Redcafe.pl - Manchester United Forum
Orange Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Orange Ekstraklasa (/showthread.php?tid=249)



- WoLaK - 12-11-2007 18:56

Pejter napisał(a):Chyba nie zaprzeczysz, że jego pozycja w United jest kolosalnie różna od pozycji Dudki w Wiśle? A ton twojej wypowiedzi "brzmiał" tak, jakby bez Dariusza koncepcja gry w Wiśle upadała Smile


Oczywiscie,ze nie zaprzecze.
Nie mialem tego na mysli.To nie jest przeciez jakis podworkowy zespol,ktory bez jednego zawodnika nie umie grac dobrze w pilke.


- Zashi - 12-11-2007 20:35

A w Poznaniu na meczu Lecha z Polonią na stadionie było kilka ciekawych flag. Najlepsza:
Reiss był, jest i będzie Lechitą. Smuda - niekoniecznie.
Wiadomo - Piotrek. Nikt z zarzadu go nie tknie. Ale Smude.. Z drugiej strony kibice za szybko oczekują efektow. Tutaj raczej brak wyników w meczach na wyjazdach nie jest winą Franka, a zarzadu bo nie dali kasy na transfery. A w meczu z Polonią Franz miał duzy problem z wyborem pierwszej 11. Ehh...


- zaga92 - 12-11-2007 20:51

Ja bym na razie Smudy nie ruszal. Zobaczyl jak z zimowymi transferami. Mowi sie o Arboledzie i Iwanskim :roll: (To drugie raczej malo prawdobodobne). I wtedy po poczatkowych wiosennych meczach moznaby ewentualnie go zwalniac. Ja jestem za tym zeby jednak zostal bo to naprawde dobry trener.


- WoLaK - 12-11-2007 21:02

Nie ma watpliwosci,ze Lech potrafi grac tylko u siebie,a na wyjazdach slabo.Zmiana trenera niczego dobrego nie przyniesie.Po pierwsze trzeba sobie postawic realne cele albo zamierzone juz zweryfikowac.


- Pejter - 12-11-2007 23:38

zaga92 napisał(a):I wtedy po poczatkowych wiosennych meczach moznaby ewentualnie go zwalniac.

Na prezesa się nie nadajesz. Fergusona też trzeba było zwolnić po słabym początku sezonu? Zaraz pewnie wyskoczysz z argumentem, że on jest nie do ruszenia. A dlaczego jest nie do ruszenia? Bo nawet po słabych początkach dano mu szansę i widać tego efekty.

Jeśli już tak bardzo chcecie zwalniać Smudę to po całej rundzie, a nie w jej środku. To głupota przecież jest.


- WoLaK - 13-11-2007 00:06

Pejter napisał(a):Jeśli już tak bardzo chcecie zwalniać Smudę to po całej rundzie, a nie w jej środku. To głupota przecież jest.

Niezaprzeczalna prawda.Przestrogą dla ludzi,którzy chcą zwalniać trenera w środku sezonu powinna być Wisła w poprzednim sezonie,kiedy to trener zmienial sie 4 albo 5 razy.Efekty tego bylo widac w koncowej tabeli,8 miejsce.


- zaga92 - 13-11-2007 17:00

Cytat:Na prezesa się nie nadajesz. Fergusona też trzeba było zwolnić po słabym początku sezonu? Zaraz pewnie wyskoczysz z argumentem, że on jest nie do ruszenia. A dlaczego jest nie do ruszenia? Bo nawet po słabych początkach dano mu szansę i widać tego efekty.

Jeśli już tak bardzo chcecie zwalniać Smudę to po całej rundzie, a nie w jej środku. To głupota przecież jest.

Ja dopisalem przeciez, ze i tak nie jestem za zwalnianiem go. Pracuje tu trzeci rok i widac efekty bo Lech co sezon jest w tabeli wyzej.


- Pejter - 13-11-2007 18:22

Wiem, że nie jesteś za zwalnianiem, ale dopuszczasz taką możliwość, a dla mnie można to zrobić tylko w skrajnych przypadkach (jakieś konflikty itp.).


- Grzeho - 17-11-2007 12:55

Wisla Krakow jest zainteresowana kupnem skrzydlowego reprezentacji Polski - Jacka Krzynowka. Do transferu moze dojsc w zimowym okienku trasferowym. Jacek sam mowi o mozliwosci powrotu do Polski. W Wolfsburgu gra coraz mniej, a Polakowi zalezy na regularnej grze. Sam manager VFL mowil, ze mozliwa jest sprzedarz Krzynowka. Jesli doszlo by do transferu bylby to z pewnoscia hit, ale jeszcze dluga droga i duzo moze sie zmienic.


- zaga92 - 17-11-2007 12:58

Ja nie za bardzo wierze w wiadomosci z wp.pl Wolfsburg na pewno zarzada za Krzynowka pieniadze, ktorych Wisla nie wylozy. Z drugiej strony po co Wisle kolejny wysokiej klasy skrzydlowy?
Maja Kosowskiego i Zienczuka.


- Grzeho - 17-11-2007 13:05

Tej informacji nie wyczytalem z wp.pl tylko z wislakrakow.com :wink:
Cytat:http://www.wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=16366
Tez sie nad tym zastanawialem, po co im skrzydlowy, ale przeciez Jacek moze zagrac jako ofensywny pomocnik, tak jak w reprezentacji.


- jabol_phpbb3_import1728 - 17-11-2007 13:13

Muszę się zgodzić z wami Jacek napewno lepiej sprawdził by się w Wiśle jako ofensywny pomocnik, niż skrzydłowy, ale przecież Wolfsburg za psie grosze go nie puści, przecież dobrze gra, zdobywa bramki Wolfsburg zarząda około 3-4 mln euro. Jacek przydał by się Krakowianom w kontekście awansu do Champions League, bo przecież raczej nie ma wątpliwości, że Wisła zdobędzie w tym sezonie tytuł.


- WoLaK - 17-11-2007 14:24

No to by bylo mocne wzmcnienie.Tylko nasuwa sie pytanie czy czasem Czy Krzynówka nie kupia za pieniadze,za ktore sprzedaliby Brozka ? Oczywiscie tylko moje spekulacje,ale na oficjalnej stronie Wisly nic nie ma na ten temat.

EDIT:

Jednak juz jest onfo na stronie,ze doszlo do wstepnych rozmow.


- Grzeho - 17-11-2007 17:24

WoLaK napisał(a):Tylko nasuwa sie pytanie czy czasem Czy Krzynówka nie kupia za pieniadze,za ktore sprzedaliby Brozka ?

To by bylo bez sensu. Mi sie wydaje, ze jesli Wisla chce kupic Jacka, to po to, aby wzmocnic sie na europejskie puchary, a sprzedasz Pawla Brozka, byla by ogromnym oslabieniem i nie wiem, czy zakup Krzynowka by wypelnil ta luke.


- WoLaK - 17-11-2007 17:51

Ale kase na ulicy nie lezy.Byc moze sponsorzy chca zainwestowac gruba kase i zbudowac zespol do eurpejskich pucharow.