Redcafe.pl - Manchester United Forum
Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? (/showthread.php?tid=19)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - mucha - 15-08-2008 11:28

O ile pamiętam, to Tevez też nie zagrał w pierwszym meczu z Reading. Jeśli Rooney będzie gotowy do gry to Berbatov nie ma prawa znaleźć sie w pierwszej jedenastce. Jeśli nie to chyba jednak wolę oglądać Bułgara w ataku niż Giggsa. Więcej kreatywności, a biorąc pod uwagę fakt, że na skrzydłach też mamy problemy to Berbatov raczej by zagrał.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Olle - 15-08-2008 11:39

Rooney wyleczył już wirusa i podobno jest gotowy do gry. Decyzja należy do lekarza drużyny i trenera.

A Berbatov raczej zagra w tej kolejce przeciwko Middlesbrough. Dzisiaj o 12 upłynął termin zgłaszania "18" do pierwszej kolejki, a nowych wieści o transferze Berby nie ma. Chyba, że właśnie trwają przygotowania do prezentacji zawodnika Smile


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Red - 15-08-2008 11:44

najgorsze w przypadku Rooneya w zeszłym sezonie było to, że bardzo cieżko było mu się odbudować po kontuzjach (miał bodajże 2?), dlatego Berbatov bedzie cholernie przydatnym wzmocnieniem choćby z tego wzgledu, że Wayne'owi czasem ciężko jest się wbić odrazu w optymalną forme


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Zashi - 15-08-2008 12:13

Olle napisał(a):A Berbatov raczej zagra w tej kolejce przeciwko Middlesbrough.

A mi sie wydawało, ze gram z Newcastle mecz w pierwszej kolejce Wink


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Rafcio - 15-08-2008 13:39

A mi się wydaje, że Berbatov jeszzce nie jest naszym zawodnikiem, więc stwierdzenie czy zagra w pierwszej czy drugiej kolejce jest kompletnie niedorzeczne.

Bułgar "prawie" w United był juz jakieś 17 razy. Oficjalnego komunikatu ciągle nie ma :]


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Olle - 15-08-2008 13:46

Zashi napisał(a):
Olle napisał(a):A Berbatov raczej zagra w tej kolejce przeciwko Middlesbrough.
A mi sie wydawało, ze gram z Newcastle mecz w pierwszej kolejce Wink
Tottenham gra z M'Boro Tongue


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - ŁukaSsZ - 15-08-2008 14:55

michal85 napisał(a):I to byłoby jak najbardziej uzasadnione. Wystawianie do pierwszej "11" zawodnika, który nie odbył NAWET JEDNEGO treningu z drużyną byłoby niezbyt mądrym rozwiązaniem.
Nie mogę znaleźć Twojego poprzedniego posta, a chciałbym na niego odpowiedzieć... Tongue

Pisząc, że Campbell ma czas, nie chodziło mi o Campbella w ogóle, a o Campbella w United. IMO nie ma co za wszelką cenę robić z niego leku na całe zło. Napisałeś coś w stylu, że Berbatov mógłby być 'zabezpieczeniem'. Mam dziwne wrażenie, że ucieszyłbyś się jakby młody anglik grał zawsze, a po prostu w razie potrzeby na boisko wchodził, któryś z lepszych playerów. Tongue
Red napisał(a):Wayne'owi czasem ciężko jest się wbić odrazu w optymalną forme
Tevez też miał takie fragmenty, że smutno było na niego patrzeć. Chociaż to można by wytłumaczyć zmęczeniem.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Beckie - 15-08-2008 16:07

Berbatov jest teraz w Manchesterze i poddaje się badaniom medycznym.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - mucha - 15-08-2008 16:11

Hehe, ciekaw jestem skąd Beckie ma takie informacje Big Grin


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Kisia92 - 15-08-2008 16:14

Cytat:Berbatov jest teraz w Manchesterze i poddaje się badaniom medycznym.
Jakie źródło to podało?

Popieram przedmówców. Ferguson na pewno nie wystawi Berbatova, nawet jeśli już teraz byłby podpisywany kontakt. Co z tego, że facet treningi prowadził, jest przygotowany do sezonu, ale to wszystko było organizowane przez Ramosa. W United możemy mieć całkiem inny program, taktykę i przede wszystkim innych zawodników. Jak on mógłby zrozumieć się z Tevez skoro nie zamieniłby z nim ani jednego słowa? Wyczucie z Argentyńczykiem musi przyjść z czasem, tym bardziej, że Carlos dość słabo zna angielski.

Na myśl o Giggsie biegającym na ataku dostaje palpitacji.

A co do powracającego Rooneya, to bym się o niego nie martwiła. On samą obecnością na boisku robi dużo, ostatni sezon nie był cudowny w jego wykonaniu, a i tak nie wyobrażam sobie "jak by to były gdyby go nie było"^


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - mlody_unw - 15-08-2008 16:22

Beckie napisał(a):Berbatov jest teraz w Manchesterze i poddaje się badaniom medycznym.

Fergie tego nie skomentował, ale przyznał, że liczy na występ Bebry w niedzielnym meczu, więc coś jest na rzeczy.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - ŁukaSsZ - 15-08-2008 16:39

mlody_unw napisał(a):Fergie tego nie skomentował
A kiedy miał skomentować skoro Berbatov jest w Manchesterze TERAZ? Tongue


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - paolo - 15-08-2008 16:39

Beckie napisał(a):Berbatov jest teraz w Manchesterze i poddaje się badaniom medycznym.

Jako nieliczny Ci wierzę. :twisted:


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - mlody_unw - 15-08-2008 16:43

ŁukaSsZ napisał(a):A kiedy miał skomentować skoro Berbatov jest w Manchesterze TERAZ?

Źle sformułowałem zdanie. Fergie odmówił komentarza w tej sprawie.

Tak lepiej Tongue


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Olle - 16-08-2008 14:27

Berbatov jednak usiądzie dzisiaj na ławce rezerwowych Tottenhamu... :evil:
To nie wróży niczego dobrego dla jego transferu.