Redcafe.pl - Manchester United Forum
Orange Ekstraklasa - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Orange Ekstraklasa (/showthread.php?tid=249)



- Aconiewolno - 16-05-2006 16:14

garfield napisał(a):U nas to tak się gada: W Anglii problem kiboli rozwiązali super. Jak oni to super rozwiązali! Oni to tak super rozwiązali, że nie ma co. :roll:

Nie tak super. zamiast bic sie w Anglii robia to na mistrzostwach swiata i/lub europy. w czasie euro 2004 jakis Angol zasztyletował jakaś osobe.

Liczba ofiar moze i rosnie, bo trudno zeby malala, ale w wiekszosci sa to inni hooligani.


- Pejter - 16-05-2006 16:41

Został założony temat dotyczący chuliganów, więc tam kontynuujcie swoją rozmowę.

Temat Hooligans


- Zashi - 30-05-2006 20:41

Co do druzyn w naszej 1 lidze to w przyszlym sezonie o mistrzostwo będą walczyc moim zdaniem:
- Wisła Kraków
- Legia Warszawa
- KKS Lech Poznań
Zdziwi Was 3 opcja? Dlaczego? Lech po polączeniu powinien byc bardzo mocny, łacza sie 2 mocne kluby, przypominam, ze tylko Lechowi udało sie wygrac na własnym stadionie z Legia i Wisła. Ja jestem z Wielkopolski wiec kibicuje Nowemu Staremu Lechowi


- Valverde - 01-06-2006 21:58

Kod:
Komisja Odwoławcza PZPN oddaliła odwołanie Arki Gdynia, która wnosiła o zweryfikowanie wyniku spotkania ligowego z Wisłą Kraków jako walkower 3:0 na korzyść gdyńskiej drużyny.[...] "Komisja nie znalazła podstaw do zmiany decyzji pierwszej instancji. Mecz został przez sędziego zakończony, a nie przerwany, jak sugerowała Arka. Na stadionie Wisły doszło do gorszących wydarzeń i organizator został surowo ukarany za niewłaściwe zabezpieczenia porządku. To, że doszło do niedopuszczalnych zaniedbań organizacyjnych, nie zmienia jednak faktu, że mecz został zakończony przez arbitra zgodnie z regulaminem i w tej sytuacji orzeczenie walkoweru nie jest możliwe" - wyjaśnił rzecznik prasowy PZPN Michał Kocięba.
Nie bardzo interesuję się naszą ojczystą piłką, ale śmieszne jest to, w jaki sposób próbują uratować dupsko przed widmem spadku. Z drugiej jednak srony takie zachowanie jest niedopuszczalne, ale polskie bardzo rygorystyczne prawo nie zamierza karać tych bandytów :roll: Bagienko, bagienko...


- Ciampel - 28-06-2006 16:09

Jest pierwszy transfer po udanych (dla pojedynczych zawodników) MŚ! Jeleń z Wisły Płock przeszedł do Francji, a dokładniej AJ Auxerre i można to uznać spory sukces zawodnika i zastrzyk (pewnie pokaźny) finansowy dla płocczan. Swoją drogą, bardzo szybko dostrzeżono i nagrodzono jego dobrą grę w grupowych meczach. Spodziewałem się zmiany klubu przez niego, ale tak szybka transkacja raczej - wg mnie - nie wchodziła w grę, a tu widocznie Auxerre chciało uniknąć sprzątnięcia im go sprzed nosa przez inną drużynę, bo pewnie takie były. O pierwszy skład w napadzie będzie toczył z pewnością zażartą walkę z Luyindula'ą i Pieroni'm - oby zakończył ją ze skutkiem pozytywnym. Jutro podpisze kontrakt.


- Kuba_^^ - 28-06-2006 20:55

Boję się o tylko jedną sprawę - Jeleń będzie cały czas grac w rezerwach Auxerre i czasem raz na kilka meczy wystąpi w ostatnich minutach spotkania :? Chociaż oczywiście mogę się mylic i mam nadzieje, że właśnie to robię, zawsze Jeleń przecież może grac w pomocy, więc jest dośc uniwersalnym zawodnikiem. Życzę mu powodzenia.


- Valverde - 28-06-2006 21:25

Uważam, że Irek wybrał dobry klub na rozpoczęcie zagranicznych wojaży, jeśli się tam pokaże, to może udać mu się "awansować" jeszcze wyżej. Jego atutem jest - tak jak pisał Kuba - uniwersalność, myślę, że znajdzie miejsce w pierwszej jedenastce i zaprezntuje pełnię swoich umiejętności, a trochę ich posiada.


- Zashi - 01-07-2006 22:04

Dzisiaj odbył sie mecz w Puchare Intertoto pomiedzy Lechem Poznań, a bodajze bułgarskim Tiraspolem czy jakos. Druzyna z Polski przegrała 1-0. Nie grał Reiss. Mysle jednak ze w meczu przy Bułgarskiej wynik da awans Kolejorzowi.
Nalezy pamietam, ze Puchar Intertoto to przepustka do Pucharu UEFA.
Doboju Lech!


- Seki - 22-07-2006 09:17

Już dzisiaj o godzinie 20:00 powoli rozpocznie sie nowy sezon polskiej ligi na Łazienkowskiej odbędzie sie mecz o Superpuchar Polski w którym to mistrz kraju Legia Warszawa zagra ze zdobywcą PP Wisłą Płock.

Legia w meczach przedsezonowych spisywała sie naprawde dobrze pokonali m.in Celtic, Marsylie, Rennes, PSG, dokonali kilka wzmocnień i myśle że nie powinni miec problemu aby dziś pokonać Nafciarzy. Smile


- Ciampel - 22-07-2006 16:13

Nafciarze rzeczywiście stoją na straconej pozycji, bo tak ładnie grającej Legii chyba już długo nie było. Wyścig za peletonem rozpoczęli właściwie dopiero w rundzie wiosennej, prezentując kawał dobrej piłki, skutkiem czego był tytuł Mistrzostwa Polski. W dodatku te przedsezonowe mecze, które wymieniłeś, też budzą wrażenie, bo pokonać takie europejskie marki to nie lada sukces. O rywalizację sportową w tym meczu się nie martwię wcale, oby tylko nie doszło do jakichś burd na trybunach, bo nie da się ukryć, że okazja dla hools'ów jest wyśmienita ...


- Roy_v_beck - 22-07-2006 16:26

Ke? Bez szans? No to fakt, trzeba przyznać że bez Jelenia, Wisła powinna być szcześliwa z miejsca w środkowej cześci tabeli..
No, ale Legia to też tak bez rewelacji. Ograli rezerwy paru francuskich klubów, ale też nie jakoś wysoko. Do tego gole zawsze strzelali sami dziwni zawodnicy, nie z Polski oczywiście. Klub z Łazienkowskiej ma teraz chyba z trzech naprawde dobrch Polaków a w reszcie opiera się na Brazylijczykach i tych innych. Mama nadzieje, że nie będzie drugiej Pogoni.


- Seki - 22-07-2006 16:33

Roy_v_beck napisał(a):Mama nadzieje, że nie będzie drugiej Pogoni.

Drugiej Pogoni na Łazienkowskiej na pewno nie będzie, po pierwsze Legia sprowadza już obytych z piłką, zdolnych zawodników i robi to z głową do tej pory grywało w składzie dwóch brazylijczyków Edson i Roger którzy okazali sie najlepszymi piłkarzami rundy wiosennej zresztą byli w niektórych meczach o klase lepsi od swoich rywali, sprowadzony teraz do defensywy Hugo Alcantara tez sie sprawdza jak na razie w meczach przedsezonowych no i Elton który ma byc pierwszym napastnikiem Legii. Doszedł również Radović Serb z Partizanu Belgrad który ma za sobą nawet występy w LM, wiec gdzie tu porównanie do Pogoni ?

No i są bardzo dobrzy Polacy z Fabiańskiem w bramce, a oprócz niego tacy jak Bronowicki, Surma, Burkhardt, Janczyk, Włodarczyk wszyscy Ci śmiało mogą liczyć na kadre.


- Zashi - 22-07-2006 17:33

Roy_v_beck jesli uwazasz ze w danym kraju powinno grac kilku krajowcow, wiec dlaczego w Arsenalu nie ma przewaznie zadnego anglika? (chyba, ze Campell [pis.] nieraz sie pojawi).

Ja takze uwazam, ze Legia nie powinna miec wiekszych problemow, a nawet jestli to i tak sobie poradza.

A kto bedzie walczyl o mistrza? "Pudlo" zajmą druzyny:
- Lech Poznań
- Wisła Kraków
- Legia Warszawa
Kolejnosc przypadkowa (nie do koncaTongue Najbardziej Lecha lubie 8))


- Roy_v_beck - 22-07-2006 19:06

Zashi napisał(a):Roy_v_beck jesli uwazasz ze w danym kraju powinno grac kilku krajowcow, wiec dlaczego w Arsenalu nie ma przewaznie zadnego Anglika? (chyba, ze Campell [pis.] nieraz sie pojawi).
Dlatego nie kibicuje Arsenalowi, chociaż w Manchester United za dużo Angoli również nie ma. No, ale to już takie nastawienie. Pamiętam jak Wenger się tłumaczył z tego, że nie ma Angolii, powiedział że najlepszy anglik na pozycje prawo skrzydłowego (Glen Johnsson) kosztuje kilkanaście milionów. No a najlepszy prawoskrzydłowy Ghany bodajze około miliona (mowa tu o Ebue) i dlatego ściągnął on do swojego klubu czarnego. No i teraz patrzcie, że przecież o Johnnsonie nic nie słychać, a o Ebue jest głośno.
Wkurza mnie, kiedy taka taktyka się sprawdza. Przecież równie dobrze można odkopać jakiegoś młodego i zrobić z niego gwiazdę, tylko nikomu się tego nie chce. Nie wierzę, że na wyspach nie ma zdolnej młodzieży.

Ciampel -> offtop!

e: Buahahahahahahahahahaha. Legia dostałą w Du**. Co ja mówię, sama se zrobiła takiego klapsa, że jeszcze długo tyłek będzie czerwony. No bo przecież gole padały bo błedach wojskowych. Najpierw Fabiański faulował, a później gol samobójczy. . ..
A podobno oni tacy mocny są.
No i jakby co pisałem, że to kolejna Pogoń. . .


- Pejter - 22-07-2006 21:48

Roy_v_beck napisał(a):a później gol samobójczy. . ..

Po golu samobójczym to padła bramka dla Legii, a drugiego gola dla Wisły zdobył Sobczak.

Bardzo zaskoczył mnie wynik tego spotkania. Nie wiem, w jakim składzie grała Legia, ale na pewno nie były to żadne rezerwy, więc w każdym przypadku to rozstrzygnięcie jest dużą niespodzianką. Mam nadzieję, że w eliminacjach do LM Warszawiacy zaprezentują się dużo lepiej i wreszcie awansują do tych rozgrywek.