Redcafe.pl - Manchester United Forum
Alan Smith - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Alan Smith (/showthread.php?tid=261)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


- Ciampel - 30-08-2006 08:44

Nie offtop'ować! To temat o Smithy'ie, nie o transferach i plotkach.

Jak dotąd jego gry w Premiership po kontuzji nie widzieliśmy, ale widocznie Aleks woli nie ryzykować i daje mu dłuższy okres odpoczynku. I tak idzie nam nadzwyczaj dobrze, bo szczerze mówiąc, w ogóle nie spodziewałem się takiej gry już od początku, a optymizm jest tym większy, że powrót Alan'a może być dużym wzmocnieniem dla nas, zaś dla rywali kolejnym utrapieniem. Ale nie ma co - ambicje to ma olbrzymie - po takim upadku tak szybko się podniósł i w dodatku jest chętny gry jak mało kto. Respekt!


- KanT - 06-02-2007 14:14

Tylko, że ten czas strasznie sie wydłuża... ile to moze trwać? Jestem zaniepokojony, bo przecież Alan miał być we wrześniu, a boje sie nadejścia dnia, w którym Alan bedzie miał dość siedzenia z założonymi rękami i odejdzie czego nie chce bo bardzo sobie cenie waleczność Smitha


- marcelo - 06-02-2007 16:15

Smith może jest dobrym zawodnikiem, ale nawet przy dobrej dyspozycji będzie mu ciężko przebić się do pierwszego składu, bowiem zarówno w napadzie, jak i w linii pomocy mamy zawodników jk najbardziej z najwyższej półki. Ale życzę Alanowi jak najlepiej, bo wiem, że jest graczem wartościowym, może powinien poszukać miejsca w klubie gdzie wystepował by regularnie w pierwszym składzie?


- Andre770 - 06-02-2007 16:48

W pierwszym składzie raczej występować nie będzie. Jest dobry, ale są od niego lepsi, co nie znaczy, że jest zły.


- Pejter - 06-02-2007 17:02

Andre770 napisał(a):Jest dobry, ale są od niego lepsi, co nie znaczy, że jest zły.

Ale inteligentne zdanie :lol:

Moim zdaniem, Alan kategorycznie nie powinien odchodzić z MU! To bardzo dobry piłkarz i może być świetnym zmiennikiem Rooney'a i Sahy. Solskjaer też pauzował ponad dwa lata z powodu kontuzji i zobaczcie jak się teraz prezentuje. Poza tym Smith jest dużo młodszy od Norwega, a na dodatek jest bardzo waleczny i pasuje idealnie do drużyny Czerwonych Diabłów. Czekam z utęsknieniem na jego powrót, bo jest to bardzo oddany dla klubu zawodnik.


- Kuba_^^ - 06-02-2007 17:47

Również bardzo lubię Alana Smith'a i czekam z niecierpliwością na to, kiedy znowu zagra dla United w pierwszym składzie. Bardzo go ceniłem jeszcze jak grał w Leeds United, a wiadomość, że przeszedł do Diabłów bardzo mnie ucieszyła. Piłkarzem dobrym jest, ale potrzebuje jeszcze zgrania z zespołem.


- KanT - 06-02-2007 20:10

napiszmy do niego list :mrgreen:. A Tak powaznie, moim zdaniem Smith jest czlowiekiem z ogromna determinacja i jesli bedzie walczyl to ma szanse wygryzc Sahe ze skladu :wink:


- ziomo - 18-02-2007 15:35

KanT nie do końca się z Tobą zgadzam.Oczywiście Alan jest dobrym zawodnikiem ale nie wygryzie ze składu Sahy ani Rooneya.Co najwyżej może wygryźć Ole jako 1 zmiennika.To jest moje zdanie mam nadzieję ze e tolerujesz bo ja twoje toleruje na 100% :!:


- Wojtek3 - 07-04-2007 09:06

Alan już jest dawno po kontuzjii i po odbyciu okresu przygotowawczego w rezerwach. Osobiście nie widze dla niego miejsca w składzie UNITED w tym sezonie, naprawde prezentuje sie ciągle słabo po wejściach na boisko, nie było ich dużo od czasu powrotu, ale sami widziecie, że nie dostał nawet szansy 10 min w meczu z Romą.


- Wojtek3 - 08-04-2007 06:53

W koncu Alan otrzymał szanse pokazania sie. W meczu z Pompey zagrał 15 min i w 92 min mógł dac UNITED uprganiony w tym meczu 1 pkt jednak po jego strzale z pół woleja z 4 metów piłka wpadła prosto w ręce James'a ktory sparował ją na korner. Mimo wszystko są jakies pozytywne aspekty tego występu...


- Zashi - 10-04-2007 21:59

Alan wyszedl w podstawowym skladzie co mnie zdziwilo, ale SAF`owi rozne rzeczy do glowie chodza. Do tego ta decyzja zla nie byla, bo Smith zagral bardzo ladnie, a kropka nad 'i' była bramka. Moze narazie to on bedzie wychodzil w pierwszej 11 z Roo...


- Kuba_^^ - 10-04-2007 22:11

Jak Alan zdobył bramkę to cieszyłem się podwójnie, bo zawsze bardzo lubiłem Smitha, już ucieszyłem się jak wyszedł od pierwszych minut meczu i jeszcze jak zdobył tą bramkę, to mi się tak japa cieszyła, że szkoda gadać :lol: Oczywiście dobry występ Alana, zresztą kto zagrał źle w tym spotkaniu ? 8)


- Stojkovic - 11-04-2007 10:00

Alan bardzo potrzebował gry i tej bramki. Po kontuzji która miała miejsce w meczu z L'pool-em cięzko jest wrócić do optymalnej formy. Teraz po tym spotkaniu napewno nabierze większej pewności siebie i SAF też zobaczył, że warto na niego stawiać.
[Obrazek: TRDV170584.jpg]
[Obrazek: TRDV170586.jpg]Brawo ALAN!!!


- Gracek_11 - 11-04-2007 14:54

Do pełni formy jednak jeszcze dużo mu brakuje, ale nie mniej jednak trafienie z Romą cieszy, biorąc pod uwagę też fakt, że to kolejny zawodnik Manchesteru, który zdobywa bramkę. W składzie znajduje się już chyba tylko Kuszczak, Edvin i Gary, kttórzy nie pokonali bramkarzy w tym sezonie.

IMO w którymś ze zbliżających się spotkań (Watford, Sheffield) powinien ponownie dostać szansę na dłuższą grę, bo trzeba nam napastników na końcówkę sezonu.


- Garfield_phpbb3_import1566 - 11-04-2007 15:18

Wszyscy pamiętamy te przewlekłe kontuzje, a teraz Smith wychodzi w podstawowej jednestce i jeszcze bramkę strzela. Martwiliśmy się jak to z tymi napastnikami będzie, zwłaszcza, że teraz Saha też wyłączony. Może nie będzie tak źle. Ważne, że nie żadnego przestoju i Alan zalicza trafienie zaraz po powrocie