powinna mimo wszystko wygrać to spotkanie.Górnik Zabrze rozgromił Polonie Bytom aż 4-0,a Hat-trickiem popisał się Dawid Jarka.

Cytat: W 35 minucie wszyscy opuscili stadion spiewajac: PZNP PZPN jeb** jeb** PZPN


Dodam jeszcze,że "kocioł"wywieśił podczas tego protestu transparent: Czy tego chcecie??? Big Grin

Chorzowski Ruch zremisował 2-2 z mistrzem kraju z Lubina.Oglądałem większa cześć tego meczu,i musze przyznać,że gracze w niebieskich koszulkach pokazali się z bardzo dobrej strony.Mecz był zacięty i wyrównany.


- Skull - 18-09-2007 10:57

Kiedys mało sledzilem losy Polskiej piłki,ale chyba domyslacie sie dlaczego (zreszta pisalem o tym) ale ostatnio gra sie poprawila i nawet ciekawie jest.
Wielki podziw dla Legii Ktora jest liderem z kompletem pkt i z meczu na mecz gra coraz lepiej! Swietne spotkanie!
Rowniez swietny poziom mozna bylo zobaczyc w spotkaniach Odry z Wisłą i Lech-GKS !