Redcafe.pl - Manchester United Forum
Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? (/showthread.php?tid=19)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - MU_fan - 31-01-2008 21:29

Czaplak napisał(a):Od razu jak mówię nie dla Welbecka w tym sezonie, to zaraz całą młodzież skreślam?
Za nanim w United nie byłem, Andersona ceniłem lecz uważałem że nie jest nam potrzebny.
Przykładowo w jednym temacie na tym forum napisałem że wierze w Gibsona, a ten na pewno jest materiałem na dobrego gracza, obaliłem twoje stwierdzenia, pech.

Może się zapędziłem, faktycznie...Ale czemu od razu skreślasz Wellbecka, skoro go nigdy nie widziałeś w akcji? Twój ulubiony Rossi, też był młody, a w debiucie w PL, bodajże w meczu z Sunderlandem, walnął bramkę.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Czaplak - 31-01-2008 21:48

W tym sezonie tak, znam historie, jak szkot postępuje, ot tak na niego nie postawi, jak mówiłem wcześniej dostaną szansę ci co walczą o przetrwanie na OT, dodatkowo Rossi już miał pewne doświadczenie, znacznie większe, król rezerwWink
Ulubiony? Hm Big Grin


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - MU_fan - 31-01-2008 21:57

Czaplak napisał(a):W tym sezonie tak, znam historie, jak szkot postępuje, ot tak na niego nie postawi, jak mówiłem wcześniej dostaną szanse ci co walczą o przetrwanie na OT,

Ale wspominani przez Ciebie gracze nie są napastnikami, więc ich występy nie wykluczają występów Wellbecka.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Czaplak - 31-01-2008 22:07

Wspomniałem jednego, Eaglesa, no fakt, można wepchnąć Donga, ale po co to wałkowac :?:

O gibsona chodziło o poprzedni temat, w ramach zrozumieniaSmile


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - MU_fan - 31-01-2008 22:28

Narzekałeś na Wellbecka. Ale dobra koniec tematu, bo się nudnawy tasiemiec robi.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Muminas - 31-01-2008 22:53

Cytat:Fergie poszedł mu na rękę, więc jeśli do kogokolwiek w tej sytuacji można mieć jakieś 'ale', to do wychowanka Parmy. Ot co.

Jeszcze do Sahy, bo jakby się połamał wcześniej to byłoby jasne, że Rossi będzie grał więcej. Chociaż kontuzje Louisa były akurat do przewidzenia i taki Giuseppe powinien zdawać sobie z tego sprawę. Wink


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - jabol - 09-02-2008 10:37

ja myślę że jeśli kupno napastnika ta są tylko dwie możliwości:Benzema i Huntelaar

/następnym razem postaraj się bardziej uzasadnić swoją wypowiedź Wink /Tmssn


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - bartez - 09-02-2008 13:33

jabol-->
Tylko że za takich klasowych napadziorów trzeba wyłożyć mnóstwo siana, więc nie wiem czy Alex zdecyduje się kupić kogoś z tej dwójki, bo wtedy byśmy mieli 3 super napastników Roo, Tevez i właśnie jeden z w/w, no chyba że byśmy grali 4-3-3...


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Muminas - 09-02-2008 22:30

4-3-3 Ssie pałe w najbardziej znamienitym znaczeniu tego słowa. Poza tym mając tak zajebistych środkowych pomocników (Scholes, Hargreaves, Anderson, Carrick, Fletcher) oraz Giggsa i Ronaldo grzechem jest grać w ten sposób, tym bardziej, że to raczej 4-5-1.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - bartez - 10-02-2008 10:07

I dlatego jestem przeciwko zakupie super snajpera. Lepiej kupić trochę słabszego, który grałby rolę drugoplanowego napastnika, wchodziłby z ławki.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - paolo - 10-02-2008 12:22

A czy nie pasuje układ 4-4-2, a jeśli któryś z duetu złapie kontuzję 4-5-1? To chyba dobre rozwiązanie, jeśli nie mielibyśmy kupować napastnika.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - sebos_krk - 10-02-2008 12:47

paolo napisał(a):A czy nie pasuje układ 4-4-2, a jeśli któryś z duetu złapie kontuzję 4-5-1? To chyba dobre rozwiązanie, jeśli nie mielibyśmy kupować napastnika.
No nie bardzo, bo my nie możemy większość sezonu grać dwoma tymi samymi napastnikami. To są tylko ludzie, nie można w nieskończoność ich ekploatować. Później z tego kontuzje wychodzą.
A jeśli któryś złapie uraz na 3 miesiące to granie tylu meczy systemem 4-5-1, którym grać po prostu nie umiemy może nas drogo kosztować. Już teraz przy kontuzjach Sahy gramy cały czas ta samą dwójką i jak tylko Tevez i Roo upadnie to pół stadionu zamiera, żeby przypadkiem coś im się nie stało. My jesteśmy Man United, a w przypadku pauzy dziś Roo nie mamy kogo wstawić do ataku.


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - michal85 - 10-02-2008 13:15

Mamy - chociażby Ronaldo, czy też (za czym optuję) Welbecka. Krkic i dos Santos w Barcie mogą, to czemu Danny u nas miałby być gorszy ? Wink


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - sebos_krk - 11-02-2008 18:27

Wczorajsze derby wiele obnażyły. W sytuacji kiedy przegrywamy, pozostaje niewiele czasu Ferguson zamiast wprowadzić napastnika wystawia na plac dwóch raczej defensywnych pomocników- Hargo i Carricka. Do ataku idzie nasz stoper Nemanja Vidic- nie pierwszy raz w tym sezonie robimy taki manewr, bo O'shea tez już tam grał. Nie ma na ławce napastnika, bo w kadrze przy pauzie Rooneya takowych brak. Już lepiej by było mieć wtedy tego Welbecka w obwodzie, ale też nie jest to jeszcze piłkarz takiej klasy, który mógłby odwrócić losy spotkania.

I to jest moja odpowiedź na pytanie postawione w temacie...


Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - radzio - 14-02-2008 20:49

Biorąc pod uwagę "Saszkę" i jego kontuzjogenność i to, że jest po prostu kontuzjofagem to jego odejście jest wysoce prawdopodobne a tutaj takie info:

mufc.pl napisał(a):Robert Pires, pomocnik Villarreal, a niegdyś gracz Arsenalu Londyn, jest pewien, że jego kolega z hiszpańskiej drużyny, Giuseppe Rossi, w przyszłości znów zagra w barwach Manchesteru United.

21-letni Rossi w trakcie trzech sezonów na Old Trafford nie zdołał przebić się do pierwszego składu i latem 2007 roku przeniósł się do Hiszpanii. Z Villarreal podpisał 5-letni kontrakt.

Sir Alex Ferguson zabezpieczył się jednak na przyszłość i w umowie piłkarza została wpisana klauzula, która daje "Czerwonym Diabłom" prawo wykupienia zawodnika.

Pires nie jest zaskoczony takim zachowaniem Fergusona. Uważa nawet, że już niedługo ponownie zobaczymy Rossiego w trykocie Man Utd.

"Spodziewałem się tego, ponieważ znam podejście Fergusona i wiem, że zawsze chce zatrzymać dobrych piłkarzy" - mówił Francuz - "Manchester United nie może sobie pozwolić na stratę utalentowanych, młodych graczy. Bez wątpienia Giuseppe wróci do Anglii."

"To bardzo dobry, młody napastnik, który prezentuje wspaniałe podejście do gry. Jest typowym łowcą goli, możemy to obserwować każdego dnia podczas treningów. Strzelanie goli to jego życie. To napastnik przyszłości. Cieszę się każdą chwilą gry razem z nim, bo nie wiem jak długo pozostanie w Villarreal."

"W Manchesterze była ogromna konkurencja do miejsca w napadzie. Tam nikt nie daje ci niczego na tacy. Od tamtej pory Rossi wiele się nauczył. Teraz już wie, co oznaczają występy na najwyższym poziomie i może to wykorzystywać. Cieszymy się, że gra w naszym zespole. Strzela wiele goli i liczymy na to, że będzie to czynił regularnie do końca sezonu."

Szczerze mówiąc Rossi to jednak dobry gracz.... Więc może, może ;D