Redcafe.pl - Manchester United Forum
Orange Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Orange Ekstraklasa (/showthread.php?tid=249)



- Zashi - 06-12-2007 16:58

WoLaK napisał(a):Moim zdaniem teraz glownymi motorami napedowym Lecha sa Zajac i Murawski.

No i Rengifo, który wpakował 7 bramek i wygrął m.in. mecz z Legia :wink:

WoLaK napisał(a):Teraz jest cieniem tamtego zawodnika.Na dodatek popadl teraz w konflikt ze Smuda.

Możeee... Jednak warto zaznaczyć, że Smuda nie wypowie otwarcie mu wojny. Dlaczego? Odpowiem transparentem wywieszonym przez fanów Lecha na jednym z meczy:
"Reiss był, jest i będzie Lechitą - Smuda niekoniecznie."


- zaga92 - 06-12-2007 17:25

Cytat:Myślę, że jesli Lech straci Reissa to będzie o 2, 3 klasy gorszym zespołem. Piotr jest filarem zespołu i jednym z najskuteczniejszych piłkarzy OE.

Jest filarem, a nawet zywa legenda, ale nie jest juz niezbedny dla kolejorza. Teraz w dobrej formie jest Rengifo. Choc gdyby Reiss mial odejsc, Kolejorz musilby pomyslec nad zakupem dobrego napatnika.


- Stojkovic - 06-12-2007 18:10

zaga92 napisał(a):Jest filarem, a nawet zywa legenda, ale nie jest juz niezbedny dla kolejorza. Teraz w dobrej formie jest Rengifo. Choc gdyby Reiss mial odejsc, Kolejorz musilby pomyslec nad zakupem dobrego napatnika.


Ok, ale Rengifo nie ma takiego doświadczenia no i przedewszystkim jednak Reiss jest stabilniejszy jeśli chodzi o formę.

Co do Smudy to on już w wielu klubach grzał posady i raczej w żadnym na długo.


- zaga92 - 06-12-2007 19:53

Stojkovic napisał(a):Co do Smudy to on już w wielu klubach grzał posady i raczej w żadnym na długo.

No tak, ale Wisle i Widzew doprowadzil do mistrzostwa(chyba) i czekamy az z Lechem osiagnie to samo Smile Chociaz ciezko to zrobic przy tak grajacej Wisle. Zreszta w tym sezonie sprawa mistrza juz rozstrzygnieta.


- Stojkovic - 06-12-2007 21:04

zaga92 napisał(a):No tak, ale Wisle i Widzew doprowadzil do mistrzostwa(chyba)
Ale kiedy to było... gdybym ja przejął obowiązki trenera wisły na 2 kolejnki przed końcem sezonu i Wisła miałaby 9 pkt przewagi nad 2 w tabeli drużyną to też doprowadziłbym Wisłę do mistrzostwa? Smile

A tak na poważnie, to jakoś Smuda nigdy nie należał w moim mniemaniu do dobrych trenerów.


- WoLaK - 06-12-2007 21:27

Stojkovic napisał(a):A tak na poważnie, to jakoś Smuda nigdy nie należał w moim mniemaniu do dobrych trenerów.
Podzielam twoja opinie.Smuda zawsze tulal sie od klubu do klubu i zadnych spektakularnych sukcesow z jednym klubem nie osiagnal,w sumie nigdy nie zagrzal miejsca na dlugo w jakims zespole.


- red dev. - 07-12-2007 03:06

Stojkovic napisał(a):
zaga92 napisał(a):No tak, ale Wisle i Widzew doprowadzil do mistrzostwa(chyba)
Ale kiedy to było... gdybym ja przejął obowiązki trenera wisły na 2 kolejnki przed końcem sezonu i Wisła miałaby 9 pkt przewagi nad 2 w tabeli drużyną to też doprowadziłbym Wisłę do mistrzostwa? Smile

A tak na poważnie, to jakoś Smuda nigdy nie należał w moim mniemaniu do dobrych trenerów.

Ja pamietam jak Smuda przejmowal zaglebie (wtedy bylo na 9 czy 10 miejscu w lidze) i kilka miesiecy pozniej Smuda po ukladal klocki w Lubinie i Zaglebie bylo w 1 czworce Smile.

A w Lechu za pere miesiecy pewnie bedzie mala rewolucja Smile.


- Stojkovic - 07-12-2007 11:36

red dev. napisał(a):Ja pamietam jak Smuda przejmowal zaglebie (wtedy bylo na 9 czy 10 miejscu w lidze) i kilka miesiecy pozniej Smuda po ukladal klocki w Lubinie i Zaglebie bylo w 1 czworce .

A w Lechu za pere miesiecy pewnie bedzie mala rewolucja .

Ja tam uważam, że prawdziwą sztuką jest zrobienie czegoś nie tylko w ciągu jednego sezonu i na jeden sezon. Gdzie teraz jest zagłębie? Napewno możemy powiedzieć, że był to sezonowy wybryk z tym mistrzostwem.

Zdecydowanie popierałem pracę Henia Kasperczaka z Wisłą, długoterminowa praca przynosiła efekty... szkoda, że to potem tak się potoczyło...
Ale u nas taka tendencja, że jak kilka spotkań się przegra to leci się ze stołka...


- Pejter - 07-12-2007 15:03

Stojkovic napisał(a):Gdzie teraz jest zagłębie? Napewno możemy powiedzieć, że był to sezonowy wybryk z tym mistrzostwem.

Tak, tylko że Zagłębie do mistrzostwa poprowadził Michniewicz...

red dev. napisał(a):Ja pamietam jak Smuda przejmowal zaglebie (wtedy bylo na 9 czy 10 miejscu w lidze) i kilka miesiecy pozniej Smuda po ukladal klocki w Lubinie i Zaglebie bylo w 1 czworce

Inny przykład - uratowanie Odry Wodzisław przed spadkiem bodajże dwa sezony temu. Jeśli się nie mylę, to z innym zespołem też uczynił coś podobnego, ale nie mogę sobie tego dokładnie przypomnieć.

Dla mnie to wybitny szkoleniowiec zadaniowiec Tongue W Lechu pracuje dobrze, ale wy od razu chcecie wielkich sukcesów...


- WoLaK - 07-12-2007 15:38

Pejter napisał(a):
Stojkovic napisał(a):Gdzie teraz jest zagłębie? Napewno możemy powiedzieć, że był to sezonowy wybryk z tym mistrzostwem.
Tak, tylko że Zagłębie do mistrzostwa poprowadził Michniewicz...
Na pewno nie byl to wybryk.W tym sezonie Zaglebie w przeciwienstwie do zespolow czolowki OE nie dokonalo zadnych powaznych wzmcnien.

Podobalo mi sie co raz napisali w Pilce Noznej."Michniewicz po prostu wyciagnal maximum z sredniej klasy klubu".

Dzisiaj czytalem,ze Krzynek wyraza zgode na przejscie do Wisly.Pozostaje jedynie kwestia pieniedzy,podobno stara sie o niego jeszcze Olimpiakos.
Skoro juz tyle sie mowi o tym na pewno nie sa to gruszki na wierzbie.Zreszta nie sa to spekulacje prasy,ale juz na ten temat wypowiadali sie dzialacze Bialej Gwiazdy oraz sam Jacek.


- zaga92 - 07-12-2007 16:01

WoLaK napisał(a):Dzisiaj czytalem,ze Krzynek wyraza zgode na przejscie do Wisly.Pozostaje jedynie kwestia pieniedzy,podobno stara sie o niego jeszcze Olimpiakos.

Ja czytalem, ze jezeli Olympiakos awansuje w Champions League to Krzynowek do nich dolaczy.

Jak mi sie uda przkonac ojca to za godzine jade do Poznania w wiadomym celu Big Grin


- Stojkovic - 08-12-2007 08:54

WoLaK napisał(a):Na pewno nie byl to wybryk.W tym sezonie Zaglebie w przeciwienstwie do zespolow czolowki OE nie dokonalo zadnych powaznych wzmcnien.

Mimo wszystko mam przeświadczenie, że Zagłębie zdobyło tytuł, bo główni pretendenci poprostu zawiedli: Legia, Wisła, Groclin.


- Grzeho - 08-12-2007 10:46

Cytat:Zagłębie Lubin prawdopodobnie, a Widzew Łódź prawie na pewno będą zdegradowane z piłkarskiej ekstraklasy za udział w aferze korupcyjnej - pisze "Gazeta Wyborcza".

No to sie porobilo. Juz wiekszosc myslala, ze w polskim futbolu zaczyna sie dziac coraz lepiej, a tu prosze :roll:

Ostatnio slyszalem wypowiedz pana Listkiewicza, ktory mowil, ze chce nadal rzadzic PZPN-em, a dosyc niedawno mowil, ze na pewno nie bedzie startowal w wyborach na nowego szefa. Swoja droga zjazd zwiazku i wybory mialy byc juz kilka razy, ale zawsze jakos nie dalo sie ich zoorganizowac. Dziwne...


- Pejter - 08-12-2007 10:59

Grzeho napisał(a):No to sie porobilo. Juz wiekszosc myslala, ze w polskim futbolu zaczyna sie dziac coraz lepiej, a tu prosze

Przecież to jest wciąż w związku z korupcją z przeszłości, w tych samych czasach co Arka Gdynia, czy Zagłębie Sosnowiec, więc o co ci chodzi? To na pewno nie jedyne kluby, które zostaną ukarane jeszcze.


- KanT - 08-12-2007 11:20

Grzeho napisał(a):No to sie porobilo. Juz wiekszosc myslala, ze w polskim futbolu zaczyna sie dziac coraz lepiej, a tu prosze :roll:

No chyba nie większość :wink: Poza tym, tak jak Pejter napisał, to jeszcze z czasów Arki czy Zagłębia Sosnowiec.

Pejter napisał(a):To na pewno nie jedyne kluby, które zostaną ukarane jeszcze.

Za niedługo prawie napewno poleci Cracovia za przekręty jeszcze z 2(?) i 3 ligi.