Redcafe.pl - Manchester United Forum
Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? (/showthread.php?tid=19)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Lasq - 30-08-2008 14:17

Po tej całej sadze to ja się będę cieszył dopiero jak już go zobaczę oficjalnie na prezentacji :roll:


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Lukas - 31-08-2008 11:11

mufc.pl napisał(a):Dziennikarze News of the World podają, iż Dymitar Berbatow trafi jednak na Old Trafford już w poniedziałek, jednak oprócz kwoty pieniężnej do Tottenhamu sir Alex Ferguson odda również Fraizera Campbella.

Berbatow ma ustalić warunki indywidualnego kontraktu już w niedzielę, a w poniedziałek transfer ma zostać zatwierdzony. Choć Ferguson jeszcze niedawno twierdził, że przyszłość Fraizera Campbella jest w klubie z Old Trafford, to jednak w wyniku negocjacji z władzami Tottenhamu zdecydował się na jego odejście.

Do owocnego spotkania Davida Gilla i włodarzy klubu z White Hart Lane miało dojść w Monaco podczas losowania Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA.

Trener Tottenhamu Juande Ramos stwierdził, że chciałby, aby sprawa została rozwiązana natychmiast.

"Nie powiem, iż nie mogę już patrzeć na Dymitara, ale im szybciej sprawa zostanie załatwiona, tym lepiej dla nas wszystkich."

Wygląda więc na to, że po wielu tygodniach zmagań transfer ostatecznie dojdzie do skutku i Berbatow będzie mógł zadebiutować już 13 września przeciwko Liverpoolowi.
I co wy na to? Wg mnie nie jest to dobre rozwiązanie. Fraizer może być przyszłością United, już lepiej go gdzieś wypożyczyć niż dodawać do pakietu za Berbatova. Wydaje mi, się że posiadamy wystarczającą ilość gotówki by sprowadzić Bułgara na OT, bez potrzeby oddawania im kogokolwiek w rozliczeniu.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Tomassen - 31-08-2008 11:14

Dokładnie. Mnie też się wydaje, że z Fraizera będą ludzie i trzeba go zatrzymać tudzież wypożyczyć. Ale inna sprawa, że na dzień dzisiejszy bardziej potrzebujemy Berbatova...


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Carlito - 31-08-2008 11:52

Fuck :/

Ja w Campbellu widzę duży talent i nie wiem po co go oddawać. Tak czy siak potrzebny nam napastnik na czarne dni. Za dwa-trzy lata Fraizer mógłby świadczyć o sile ataku United. No, ale cóż taka wola Fergusona Wink


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Miko - 31-08-2008 12:32

Nie powiem, że Fraizer to jeden z nielicznych zawodników z akademii, którzy mają duże szanse aby być zmiennikami pierwszego składu. W Hull City był gwiazdą i liderem zespołu, niby to Championship ale dawno wypożyczony zawodnik z United nie był gwiazdą w innym zespole. Jeśli mamy stracić Fraizera tylko dlatego, że nie można dołożyć tych 7 mln to będzie paranoja. Przecież teraz w "Kogutach" to Campbell też byłby tylko zmiennikiem. Co do Berbatova to czekam niecierpliwie bo widać, że ten transfer będzie zbawieniem dla United.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - kondziu1973 - 31-08-2008 17:51

Campbell jest dobrym rezerwowym. To wszystko... Powinien zasilić skład jakiś dobry napastnik... Myślę że dobrym napastnikiem byłby Berbatov... Szczególnie potrzebują napastnika bo odszedł Saha... :/ a był dobry... Chociaż nie grał w pierwszym składzie, ale dobrze grał


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - RedLucas - 01-09-2008 09:44

Jeśli Fergie odda Campbella Spurs to będzie to lekkomyśle z jego strony. Wydaje mi się, że Fraizer za pare sezonów mógłby być naprawdę wartościowym graczem. Racja, Berbatov jest nam potrzebny, jednak czy tego nie da się załatwić samą gotówką? Nie kupiliśmy i prawdopodobnie nie kupimy już nikogo więcej oprócz Bułgara, więc nie chce mi się wierzyć, że nie mamy pieniędzy na kupno Berby!


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - maju - 01-09-2008 10:32

Póki co, oficjalnego oświadczenia nie było, a mamy już 1.09, czyli oficjalnie o godzinie 00.00 okno transferowe się zamknęło. Wszyscy wiemy, na co składają się te fakty. A wiadomość z News of The World może znaczyć tylko tyle, że tego rodzaju negocjacje były prowadzone, ale nikoniecznie zakończone powodzeniem.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - mucha - 01-09-2008 13:17

maju napisał(a):Póki co, oficjalnego oświadczenia nie było, a mamy już 1.09, czyli oficjalnie o godzinie 00.00 okno transferowe się zamknęło. Wszyscy wiemy, na co składają się te fakty. A wiadomość z News of The World może znaczyć tylko tyle, że tego rodzaju negocjacje były prowadzone, ale nikoniecznie zakończone powodzeniem.

Okienko zostało przedłużone o 1 dzień czyli do dziś do 23.59 jeszcze można kupować zawodników.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Foster - 01-09-2008 13:52

Zostało troszkę ponad 9h o ile się nie pomyliłem Wink Mam nadzieję iż te 9h wystarczy aby dopełnić wszystkich formalności związanych z transferem Berbatova do United. Jeśli do tego transferu nie dojdzie to możemy mieć problemy w tym sezonie... Bo jeśli chodzi o napastników to wyglądamy marnie: Rooney (bez formy), Tevez, Campbell i Manucho.

W 4 dotychczasowych meczach (NU, Portsmouth x2 i Zenit) żaden z napastników nie strzelił bramki.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - RedLucas - 01-09-2008 14:01

Oby ten Berba przeszedł. Zaczynam się coraz bardziej denerowować. Bo bez nowego napastnika może być krucho. To co Rooney gra to po prostu dramat. Nie dość, że nie gra jak napastnik to jeszcze bez formy. Jest nam potrzebny ten typowy 'sęp'. Oby udało się go pozsykać!


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - pimpek - 01-09-2008 14:18

Ej, to są normalnie jakieś jaja, Berba w City. :shock:


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - matys - 01-09-2008 14:26

E tam, jeszcze nic nie wiadomo. Chyba, że masz coś pewnego, to dawaj.

E:Już nie szukaj.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Miko - 01-09-2008 14:32

Jeśli Berba nie przejdzie to będzie ciężko w tym sezonie. Ron wraca pod koniec września, a do formy wróci za kolejny miesiąc... Campbell może grać tzw ogony i nic więcej, Manucho to totalny debiutant :?


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Olle - 01-09-2008 14:59

pimpek napisał(a):Ej, to są normalnie jakieś jaja, Berba w City. :shock:
Spokojnie, przecież on nie chce odejść z Tottenhamu, bo mu się tam nie podoba, tylko po to, żeby grać w Lidze Mistrzów, a do tej MCity raczej się nie załapie. Poza tym zawodnik chyba może nie podpisać kontraktu, prawda? Gdyby tak nie było, to na CoM Stadium już dawno grałby Ronaldinho <hahaha>