Redcafe.pl - Manchester United Forum
Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? (/showthread.php?tid=19)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Kamill - 26-01-2008 20:41

pihszou napisał(a):Rooney - Tevez - Saha - Manucho - Dong Fazong

i to uswiadamia mnie, ze musimy kogos kupic. Gdybym mial jakas wladze w United i udalo by mi sie przekonac Fergusona to doprowadzil bym do sprzedania Donga i Sahy. Niestety ale Francuz nie jest juz potrzebny United, ale oczywiscie mu przyjsc jakis dobry nastepca. Ja marze o Huntellarze(czy ja rymuje =]?), ale nie wiem ile by kosztowal, no i czydzialacze by nie poskapili kasy. Inna sprawa to jak wtedy gral by zespol? No bo ni Roo, ani Carlos, ani Huntellar nie chcieli by siedziec na lawce.

pihszou napisał(a):Eto'o

oj Boze bron nas przed nim, moze to wynik mojej antypatii, ale nie widze go jako Diabla. po pol roku mu odbije i co zrobimy?

pihszou napisał(a):Fletchera, który moim zdaniem jest za słaby na United i w jego miejsce, kupić młodziutkiego Nasri

ehhh, za slaby... Flecher to imo dobry zawodnik, nie narzeka jak nie gra, a ten Nasri, gdzie bys go upchal?


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - maniek4466 - 26-01-2008 22:11

Co do berbatova jakoś zanim nie przepadam, a przy okazji odstrasza mnie kasa za niego jaka trzeba by było zapłacić. Huntelaar mi sie podoba i byłbym za jego transferem. Benzema to wielki talent i nie pogodził by się z możliwością siedzenia na ławie .


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - sebos_krk - 26-01-2008 22:28

Viking napisał(a):doprowadzil bym do sprzedania Donga i Sahy. Niestety ale Francuz nie jest juz potrzebny United, ale oczywiscie mu przyjsc jakis dobry nastepca.
Jak to Saha nie jest potrzebny? Mamy tylko dwóch napastników z prawdziwego zdarzenia i trzeci, czyli zdrowy Saha to piłkarz, który może wnosić wiele do gry. Wystarczy przypomnieć poprzedni sezon. Tu nie chodzi o wymienianie francuza na innego napastnika, tylko żeby mieć czterech równorzędnych piłkarzy w tej formacji. Czy Manucho się sprawdzi- zobaczymy. Co do Donga- typowy zabieg marketingowy. Póki koszulki United w Chinach dobrze się sprzedają, nie należy go sprzedawać. Nikomu w kadrze ten chłopak na pewno miejsca nie zajmuje.
pihszou napisał(a):Fletchera, który moim zdaniem jest za słaby na United i w jego miejsce, kupić młodziutkiego Nasri
Darren to bardzo solidny rezerwowy. W każdym meczu, gdu tylko dostaje szansę gra na 100%, dając z siebie wszystko. Po co kupować jakiś zagranicznych na ławkę, którzy zaczną narzekać. Po co psuć to co jest dobrze zbudowane.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Tomassen - 26-01-2008 22:33

Fletcha zostaw w spokoju Wink Gracz, tak jak napisał sebos, bardzo solidny, dobrze mieć takiego rezerwowego. I nie wybrzydza Wink Sprawdzony, solidny rezerwowy Wink


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - dsw_MUszyna - 26-01-2008 23:19

no więc napastnicy.
JEST TAK:
Roo - na plus
Carlito - na plus
Saha - na minus i obawiam się że plusów już nie będzie

BYĆ POWINNO:

Roo, Carlito - bo to fundamenty
Manucho - jeśli dostanie pozwolenie, najpierw rezerwy, potem zmiennik
Brandy - przesunąć do rezerw, niech się ogrywa ze starszymi, potem coś z niego może będzie
sprzedać - Saha(po sezonie, o ile nie zabłyśnie), Dong(byle gdzie, za byle ile)
potencjane nabytki:
z ogranych w lidze angielskiej: Berbatov/Agbonlahor - jak najbardziej za
z Francji: Benzema - być może? ale mimo wszystko nie jestem pewien czy aby liga nie za silna
z Włoch: nikt z tej ligi...
z Niemiec: nikt z tej ligi...
z Holandii: Huntelaar? Włącznie sobie kompilacje z bramkami Ruuda i wspominajcie. Ja jestem na nie.
z Hiszpani: Rossi - wracaj Giuseppe! Villa - wspieram akcję POŁUDNIOWCOM STOP! Aguero - wyjątek od akcji, ale to nie realne...
ciekawe kierunki: Afryka, Bałkany, Skandynawia - tu trzeba szukać talentów Smile


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - pajak-manu - 26-01-2008 23:28

Jest tak silna kadra i tyle możliwości w ofensywie ,że napastnik nie jest potrzebny. Priorytetem powinien być prawy obrońca.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Kamill - 27-01-2008 00:59

dsw_MUszyna napisał(a):Agbonlahor

a to nie jest skrzydlowy?

dsw_MUszyna napisał(a):Villa

nie w tym zyciu, za drogi bedzie, na nieszczescie Liverpool podobno chce go kupic....

dsw_MUszyna napisał(a):Afryka, Bałkany, Skandynawia

co do Czarnego Ladu - co za duzo to nie zdrowo, PNA jest co dwa lata, no i napastniak z Afryki juz mamy. Balkany - tu jak i w przypadku Afryki moga byc problemy z pozwoleniem o prace, no chyba, ze ktos z Grecji lub Slowenii. Co do Skandynawii - w Barcelonie jest taki jeden Skandynaw, ktory na Wyspach sie juz sprawdzil, duzo by za niego nie chcieli w Katalonii ;-)


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Luki - 27-01-2008 01:01

Ja uważam, że trzeba sprowadzić jakiegoś napadziora, bo krucho widzę atak, kiedy na dłuższy okres czasu wypada Roo/Tevez. Jak któryś z tej dwójki napastników gra sam z przodu to odnoszę wrażenie, że zachowuje się jak dziecko we mgle... kompletnie zagubiony. Jeżeli Manucho uzyska pozwolenie na pracę będzie dobrze, ale do tego czasu i tak brakuje nam kogoś. Dodam, że Angolczyk uzyska pozwolenie zapewne dopiero w lecie.

Np. w takim Arsenalu mają Bendtnera, Walcotta, Adebayora, RVP, Eduardo. To jest razem pięciu, a my aktualnie mamy 2,5 (Manucho bez pozwolenia więc nie liczę, Saha liczy się jako połowa z wiadomych przyczyn). Co prawda nie potrzebujemy aż pięciu napastników, bo to jest już nadmiar (Arsenal już chce wypożyczyć Walcotta), jednak uważam, że powinno być 3 zawodników gotowych do gry w pierwszym składzie, w tym jeden co by się nie burzył, że siedzi. Pozostały jeden napadzior to powinien być wychowanek: Brandy lub Welbeck.

Teoretycznie problem rozwiązywałaby dobra postawa Manucho, ale jak na razie to jedna wielka niewiadoma. Na obecną chwilę potrzeba nam rozwiązania w stylu "Larsson" z poprzedniego sezonu. Ale nie widzę potencjalnego pracownika na rynku. A z nazwisk, któe tutaj padły, najchętniej widziałbym w czerwonym trykocie Agbonlahora :mrgreen:


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - sebos_krk - 27-01-2008 08:49

Viking napisał(a):
dsw_MUszyna napisał(a):Agbonlahor
a to nie jest skrzydlowy?
E tam. Wysoki, nieźle wyszkolony technicznie napadzior. W tym sezonie w lidze strzelił 7 bramek.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - michal85 - 27-01-2008 09:42

Wszyscy mówią, że mamy tylko trzech klasowych napadziorów, ale zdają się zapominać, że w tej formacji świetnie radzi sobie Ronaldo. Portugalczyka można teraz śmiało - w razie czego - przesuwać do ataku, a na skrzydle umieścić czy to Naniego, czy Parka. Ja nie widzę w tym żadnego problemu.

Tevez, Rooney, Saha + Ronaldo i młodzież. Jak da mnie całkiem nieźle.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - sebos_krk - 27-01-2008 09:48

michal85 napisał(a):Wszyscy mówią, że mamy tylko trzech klasowych napadziorów, ale zdają się zapominać, że w tej formacji świetnie radzi sobie Ronaldo. Portugalczyka można teraz śmiało - w razie czego - przesuwać do ataku, a na skrzydle umieścić czy to Naniego, czy Parka. Ja nie widzę w tym żadnego problemu.
Ale gra takim ustawianiem nam nie wychodzi. Już nie raz tak było. Ronaldo czy Giggs jako drugi napastnik to niezbyt udane rozwiązanie.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - michal85 - 27-01-2008 10:09

A kiedy to nam takie ustawienie nie wychodziło? Nie mówię tutaj o Giggsie, ale tylko i wyłącznie o Ronaldo, który bodaj w meczu z Birmingham świetnie uzupełniał się z Tevezem. Ron w ataku wcale nie jest mniej pożyteczny aniżeli na skrzydle.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - dsw_MUszyna - 27-01-2008 11:13

Viking napisał(a):
dsw_MUszyna napisał(a):Villa

nie w tym zyciu, za drogi bedzie, na nieszczescie Liverpool podobno chce go kupic....

nie wiem czy przeczytałeś mój post uważnie, ale nie chcę tego południowca w składzie Wink


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Bakus - 27-01-2008 17:18

Kolejny narazie nie potrzebny lecz moim zdaniem powinni sprzedać Rooneya ponieważ mu zbyt sława do głowy uderzyła i za dwa sezony może stać się nie uzyteczny. Takie jest moje zdanie a co do kupna to jak już to szukać młodego uzdolnionego Brazylijczyka!


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - sebos_krk - 27-01-2008 17:31

Bakus napisał(a):Kolejny narazie nie potrzebny lecz moim zdaniem powinni sprzedać rooneya ponieważ mu zbyt sława do głowy uderzyła i za dwa sezony może stać się nie uzyteczny. Takie jest moje zdanie a co do kupna to jak już to szukać młodego uzdolnionego Brazylijczyka!
:shock: Tak i kupić Włodarczyka :roll: