Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kieran Richardson - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2006/2007 (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Wątek: Kieran Richardson (/showthread.php?tid=422)

Strony: 1 2 3 4


- marcelo - 09-06-2007 15:15

Cóż, w sumie to mało razy miałem okazje zobaczenia Kierana w akcji, jednak z tego, co zdążyłem zaobserwować, to gracz, który nie jest w cienie bity, ale nie wiem, czy nie jest troche za słaby, aby w przyszłości móc występować w podstawowym składzie United. Przecież juz teraz ma problemy ze znalezieniem się w kadrze "A", dodatkowo przyszli inni zawodnicy, więc może byc ciężko. Może jednak powinien się ogrywać w jakimś słabszym klubie, gdzie mógłby liczyć na regularne występy.


- Stojkovic - 11-06-2007 22:18

Kieran powinien zostać wypożyczony... to jego jedyna szansa na zostanie w United. Jego zdolności a zdolności Naniego czy Andersona... szkoda gadać. Często rozczarowywał na boisku... grając padlinę i podania miał niespecjalne. Tylko wypożyczenie...


- Ciampel - 21-06-2007 10:44

Stojkovic napisał(a):Kieran powinien zostać wypożyczony... to jego jedyna szansa na zostanie w United.

Wypożyczenie i tak wyklucza pobyt Kierana w UNITED, bo po pierwsze, grałby gdzie indziej - to oczywiste, a w dodatku nie miałby okazji na taką poprawę umiejętności, by po powrocie na Old Trafford wygryźć ze składu chociażby Naniego.

Wczoraj Richardson przyglądał się z ławki poczynaniom swoich kolegów, Anglicy przegrali z Holendrami po fantastycznym meczu, w których nie zabrakło też wielu serii rzutów karnych. Rossi i Nani odpadli już wcześniej, przez co żaden z zawodników UNITED nie zbierze laurów zwycięzcy w tym turnieju.


- KanT - 04-07-2007 16:39

Teraz sporo sie mówi o odejściu Richardsona z Old Trafford. Ja już sam nie wiem co o nim myśleć. Niby młody jest jeszcze, ale nie rozwija się tak jakbyśmy tego chcieli, nieprawdaż Smile ? Jeśliby go sprzedawać to nie za takie sumy, jak media podają, bo to śmieszne jest. 2,5 mln!? Jakby to United chciało zawodnika pokroju Kierana to by nam kazali 5 dać.

Może tak jak wcześniej Stojko pisał, wypożyczyć go i potem dać mu ostatnią szansę.


- Stojkovic - 04-07-2007 18:21

@,5 mln to o tyle smieszna suma, że Kieran gra w Reprezentacji Anglii i reprezentanci powinni być w cenie. Za 2 mln Frankowskiego kupił Wolverhampton...

Druga sprawa, to fakt, że Richardson mimo wszystko kilka lat na Old Trafford spedził i napewno potrafi w piłkę grać. Ja bym go wypożyczył, lub do rezerw przeniósł. Może niezbyt atrakcyjnie to wygląda, ale chyba innego wyjścia nie ma...


- Ciampel - 12-07-2007 18:58

Rezerwy chyba nie są szczytem jego ambicji, podczas pobytu w WBA dostawał o wiele więcej szans i zbierał całkiem niezłe recenzje. Ale tegoroczne transfery pomocników mocno poszerzają nasze możliwości w drugiej linii, przez co Kieran schodzi na jeszcze bardziej dalszy plan. Jeśli chce odejść, proszę bardzo, u nas szans na wielką karierę niestety nie ma, ale kto wie, może w ligowym średniaku wybije się wysoko ponad przeciętność. Z tym że 2,5 miliona funtów to kwota, którą Everton musiałby podwoić, chcąc zobaczyć Kierana w koszulce "The Toffees".


- Kuba_^^ - 12-07-2007 21:17

Tak, Richardsonowi będzie teraz bardzo trudno przebić się do pierwszego składu, a chłopak oczywiście nie chce siedzieć na rezerwach, bo ma ambicje i chce regularnie grać. W UNITED to oczywiście niemożliwe i moim zdaniem dla jego dobra powinien odejść do innego klubu, w którym z pewnością nie grzałby ławy, tylko bardzo często występował w pierwszej "11". Nie powiem, lubię go, pomimo tego, że jakoś świetnie się nie spisuje w UNITED to jednak jakiś dziwny sentyment do niego mam i uważam, że powinien odejść, aby rozwijać swoje umiejętności...


- Wojtek3 - 14-07-2007 19:44

Kilku letnia kariera Kieran'a Richardson'a w Man UNITED dobiegla konca. Po wypozyczeniu do WBA i 2 latach w UNITED Kieran przechodzi do ekipy Black Cats Keane'a. W sumie nie ma sie co dziwic, w UNITED gral naprawde przecietnie, rzadko kiedy wykorzystywal swoja okazje. Transfer Naniego i Andersona daly mu do zrozumienia ze trzeba zmienic otoczenie jesli chce sie cos osiagnac w pilce.

Moze kiedys jeszcze otrzyma powolanie do doroslej rep ? Zobaczymy. Panowie, pare postow i KOSZ.


- Zashi - 14-07-2007 20:14

Mysle, ze dobrze zrobił. Do tego dobrze wybrał druzyne, tak jak on wolalbym grac w Sunderlandzie Roy`a Keane`a niz w Evertonie czy ManCity. Zycze mu jak najlepiej. Tylko niech nam nic nie strzela :wink:


- Kuba_^^ - 14-07-2007 23:25

Oczywiście Kieran zrobił bardzo dobrze odchodząc z UNITED, o czym już pisałem kilka postów wyżej. W Sunderlandzie taki piłkarz na pewno się przyda, bo to idealny zawodnik dla takiej drużyny. Możliwe, że częstymi występami w ekipie Roya Keane'a zagwarantuje sobie powołanie do reprezentacji Anglii, choć o to też będzie bardzo ciężko. Richardson będzie musiał ciężko pracować.

Powodzenia.


- Mates - 14-07-2007 23:30

Kieran mógłby się rozwinąć i u nas, ale niestety nie dostawał za wielu szans na grę, a to ze względu na Giggsa we wspaniałej formie. Nie miał łatwo, do "pokonania" w walce o skład był jeszcze Park. Niemniej jednak pokazał, że w piłkę grać potrafi zdobywając dla United parę bramek i rozgrywając wiele naprawdę zajebistych spotkań. Szkoda tylko, że nie rozwinął się tak, jak prorokowano, bo w takim wypadku żaden Nani nie zawitałby na OT... Nie żałuję jego przyjścia, żeby nie było Wink

Richardson to, przy dobrych wiatrach, bardzo dobra alternatywa na skrzydło w reprezentacji Anglii i niewykluczone, ze w przyszłości skrzydła "Synów Albionu" będą wyglądały Kieran - Aaron Lennon Wink Ale, nie ma co myśleć...

Podjął słuszną decyzję, a na ile słuszną przekonamy się w najbliższym sezonie Wink

Pozdrawiam!


- Valverde - 15-07-2007 11:48

Ej ej, ale to jeszcze nic pewnego. Nie wiem więc, po co ten pośpiech z zamykaniem tematu, Kieran jest jeszcze piłkarzem Manchesteru United. Na tej samej zasadzie moglibyśmy wywalić tematy o Gaby`m i Alanie, zatem cierpliwości trochę..


- Wojtek3 - 15-07-2007 11:51

Valverde napisał(a):Ej ej, ale to jeszcze nic pewnego. Nie wiem więc, po co ten pośpiech z zamykaniem tematu, Kieran jest jeszcze piłkarzem Manchesteru United. Na tej samej zasadzie moglibyśmy wywalić tematy o Gaby`m i Alanie, zatem cierpliwości trochę..

Spokojnie Valve, nic nie zamykam, jednak Kieran juz jutro jedzie na testy do ekipy Roy'a i nie sadze by nie przeszedl ich pomyslnie, takze 2-3 dni i closed Wink


- Valverde - 15-07-2007 11:55

Cytat:Sunderland are widely reported to have agreed a deal with Manchester United for Kieran Richardson.

Ja widzę tylko coś takiego... Możliwe, że coś na rzeczy jest, ale ja bym się jeszcze wstrzymał z osądami, że Kieran już jest graczem Sunderlandu.


- Pejter - 15-07-2007 15:41

Właśnie też teraz szukam jakichś potwierdzonych informacji, ale na razie nic nie ma. Jestem trochę zacofany jeśli chodzi o informacje o United Smile

Jeśli przejdzie do Sunderlandu będę się bardzo cieszył. Jest to najmniej lubiany przeze mnie zawodnik z szerokiego składu United i wg mnie najmniej wartościowy. Nie jest złym piłkarzem, ale nie nadaje się do United. Takie jest moje zdanie, a dość dużo jego występów widziałem. Mam nadzieję, że Keane go ściągnie do siebie i tam pogra sobie w pierwszym składzie.